Instagram

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia zaliczyła małą wpadkę na swoim ślubie! "Moja sukienka wyglądała jak po wojnie"

Instagram

Nowa edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nabiera tempa! Uczestnicy poznali już swoje drugie połówki i są już po swoich weselach. Parą, która niewątpliwie wzbudza największe zainteresowanie widzów jest Oliwia i Łukasz. Dziewczyna postanowiła podzielić się na Instagramie swoją małą wpadką z tego dnia. Co takiego się wydarzyło? 

Zobacz także: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieć drugie dziecko!

ewydanie

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina swoją weselną wpadkę

Znamy już wszystkie pary utworzone w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Niewątpliwie najwięcej zainteresowania wśród fanów eksperymentu wzbudzają Oliwia i Łukasz. Chociaż obydwoje są bardzo młodzi, to jednak postanowili powierzyć ekspertom dobór partnera. Para bardzo spodobała się sobie wizualnie, jednak dopiero teraz będziemy się przekonywać, czy Oliwia i Łukasz znajdą wspólny język i pozostaną w małżeństwie. 

Oliwia dała się poznać jako bardzo otwarta osoba, która nie ma problemów z nawiązywaniem kontaktów z nowo poznanymi osobami. Szybko zyskała sympatię widzów, a jej profil na Instagramie już śledzi prawie 21 tys. osób. Ostatnio bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się z obserwatorami swoją małą wpadką, którą zaliczyła właśnie na swoim weselu. 


[...] O wpadkach ślubnych słów kilka 😄 Różne historie zdarzają się na ślubach. Czasem nawet dekoracje sali weselnej mogą być groźne dla delikatnego tiulu. Nierzadko zdarzy się, że w tańcu suknia zaplącze się pod czyimś butem i dziura gotowa 😄 Po weselu moja sukienka wyglądała jak po wojnie 💣 Ale chyba właśnie w tej całej nieprzewidywalności tkwi urok wesel:) Zgadzacie się ze mną? - napisała Oliwia na swoim Instagramie.

Pod postem uczestniczki hitu TVN7, pojawiły się komentarze pań, które doskonale rozumieją, o czym mówi Oliwia. 

- Moja suknia też była z tiulu i to samo cała w dziurach większość sama zrobiłam bo co chwilę obsady mi się wbijały, ale ważne, że się dobrze bawiłam 😁😁

- Moja suknia podczas pierwszego tańca uległa zniszczeniu 🤪 czyli tiul nie wytrzymał spotkania z butem 😂😂😂 i tak samo moja suknia wyglądała po weselu jak po wojnie wiec doskonale cię rozumiem 😀

Zniszczona po weselu suknia ślubna, to zapewne problem niejednej panny młodej. Najważniejsza jednak jest przecież dobra zabawa na przyjęciu, a tej Oliwi i Łukaszowi chyba nie brakowało! 

Myślicie, że Oliwia i Łukasz pozostaną w małżeństwie?

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05