Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
X-news
Newsy

W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" pierwsze kryzysy! Co się wydarzy w 8. odcinku programu?

Małżonkowie powracają z podróży poślubnych i rozpoczynają wspólne życie. Wśród jednej z par pojawi się pierwszy kryzys. Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 8. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" powracają z podróży poślubnych. Przed świeżo upieczonymi małżonkami teraz najtrudniejsza próba - wspólne życie! Czy wszyscy znajdą wspólny język i zaakceptują styl bycia partnera?

U jednej z par pojawi się niestety kryzys. Zobaczcie co wydarzy się w 8. odcinku eksperymentu! 

Zobacz także: QUIZ dla fanów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" - sprawdź jak dużo wiesz o Agnieszce i Wojtku!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof spodziewają się dziecka! Oto zawiła historia ich związku

"Ślub od pierwszego wejrzenia": świeżo upieczeni małżonkowie zaczynają wspólne życie 

Pierwsze romantyczne chwile są już za uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Podczas podróży poślubnych wydawało się, że wszyscy świetnie się ze sobą dogadują. Agnieszka stwierdziła nawet, że jest z Wojtkiem bardzo szczęśliwa i czuje się przy nim bezpiecznie. Łukasz przyznał zaś, że zamierza zrobić wszystko, aby Oliwia pozostała jego żoną na zawsze, a Joanna z kolei bardzo doceniła to, że Adam na nic nie narzeka. 

Podróże poślubne jednak szybko minęły i nadszedł czas na powrót do kraju. Teraz małżonkowie będą musieli zadecydować, jak będzie wyglądało ich wspólne życie. Już w najbliższym odcinku będziemy mogli zobaczyć jak Łukasz przyjedzie do Oliwii z bukietem kwiatów. Czy żona przywita go serdecznie, a może potraktuje ozięble? 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu z pierwszego wejrzenia" będzie miała drugiego synka? Internauci są pewni, że przypadkowo zdradziła sekret!

Z kolei Agnieszka i Wojtek pojadą do Krakowa, gdzie mieszka chłopak. Tam też pojawi się mała irytacja ze strony Agnieszki, którą przestaną bawić niektóre żarty męża, jednak w tym przypadku górę wzięło zmęczenie podróżą, a nie znudzenie się sobą. Para będzie miała również pierwszego gościa, z którym wspólnie zjedzą obiad. Kto odwiedzi świeżo poślubionych małżonków?

Pierwszy kryzys pojawi się natomiast u Joanny i Adama. Dziewczyna stwierdzi, że jest przytłoczona całą sytuacją, a Adam nie będzie wiedział jak jej pomóc. Asia przyzna, że nie jest pewna, czy chce pojechać do Adama, tak jak wcześniej planowała para. Co zdecyduje dziewczyna? Czy parze uda się dojść do porozumienia? Tego dowiemy się już w najbliższy piątek na antenie TVN7!

Czy Joanna przełamie się i da jednak szansę swojemu związkowi?

Facebook

Czy Oliwia i Łukasz w dalszym ciągu będą się ze sobą dobrze dogadywać? Wszystko wyjaśni się już w najbliższym odcinku programu!

Oliwia i Łukasz z programu
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
"Ślub od pierwszego wejrzenia" pierwsze pocałunki i pierwsze kłótnie
Instagram
Newsy
Co wydarzy się w dzisiejszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Joanna ucieknie od Adama! Nie dotrwa do końca eksperymentu?
Ślub od pierwszego wejrzenia: Czy to koniec małżeństwa Joanny i Adama?!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" wchodzi w decydującą fazę. Uczestnicy poznają siebie i swoje zachowania w codziennym życiu. Niestety, nie u wszystkich sytuacja jest jasna i klarowna. Wygląda na to, że Joanna i Adam w dalszym ciągu są bardzo zamknięci i nie potrafią otworzyć się na tą relację. Czy Joanna dotrwa do końca eksperymentu? Co wydarzy się u pozostałych par? Sprawdźcie! Zobacz także: Emisja najbliższego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przełożona! Kiedy poznamy dalsze losy bohaterów? "Ślub od pierwszego wejrzenia" - co wydarzy się w 9. odcinku programu Wszystkie małżeństwa powróciły już z podróży poślubnych. Teraz nadszedł czas na wspólne życie! Jak już wiadomo w poprzednim odcinku Agnieszka i Wojtek  spędzali wspólnie czas w mieszkaniu chłopaka. Świeżo upieczone małżeństwo miało nawet gościa - mamę Wojtka, która w dalszym ciągu jest zachwycona swoją synową. W 9. odcinku przyjdzie jednak czas rozłąki dla tej dwójki. Agnieszka wróci do rodzinnego domu, a Wojtek zostanie sam. Czy para za sobą zatęskni?  Z kolei Oliwia i Łukasz zdecydują się na poważną rozmowę z ekspertem. Wygląda na to, że w ich związku pojawił się mały kryzys. Oliwia w poprzednim odcinku stwierdziła, że Łukasz jest nieco inny po przyjeździe do z podróży poślubnej. O jakie rady para poprosi eksperta?  Najwięcej emocji w 9. odcinku wzbudzą na pewno Joanna i Adam.  Po powrocie z podróży poślubnej, Joanna przyjedzie do swojego męża, jednak Adam będzie kompletnie nieobecny. Dziewczyna także zamknie się w sobie i zdecyduje się nagle wyjechać! Czy Joanna dotrwa do końca eksperymentu? Czy parze uda się pokonać kryzys?  Tego dowiemy się w dzisiejszym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o 20:30 w TVN 7! ...

Facebook
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam o Joannie "chciałaby bliskości fizycznej, ale nie jestem na to gotowy"! Co jeszcze wydarzyło się w 9. odcinku?
Pierwszy kryzys w związku Joanny i Adama w "Ślub od pierwszego wejrzenia"!

Uczestnicy 4. edycji programu  "Ślub od pierwszego wejrzenia"  właśnie wrócili z podróży poślubnych i będą poznawali swoje zachowania w życiu codziennym. Dopiero teraz zobaczą, jakie druga strona ma przyzwyczajenia, jak gotuje, co lubi jeść. Czy wszystkie pary znajdą wspólny język i będą potrafiły żyć wspólnie?  Zobaczcie, co wydarzyło się w 9. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!  Joanna i Adam coraz bardziej dystansują się od siebie! Joanna i Adam mają poważny problem, bo są wobec siebie bardzo zdystansowani. Nie mieli jeszcze żadnej poważnej rozmowy. Oboje chcieliby porozmawiać, ale boją się zacząć, co wyznali przed kamerami. Skutkuje to tym, że oddalają się od siebie: Ja chcę jeszcze takiego dystansu. Nie było żadnej bliższej relacji, wydaje mi się, że Asia bardziej się angażuje niż ja. Nie chciałbym takiej sytuacji, że ja coś za szybko zrobiłem. (...) Trochę odczuwam, że chciałaby bliskości fizycznej, ale nie jestem na to gotowy. Nie chce, żeby poczuła się niekomfortowo, że nie jest atrakcyjna fizycznie.  - powiedział wprost Adam. Przez dystans między nimi Joanna wieczorem podjęła trudną decyzję i postanowiła wrócić do domu: Czuję od Adama taki dystans. Widzę, że zaczynam się zamykać. Ja chce poznać Adama, ale... - wyznała szczerze. Po tym, jak Adam nawet nie próbował jej zatrzymać ostatecznie spakowała się i odjechała, a na pożegnanie usłyszała tylko: "Daj znać, jak dojedziesz"! Co skwitowała krótkim: "Aha". Po powrocie do domu Joanna zwierzyła się przyjaciołom z trudnej relacji z Adamem. Pocieszyli ją i doradzili, że powinna zacząć z nim rozmawiać i nie obawiać się zabiegać o ten związek. Problem Oliwii i Łukasza szybko rozwiązała ekspertka! O co chodziło? Z kolei...

Facebook
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka o Wojtku: "Czuję się z nim bezpiecznie"! Zobacz co jeszcze wydarzyło się w 7. odcinku
Uczestnicy wybrali się w podróże poślubne! Zobaczcie, co na nich się wydarzyło!

Uczestnicy 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" mają już za sobą uroczystość zaślubin oraz wspaniałe imprezy weselne! Teraz nadszedł czas na wyjątkowe podróże poślubne. Czy wszystkie pary w dalszym ciągu świetnie się ze sobą dogadują? Czy pojawiły się jakieś kryzysy? Zobaczcie, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia". Głosuj na ulubioną parę tej edycji! "Ślub od pierwszego wejrzenia": uczestnicy poznają się podczas podróży poślubnych!  Oliwia i Łukasz Oliwia i Łukasz wybrali się na malowniczą Maltę. Wygląda na to, że obydwoje świetnie bawili się podczas podróży poślubnej! Para dużo żartowała i wyraźnie zbliżyła się do siebie! Wszystko jest perfekcyjnie! Czasami aż ciężko uwierzyć, że jest aż tak dobrze! - powiedział szczęśliwy Łukasz Jednak Oliwia zdaniem ekspertów "wbija szpileczki" i dogryza Łukaszowi. Chociaż widać, że chłopak jest spięty, to dziewczyna cały czas testuje jego możliwości uszczypliwymi tekstami. Łukasz jednak nie protestuje na te docinki. Eksperci obawiają się, że jeżeli chłopak nie zareaguje, to Oliwia może nauczyć się takiego sposobu odzywania się do partnera. Mimo wszystko 24-latka przyznała, że właśnie zaczyna się jakaś piękna przygoda i... całe życie! Para zdecydowała się nawet kupić kłódkę i przypiąć ją do napisu "Love". Jak wiadomo ten gest czyni się, gdy chce się być z drugą osobą do końca swoich dni! Po powrocie z podróży poślubnej małżeństwo rozdzieliło się i wróciło do swoich rodzinnych miast. Jednak jak wiadomo jeżeli chcą stworzyć trwały związek, będą musieli szybko podjąć decyzję o przeprowadzce. Które z nich zdecyduje się na ten krok?  Agnieszka i Wojtek...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner