Party Stories
Facebook
Newsy

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się wzruszającym nagraniem z wesela! To była wyjątkowa chwila dla tej pary! 

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowy film z wesela!

Piątkowy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostarczył widzom wielu wzruszeń i emocji! Huczne wesela z pewnością zapadły w pamięć wszystkim uczestnikom, a w szczególności Agnieszce i Wojtkowi, którzy po kilku godzinach od poznania się, nie szczędzili sobie czułości! Co więcej, Agnieszka po zakończeniu odcinka pochwaliła się wzruszającym nagraniem z wesela na swoim Instagramie. Jak na razie wydaje się, że ta dwójka jest po prostu dla siebie stworzona. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Suknia Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była jak z bajki! Wiemy, gdzie i za ile można ją dostać

Flesz ewydanie

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof spodziewają się dziecka! Oto zawiła historia ich związku

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się wyjątkowym nagraniem z wesela!

Agnieszka i Wojtek od razu zyskali ogromną sympatię widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Para wydaje się być dla siebie stworzona! Szybko znaleźli ze sobą wspólny język, a przez całe wesele nie mogli oderwać od siebie wzroku. Obydwoje są pełni poczucia humoru i optymizmu, więc nic w tym dziwnego, że wszyscy mają nadzieję, że Agnieszka i Wojtek pozostali w małżeństwie! 

We wczorajszym odcinku programu mogliśmy zobaczyć jak Agnieszka i Wojtek bawili się na swoim weselu. Z minuty na minutę goście z coraz większym przekonaniem patrzyli na tę parę i zgodnie stwierdzili, że związek tej dwójki musi się udać! Nawet sama mama Agnieszki nie kryła wzruszenia i przyznała, że bardzo cieszy się, że jej córka wzięła udział w eksperymencie! 

Jestem szczęśliwa, że moja córka zapisała się do tego programu. Dzięki temu prawdopodobnie będzie szczęśliwa, przez całe życie. Dziękuję, że powstał ten program i moja córka może być szczęśliwa - powiedziała ze łzami w oczach mama Agnieszki. 

Kiedy Agnieszka i Wojtek weszli na środek sali, aby po raz pierwszy ze sobą zatańczyć, wszyscy goście mieli wrażenie, jakby ta dwójka znała się od lat! Taniec tej pary był naprawdę pełen emocji. Agnieszka postanowiła tuż po zakończeniu odcinka pochwalić się wyjątkowym nagraniem właśnie z tej chwili! Fani programu od razu zaczęli komentować post uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

- Mam nadzieję, że jesteście nadal razem, bo pasujecie idealnie, teście się dogadują super też, wiec wszystko wróży dobrej przyszłości 🤗🤗🤗 

- Z całego serca wam kibicuje

- Jesteście najlepsi 😍 trzymam kciuki !

- mam nadzieje że nadal jesteście razem 💚 tak miło się na was patrzy :) dobrani idealnie - piszą fani pary. 

My również mocno trzymamy kciuki za tę dwójkę! Zobaczcie wyjątkowe wideo z pierwszego tańca, którym podzieliła się Agnieszka na swoim Instagramie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#ślubodpierwszegowejrzenia #earlgrey_film #tvn #tvn7

Post udostępniony przez Agnieszka Łyczakowska (@agnieszka_lyczakowska)

Agnieszka może liczyć na ogromne wsparcie ze strony swoich wspaniałych rodziców! Jej mama nie kryła wzruszenia podczas wesela córki

Myślicie, że Agnieszka i Wojtek nadal są razem? 

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek pochwalił się pięknymi zdjęciami z wesela! Tego nie widzieliśmy w programie!
Wojtek pochwalił się wyjątkowymi zdjęciami z wesela! Takich ujęć nie widzieliśmy w programie!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to para, która od razu zyskała sympatię widzów! Fani formatu zgodnie twierdzą, że ta dwójka jest po prostu dla siebie stworzona i mocno trzymają kciuki za ich związek. Ostatnio na Instagramie Wojtka pojawiły się wyjątkowe zdjęcia z wesela! Myślicie, że to znak, że Agnieszka i Wojtek zdecydowali się pozostać w małżeństwie? Sprawdźcie szczegóły!  Zobacz także:  Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się wzruszającym nagraniem z wesela! To była wyjątkowa chwila dla tej pary!  Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się pięknymi zdjęciami z wesela!  Agnieszka i Wojtek wydają się być dla siebie stworzeni! Obydwoje mają ogromne poczucie humoru i z optymizmem patrzą na świat. Szybko znaleźli ze sobą wspólny język, a przez całe wesele nie mogli oderwać od siebie wzroku. Co więcej rodzice Agnieszki również nawiązali wspaniały kontakt z mamą Wojtka. Podczas przyjęcia wydawało się, jakby wszyscy znali się od kilku lat, a nie od kilku godzin. Historia tej pary jest po prostu jak z bajki!  Nic więc dziwnego, że fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tak mocno trzymają kciuki za tę parę, bowiem wspaniale patrzy się na szczęście tej dwójki. Jednak o tym czy Agnieszka i Wojtek pozostali w małżeństwie dowiemy się dopiero za kilka tygodni. Ostatnio Wojtek pochwalił się pięknymi zdjęciami z wesela, których nie widzieliśmy w telewizji. Fotografie opatrzył wymownym wpisem, a fani mają nadzieję, że to znak, że między Agnieszką i Wojtkiem narodziło się uczucie! Też mam swoje archiwa 😜 Chciałbym jeszcze raz podziękować swoim najbliższym za udział w tym wyjątkowym dniu dla mnie  #rodzina   #brat   #przyjaciele   #wedding...

Instagram
Newsy
Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest niezwykle rodzinny. Jego wpis chwyta za serce!
Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest niezwykle czułym i rodzinnym mężczyzną, o czym świadczą jego wpisy na Instagramie, a szczególnie ten ostatni. Agnieszka jest szczęściarą! 

Czwarta edycja " Ślubu od pierwszego wejrzenia " budzi wiele emocji. Wojtek i Agnieszka cieszą się niezwykłą sympatią widzów, którzy mocno trzymają kciuki za szczęśliwy finał ich relacji. Panna młoda niemalże natychmiastowo rozczuliła się, kiedy podczas wesela jej "nowy mąż" dbał o jej samopoczucie, a w rozmowie z rodziną ciągle mówił o nich jako o jedności. Wojtek okazał się niezwykle czułym i rodzinnym mężczyzną, o czym świadczą jego wpisy na Instagramie, a szczególnie ten ostatni. Agnieszka jest szczęściarą!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka o Wojtku: "Czuję się z nim bezpiecznie"! Zobacz co jeszcze wydarzyło się w 7. odcinku Wzruszający wpis o rodzinie Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Jeszcze kilka miesięcy temu nie przyszłoby nam do głowy, że moglibyśmy spędzać święta z dala od rodziny. Rozprzestrzeniający się koronawirus pokrzyżował plany wielu ludzi, którzy spędzają święta z dala od najbliższych. Samotne święta to także trudny temat dla Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestnik zamieścił w sieci wzruszający wpis, do którego dołączył kolaż przedstawiający jego najbliższych, którym nie może dziś złożyć życzeń osobiście:  Rodzina i przyjaciele to jest dar który trzeba zawsze doceniać, dlatego w ten wyjątkowy czas świąt oraz w dobie pandemii wiem, że jesteście ze mną... #mama #rodzina #przyjaciele #kochamwas Internauci zauważyli fakt, że na zdjęciach brakuje Agnieszki. Jednak uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na razie nie mogą zdradzać jak potoczyły się ich losy po programie. Przed nami jeszcze 6. odcinków programu, w którym będziemy mogli śledzić, jak rozwijała się ich relacja w pierwszych tygodniach...

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem ze ślubu! Czy to znak, że dalej jest z Wojtkiem? 
Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się piękną fotografią ze ślubu z Wojtkiem. Czy to oznacza, że pozostali w małżeństwie?

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy już wszystkie trzy pary, które zawarły ze sobą związek małżeński. Jedną z nich jest Agnieszka i Wojtek. Internauci są zachwyceni wyborem ekspertów i większości uważają, że ta dwójka jest dla siebie stworzona! Ostatnio na Instagramie Agnieszki pojawiło się wyjątkowe zdjęcie ze ślubu. Czy w ten sposób Agnieszka chce zakomunikować, że razem z Wojtkiem w dalszym ciągu tworzy zgraną parę? Zobacz także:  Co dalej ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia"? Jest decyzja TVN! Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się wyjątkową fotografią Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od razu przypadli sobie do gustu! Para zrobiła też bardzo pozytywne wrażenie na widzach, a internauci zgodnie twierdzą, że to właśnie oni stworzą trwałe i szczęśliwe małżeństwo. Na ten moment wydaje się, że wybór ekspertów był strzałem w dziesiątkę. Tuż po wyjściu z Urzędu Stanu Cywilnego, para nie mogła przestać ze sobą rozmawiać. Wojtek nawet stwierdził, że trafiła mu się cudowna żona. Agnieszka także nie kryła swojego zadowolenia z doboru męża.  Na weselu, po zaledwie kilku godzinach od poznania się, para nie szczędziła sobie czułości. Co więcej, na przyjęciu Agnieszka i Wojtek przeżyli swój pierwszy pocałunek. Zarówno gości jak i uroczej pary młodej nie opuszczał dobry humor. Internauci mocno trzymają kciuki za ich związek i mają nadzieję, że Agnieszka i Wojtek w dalszym ciągu są ze sobą. Teraz dziewczyna dała fanom nadzieję, że tak właśnie jest! Na Instagramowym profilu uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiło się zdjęcie z tego wyjątkowego dnia, które Agnieszka opisała wymownym komentarzem.  co to były za emocje... -...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner