Facebook
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka przeprowadza się do Wojtka! Co jeszcze wydarzyło się w 10. odcinku programu?

To był odcinek pełen wzruszeń i poważnych deklaracji! Zobaczcie, co się wydarzyło!

10. odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami! Było wiele wzruszeń, szczerych rozmów i poważnych deklaracji! W związku Joanny i Adama w końcu widać progres. Agnieszka z kolei podjęła decyzję o przeprowadzce do Wojtka, a Oliwia odbyła rozmowę z mamą Łukasza. Zobaczcie co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku u wszystkich trzech par!

Zobacz takżeW "Ślubie od pierwszego wejrzenia" przyjaciele Oliwii ostro przepytali Łukasza! "Masakra, jak na przesłuchaniu"

Jak potoczyło się życie uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Przemek nadal imprezuje, a Jacek... spore zaskoczenie

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 10 - co wydarzyło się u uczestników eksperymentu?

Joanna i Adam 

Związek Joanny i Adama zatrzymał się na początkowym etapie. W tej sytuacji parze przydała się pomoc eksperta. Małżeństwo porozmawiało z panią psycholog osobno. Okazało się, że Joanna nie radzi sobie z tym, że jej mama nie pogodziła się z jej udziałem w eksperymencie. Zdaniem ekspertki, Joanna w dalszym ciągu "nie odcięła pępowiny" od mamy, przez co teraz nie może otworzyć się na relację w związku. 

Joanna przyznała, że Adam bardzo jej się spodobał. Stwierdziła również, że to w niej tkwi problem, że ta relacja dalej się nie rozwija. Humor dziewczyny poprawił się, kiedy Adam do niej zadzwonił i zaprosił ją do siebie. Asia skorzystała z zaproszenia i natychmiast pojechała do swojego męża! Para spotkała się z siostrą Adama i jej dziećmi w restauracji, gdzie miło spędziła czas. 

Widać, że rozmowa z ekspertem bardzo pomogła małżonkom. Co więcej, Joanna zdecydowała się wyjawić Adamowi, skąd się wzięła u niej taka ostrożność. Dziewczyna powiedziała, że chodzi o jej mamę, która nie chce jej widzieć. Adam wykazał się ogromną wyrozumiałością i poprosił swoją żonę, aby już nigdy nie bała się mu o niczym powiedzieć. 

Adam zdecydował się odwiedzić swoją żonę w jej rodzinnym mieście. Wydaje się, że w końcu ich relacja zmierza w dobrym kierunku, a para zaczyna się otwierać. 

Oliwia i Łukasz

Oliwia wybrała się do rodzinnego miasta Łukasza, czyli do Katowic. Dziewczyna postanowiła wprowadzić pewien romantyczny akcent w mieszkaniu swojego męża i umieściła w ramce ich wspólne zdjęcie! Ten gest bardzo rozczulił jej męża.

Następnego dnia Oliwia spotkała się z mamą Łukasza. Podczas rozmowy z synową mama chłopaka jednak nie zachwalała swojego syna, a wręcz przeciwnie! Kobieta powiedziała dziewczynie, że Łukasz w życiu do wszystkiego szybko się zniechęca. Mimo wszystko mama chłopaka przyznała, że podoba jej się synowa i widzi ją w rodzinie.

W dalszym ciągu para jednak nie ustaliła, kto zdecyduje się na przeprowadzkę. Łukasz robił wszystko, aby to jednak Oliwia postanowiła przenieść się do Katowic. Czy tak się stanie? Tego dowiemy się zapewne w kolejnych odcinkach programu!

Agnieszka i Wojtek

Agnieszka podjęła decyzję, że przeprowadza się do swojego męża do Krakowa! Dziewczyna zrezygnowała w pracy w przedszkolu w swoim rodzinnym mieście. Przyjaciółki dziewczyny zauważyły, że Agnieszka już bardzo zaangażowała się w związek i trzymają za tę parę mocno kciuki. Tego dnia przyjechał do niej również Wojtek! Para nie kryła, że była już za sobą bardzo stęskniona. 

Wojtek zdecydował, że do rodziców Agnieszki będzie zwracał się mamo i tato! Cała czwórka spędziła razem bardzo miło czas, podczas wspólnej kolacji. Rodzice Agnieszki są zachwyceni swoim zięciem i mają nadzieję, że ich córka i zięć, zdecydują się na ślub kościelny! 

Facebook

Joanna i Adam w końcu zaczęli otwierać się na swoją relację! Po rozmowie z psychologiem zaczęli się dogadywać zdecydowanie lepiej. 

Facebook

Oliwia odbyła rozmowę z mamą Łukasza. Czy dziewczyna zdecyduje się na przeprowadzkę do swojego męża? 

Instagram

Zobacz także

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miała depresję?! "Temat ten też mnie dotknął" Szczere wyznanie!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Głosuj na ulubioną parę tej edycji!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Głosuj na ulubioną parę tej edycji!

 

Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz podaruje Oliwii niezwykle romantyczny prezent! Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 11. odcinku 
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz podaruje Oliwii niezwykle romantyczny prezent! Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 11. odcinku 

Powoli zbliżamy się do finału 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" ! Do końca eksperymentu zostało już naprawdę niewiele czasu. To dla wszystkich uczestników ostatni moment, aby podjąć decyzję, czy pozostają w małżeństwie, czy też decydują się na rozwód! W kolejnym, 11. już odcinku programu nie zabraknie emocji! Zobaczcie co nas czeka!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcie Agnieszki zaintrygowało fanów. Nadal jest z Wojtkiem? "Ślub od pierwszego wejrzenia": Co wydarzy się w 11. odcinku? Łukasz zdecyduje się podarować Oliwii bardzo romantyczny prezent!  W nadchodzącym odcinku czeka nas naprawdę wiele emocji, które dostarczą nam wszystkie pary. Agnieszka "porwie" swojego męża na trening, na którym da mu naprawdę niezły wycisk! Jak wiadomo sport jest dla niej bardzo ważny - czy Wojtek również polubi aktywność fizyczną tak bardzo jak jego żona? Wszyscy fani zapewne pamiętają również, że w poprzednim odcinku Agnieszka podjęła już decyzję o przeprowadzce do swojego męża i porzuciła pracę w swoim rodzinnym mieście. Jak dziewczynie uda się wszystko pogodzić? Czy uda jej się od razu znaleźć pracę w nowym mieście? Z kolei Oliwia i Łukasz zorganizują aż dwie imprezy w domu mamy chłopaka! Oliwia jednak w dalszym ciągu będzie unikała tematu przeprowadzki do Katowic. Łukasz zaś zdecyduje się na niezwykle romantyczny gest i... "oświadczy" się swojej partnerce! W jaki sposób to zrobi? Jak zareaguje Oliwia?  Relacja Joanny i Adama wydaje się iść w dobrą stronę. Para spędzi fantastyczny weekend i poświęci wiele czasu na wspólnych rozmowach. Niestety przez małą wpadkę Adama tuż przed jego odjazdem do domu, Joannie będzie bardzo smutno. Co takiego zrobił chłopak? Czy ich związek w końcu się...

Dramat w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Matka do uczestniczki: "Już nie jesteś moją córką!"
X-news
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia" 3 pary już po ślubie! Matka do uczestniczki: "Już nie jesteś moją córką!"
Piąty odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami! Poznajcie wszystkie pary w programie: Oliwię i Łukasza, Joannę i Adama oraz Agnieszkę i Wojtka.

Piąty odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami! W piątym odcinku pary poznały się pierwszy raz i stanęły na ślubnym kobiercu! Mowa o trzech parach, a obecnie już o małżeństwach. Poznajcie: Oliwię i Łukasza, Joannę i Adama oraz Agnieszkę i Wojtka. Jak wyglądały zapoznania par? Kto komu się spodobał, a kto totalnie nie? Przeczytajcie, co się działo w piątym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Oto wszystkie pary programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" AGNIESZKA I WOJTEK Agnieszka ma 31 lat, mieszka w Łodzi i pracowała jako w dużej korporacji, ale postanowiła oddać się innej pracy - obecnie pracuje z dziećmi z autyzmem. Agnieszka trenuje boks. Wojtek ma 30 lat i pochodzi z Krakowa. Pracuje jako przedstawiciel handlowy. Wojtek urzekł mnie w samochodzie, kiedy zadawaliśmy sobie podstawowe pytania. Wtedy złapał mnie za rękę i właśnie tym mnie ujął - powiedziała Agnieszka o Wojtku. Ja jestem zachwycony tobą, na ten moment, podkreślam żonka - powiedział Wojtek. OLIWIA I ŁUKASZ Oliwia i Łukasz to pierwsza para! Oliwia ma 24 lata i pochodzi z Gdańska, Łukasz ma 29 lat i pochodzi z Katowic. Oliwia i Łukasz są najmłodszą parą "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Łukasz studiował inżynierię i pracuje w salonie samochodów dostawczych, a Oliwia ma jedno marzenie - chce założyć rodzinę. Wszyscy zgodnie podkreślali, że Oliwia i Łukasz pasują do siebie wizualnie. Cały czas rozmawiali - czy uda im się stworzyć coś więcej? Zobacz także:  Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Dwa rozwody i jeden związek na stałe! JOANNA I ADAM Joanna i Adam to para numer dwa. Joanna pochodzi z Jastrzębia Zdroju ma 32 lata, przez 10 lat tkwiła w nieudanym związku. Adam ma 30 lat i jest z Opola. Obydwoje są spokojni, ale...

"Ślub od pierwszego wejrzenia" pierwsze pocałunki i pierwsze kłótnie
Instagram
Newsy
Co wydarzy się w dzisiejszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Joanna ucieknie od Adama! Nie dotrwa do końca eksperymentu?
Ślub od pierwszego wejrzenia: Czy to koniec małżeństwa Joanny i Adama?!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" wchodzi w decydującą fazę. Uczestnicy poznają siebie i swoje zachowania w codziennym życiu. Niestety, nie u wszystkich sytuacja jest jasna i klarowna. Wygląda na to, że Joanna i Adam w dalszym ciągu są bardzo zamknięci i nie potrafią otworzyć się na tą relację. Czy Joanna dotrwa do końca eksperymentu? Co wydarzy się u pozostałych par? Sprawdźcie! Zobacz także: Emisja najbliższego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przełożona! Kiedy poznamy dalsze losy bohaterów? "Ślub od pierwszego wejrzenia" - co wydarzy się w 9. odcinku programu Wszystkie małżeństwa powróciły już z podróży poślubnych. Teraz nadszedł czas na wspólne życie! Jak już wiadomo w poprzednim odcinku Agnieszka i Wojtek  spędzali wspólnie czas w mieszkaniu chłopaka. Świeżo upieczone małżeństwo miało nawet gościa - mamę Wojtka, która w dalszym ciągu jest zachwycona swoją synową. W 9. odcinku przyjdzie jednak czas rozłąki dla tej dwójki. Agnieszka wróci do rodzinnego domu, a Wojtek zostanie sam. Czy para za sobą zatęskni?  Z kolei Oliwia i Łukasz zdecydują się na poważną rozmowę z ekspertem. Wygląda na to, że w ich związku pojawił się mały kryzys. Oliwia w poprzednim odcinku stwierdziła, że Łukasz jest nieco inny po przyjeździe do z podróży poślubnej. O jakie rady para poprosi eksperta?  Najwięcej emocji w 9. odcinku wzbudzą na pewno Joanna i Adam.  Po powrocie z podróży poślubnej, Joanna przyjedzie do swojego męża, jednak Adam będzie kompletnie nieobecny. Dziewczyna także zamknie się w sobie i zdecyduje się nagle wyjechać! Czy Joanna dotrwa do końca eksperymentu? Czy parze uda się pokonać kryzys?  Tego dowiemy się w dzisiejszym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o 20:30 w TVN 7! ...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik