Izabela Janachowska stworzyła maseczki ochronne dla panien młodych
East News

Ślub w czasach koronawirusa. Izabela Janachowska stworzyła maseczki dla panien młodych! Jaka cena?

Izabela Janachowska stworzyła maseczki ochronne dla panien młodych
East News

Ślub to najważniejszy dzień w życiu każdej pary. Wszystko musi być idealne i dopięte na ostatni guzik. Niestety w czasach pandemii koronawirusa wszystko się komplikuje. Panna młoda w sukni ślubnej i maseczce ochronnej? Brzmi jak koszmar... Ale bezpieczeństwo jest najważniejsze. Izabela Janachowska śpieszy z pomocą załamanym pannom młodym i oferuje przepiękne ślubne maseczki. Gdzie można je kupić? 

Zobacz także: Ślub w maseczkach ochronnych? Minister zdrowia tłumaczy zasady uroczystości podczas epidemii koronawirusa!

Ślub podczas pandemii. Maseczki ochronne dla panny młodej od Izabeli Janachowskiej. Jaka cena? 

Izabela Janachowska jest najbardziej znaną w Polsce wedding plannerką i znajdzie rozwiązanie na każdą sytuację. Przygotowała się również na zapotrzebowanie panien młodych na maseczki ochronne. W końcu tak mały a zarazem niezwykle ważny w tym czasie element, nie może zepsuć samopoczucia przyszłych panien młodych. 

Od 16 kwietnia aż do odwołania w Polsce wprowadzony jest nakaz noszenia maseczek w miejscach publicznych. Dotyczy to również kościołów oraz urzędów stanu cywilnego, gdzie udzielane są śluby. Wszyscy uczestnicy wydarzenia włącznie z parą młodą muszą posiadać maseczki ochronne. 

Kochani pomyślałam o Pannach Młodych, które mają ślub w tym roku i jeśli nic się nie zmieni będą musiały w tym wyjątkowym dniu nosić maseczkę... Specjalnie stworzyłam takie, które pasują do sukien ślubnych z mojej kolekcji i do każdej zamówionej u mnie w showroomie sukni dołączona będzie piękna maseczka 🌟😷👰🏼 Są koronkowe, błyszczące, delikatnie zdobione, białe, bezowe... idealne!!! - zachęca Izabela. 

Maseczki od Izabeli Janachowskiej są dołączane do sukien ślubnych kupionych w jej showroomie. Nie będzie można zakupić ich osobno. 

Wszystkie zostały uszyte z delikatnych miłej dla skóry bawełny, pokryte koronkami, koralikami i błyszczącym tiulem. Oczywiście znajduje się w nich kieszonka na filtr.

Podoba Wam się takie rozwiązanie? 

Zobacz także: Czy należy odwołać ślub w czasie epidemii koronawirusa? Radzi Izabela Janachowska

Izabela Janachowska stworzyła specjalne maseczki dla panien młodych. Będą dołączane do każdej zakupionej sukni ślubnej w jej salonie. 

Izabela Janachowska stworzyła maseczki ochronne dla panien młodych
Instagram

 

 

Jeżeli przepisy nie zostaną zmienione to pary młode biorące ślub w najbliższych miesiącach będą zobowiązane do posiadania maseczek ochronnych podczas uroczystości. 

Ślub w maseczkach w Rzymie
East News

 

Więcej na temat Izabela Janachowska koronawirus
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48