Facebook

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się wzruszającym nagraniem z wesela! To była wyjątkowa chwila dla tej pary! 

Facebook

Piątkowy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostarczył widzom wielu wzruszeń i emocji! Huczne wesela z pewnością zapadły w pamięć wszystkim uczestnikom, a w szczególności Agnieszce i Wojtkowi, którzy po kilku godzinach od poznania się, nie szczędzili sobie czułości! Co więcej, Agnieszka po zakończeniu odcinka pochwaliła się wzruszającym nagraniem z wesela na swoim Instagramie. Jak na razie wydaje się, że ta dwójka jest po prostu dla siebie stworzona. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Suknia Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była jak z bajki! Wiemy, gdzie i za ile można ją dostać

Flesz ewydanie

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się wyjątkowym nagraniem z wesela!

Agnieszka i Wojtek od razu zyskali ogromną sympatię widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Para wydaje się być dla siebie stworzona! Szybko znaleźli ze sobą wspólny język, a przez całe wesele nie mogli oderwać od siebie wzroku. Obydwoje są pełni poczucia humoru i optymizmu, więc nic w tym dziwnego, że wszyscy mają nadzieję, że Agnieszka i Wojtek pozostali w małżeństwie! 

We wczorajszym odcinku programu mogliśmy zobaczyć jak Agnieszka i Wojtek bawili się na swoim weselu. Z minuty na minutę goście z coraz większym przekonaniem patrzyli na tę parę i zgodnie stwierdzili, że związek tej dwójki musi się udać! Nawet sama mama Agnieszki nie kryła wzruszenia i przyznała, że bardzo cieszy się, że jej córka wzięła udział w eksperymencie! 

Jestem szczęśliwa, że moja córka zapisała się do tego programu. Dzięki temu prawdopodobnie będzie szczęśliwa, przez całe życie. Dziękuję, że powstał ten program i moja córka może być szczęśliwa - powiedziała ze łzami w oczach mama Agnieszki. 

Kiedy Agnieszka i Wojtek weszli na środek sali, aby po raz pierwszy ze sobą zatańczyć, wszyscy goście mieli wrażenie, jakby ta dwójka znała się od lat! Taniec tej pary był naprawdę pełen emocji. Agnieszka postanowiła tuż po zakończeniu odcinka pochwalić się wyjątkowym nagraniem właśnie z tej chwili! Fani programu od razu zaczęli komentować post uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

- Mam nadzieję, że jesteście nadal razem, bo pasujecie idealnie, teście się dogadują super też, wiec wszystko wróży dobrej przyszłości 🤗🤗🤗 

- Z całego serca wam kibicuje

- Jesteście najlepsi 😍 trzymam kciuki !

- mam nadzieje że nadal jesteście razem 💚 tak miło się na was patrzy :) dobrani idealnie - piszą fani pary. 

My również mocno trzymamy kciuki za tę dwójkę! Zobaczcie wyjątkowe wideo z pierwszego tańca, którym podzieliła się Agnieszka na swoim Instagramie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#ślubodpierwszegowejrzenia #earlgrey_film #tvn #tvn7

Post udostępniony przez Agnieszka Łyczakowska (@agnieszka_lyczakowska)

Agnieszka może liczyć na ogromne wsparcie ze strony swoich wspaniałych rodziców! Jej mama nie kryła wzruszenia podczas wesela córki

Myślicie, że Agnieszka i Wojtek nadal są razem? 

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05