Instagram

"Ślub od pierwszego wejrzenia": To zachowanie Łukasza bardzo nie spodobało się Oliwii! Dziewczyna stanowczo zareagowała!

Instagram

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą, która zdecydowanie wzbudza najwięcej emocji wśród fanów programu. Część uważa, że zostali świetnie dobrani, a z kolei pozostali twierdzą, że Oliwia zdominuje skromnego i cichego Łukasza. W ostatnim odcinku dziewczyna pokazała, że będzie stanowczo reagować na zachowania, które nie podobają się jej w partnerze. Zobaczcie co się wydarzyło! 

Zobacz także: Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się wzruszającym nagraniem z wesela! To była wyjątkowa chwila dla tej pary! 

Flesz ewydanie

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stanowczo zareagowała na pewne zachowanie swojego męża!

W ostatnim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zobaczyliśmy pierwsze chwile Oliwii i Łukasza podczas podróży poślubnej. Para wybrała się na malowniczą Maltę, jednak pogoda na początku wycieczki im nie dopisywała. Na szczęście później wszystko potoczyło się znacznie lepiej. Para dużo żartowała i świetnie czuła się w swoim towarzystwie. Jednak w pewnym momencie pomiędzy tą dwójką pojawiła się konsternacja. A wszystko przez drobną wpadkę Łukasza, która zdenerwowała Oliwię. 

Para obserwowała fale morskie i w pewnym momencie Łukasz został zmoczony wodą. Wtedy też z ust chłopaka padło przekleństwo, które bardzo nie spodobało się Oliwii.

Ja nie zwracam uwagi na to jak ktoś się zwraca w moim otoczeniu, w pracy czy gdzieś tam poza domem, ale ja cenię sobie jak ludzie w moim towarzystwie odzywają się w kulturalny sposób - powiedziała Oliwia przed kamerą. 

Świeżo upieczona żona postanowiła od razu zareagować na zachowanie swojego męża, które zdecydowanie nie przypadło jej do gustu.

- Zawsze tak gwałtownie reagujesz? - zapytała Oliwia

- Czasami... - odrzekł Łukasz.

- Czasami, czyli? 

- Czyli widzę, że przeszkadza Ci takie coś...

- To dobrze widzisz! - podsumowała dziewczyna.

Łukasz wziął sobie tę rozmowę od razu do serca. Widać, że bardzo zależy mu na partnerce.

- Wiem, że będę się starał robić wszystko, aby moją żoną pozostała na zawsze.

Myślicie, że Oliwia zdominuje Łukasza? Już od pierwszych chwil widać, że dziewczyna będzie stanowczo reagować na zachowania męża, które nie będą jej się podobać. Niemniej jednak mamy nadzieję, że ta dwójka znalazła nić porozumienia i pozostała w małżeństwie!

Oliwia dała się już poznać jako pewna siebie, otwarta i szczera kobieta! 

Instagram

 

Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23