Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem, które wywołało lawinę spekulacji wśród fanów. Widzowie programu szybko zaczęli snuć domysły, gdzie została zrobiona fotografia. Agnieszka postanowiła odpowiedzieć na komentarz jednej z internautek! Zobaczcie o co chodzi!

Reklama

Zobacz także: Ania ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętuje urodziny! Największe wrażenie robi tort!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się nowym zdjęciem, a fani dopytują, gdzie zostało zrobione!

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wchodzi w decydującą fazę! W ostatnim odcinku dowiedzieliśmy się, że Agnieszka zdecydowała się na przeprowadzkę do swojego męża do Krakowa! Co więcej, zrezygnowała już w pracy w swoim mieście i najwyraźniej jest pewna swojego związku z Wojtkiem. Chociaż ostateczną decyzję uczestników poznamy dopiero za kilka tygodni, to fani już chcieliby wiedzieć, jak potoczyły się losy ich ulubionej pary! Najnowsze zdjęcie Agnieszki, znowu wywołało lawinę spekulacji.

Agnieszka pochwaliła się fotografią z lasu. Fani od razu zaczęli dopytywać, czy zdjęcie zostało wykonane w okolicach Krakowa, czyli w rodzinnym mieście jej męża!

- Czy to z okolic Krakowa? ????

- Jestem ciekawa czy spacerujesz w tym pięknym miejscu z super mężem ????????❤️ pozdrawiam i kibicuję - pisali internauci.

Uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" postanowiła odpowiedzieć na komentarz dotyczący gdzie zostało zrobione zdjęcie i tym samym rozwiać wszystkie wątpliwości fanów.

Zobacz także

- Nie, to z domku w lesie moich rodziców - odpowiedziała Agnieszka.

Fani nie kryli rozczarowania. Mieli nadzieję, że odpowiedź na to pytanie rozjaśni ich domysły na temat tego, czy para dalej jest razem!

- no tak, ale jestem rozczarowana odpowiedzią Pani Agnieszki ????

- niestety musimy zaczekać na zakończenie programu ???? ja powiem tylko, że mieszkam niedaleko Wojtka, ale nigdy nie spotkałam ani Wojtka ani Agi ????????

Jak wiadomo, uczestnicy do czasu emisji ostatniego odcinka eksperymentu nie mogą zdradzać szczegółów dotyczących ich życia po zakończeniu programu. Na ostateczną odpowiedź, czy Agnieszka i Wojtek są razem, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Agnieszka i Wojtek zyskali grono fanów, którzy mocno trzymają kciuki za ich związek! Myślicie, że udało im się pozostać w małżeństwie?

Facebook

Finał eksperymentu zbliża się wielkimi krokami! Już pod koniec maja dowiemy się, jak potoczyły się losy wszystkich trzech par! W poprzedniej edycji szczęśliwy związek stworzyli Anita i Adrian, którzy doczekali się już synka, a kolejny maluszek jest już w drodze.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama