Instagram
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": które pary pozostały w małżeństwie? Zebraliśmy dla Was kilka dowodów!

Ślub od pierwszego wejrzenia - kto jest z kim po nowym sezonie? Mamy dowody!

Już w najbliższy piątek 22 maja finał 4. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Fani nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się, kto pozostał w małżeństwie, a kto być może zdecydował się na rozwód. Postanowiliśmy zebrać dla Was kilka dowodów na ten temat tuż przed finałem! Zobaczcie, kto prawdopodobnie wiedzie wspólne życie, a komu raczej nie dopisało szczęście. Zaznaczamy jednak, że są to jedynie przypuszczenia, a wszystkiego ostatecznie dowiemy się w najbliższy piątek. 

Zobacz także: Ważna zmiana w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Każdy fan musi o tym wiedzieć!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof spodziewają się dziecka! Oto zawiła historia ich związku

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kto pozostał w małżeństwie? 

Po 13 tygodniach trwania 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" w końcu dowiemy się, kto zdecydował się na kontynuowanie małżeństwa, a kto jednak podjął decyzję o rozwodzie. Większość fanów zgodnie twierdzi, że w tym sezonie pary zostały dobrane naprawdę idealnie. Niewątpliwie największym zainteresowaniem i sympatią widzów cieszą się Agnieszka i Wojtek, którzy od pierwszych chwil znaleźli wspólny język i przez cały eksperyment świetnie się dogadywali. To właśnie ta para jest niemalże pewniakiem do pozostania w małżeństwie!

Agnieszka i Wojtek za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych przez cały czas dawali "znaki", że decyzja o wzięciu udziału w eksperymencie jest wspominana przez nich bardzo pozytywnie. Pojawiały się zdjęcia i nagrania z wesela, ślubu i podróży poślubnej. Podpisy pod postami także sugerowały, że ta dwójka raczej nie żałuje udziału w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Oglądacie? Jesteście z nami? Fajnie tak powspominać... 

Chciałbym jeszcze raz podziękować swoim najbliższym za udział w tym wyjątkowym dniu dla mnie - pisał Wojtek pod swoimi zdjęciami na Instagramie. 

Jak wiadomo Agnieszka już w trakcie programu przeprowadziła się do Wojtka. Mieszkanie chłopaka było jednak dość małe i jeżeli para zdecydowała się na pozostanie w małżeństwie, to raczej pomyślała też o przeprowadzce. Kilka tygodni temu na InstaStory Agnieszki pojawiło się nagranie, na którym sprząta najprawdopodobniej salon. Wnętrze nie przypominało jednak ani kawalerki Wojtka, ani mieszkania rodziców dziewczyny. To może być kolejny znak, że para pozostała w małżeństwie i przeprowadziła się do wspólnego mieszkania! 

Instagram

Kolejną parą, która zdaniem większości internautów najprawdopodobniej pozostała w małżeństwie jest Oliwia i Łukasz. W programie łatwo można było zauważyć, że chłopak bardzo starał się o względy swojej żony. Łukasz jest również aktywny w mediach społecznościowych i często zamieszcza na nich zdjęcia właśnie z okresu eksperymentu. Pojawiła się również aktualna fotografia, na której fani dopatrzyli się... Oliwii! 

- Upsik... Chyba odbicie Oliwii na płytkach 😉
- i lampa do make up :)
- Stylizacja 👍😁😁😁 a w płytkach obija się kobieca twarz
- Płytki bywają zdradliwe 🤔😅
- Widać Oliwię 👍 - pisali internauci. 

W sieci pojawiły się także plotki o... ciąży Oliwii! Zdaniem jednej z internautek para ma wkrótce zostać rodzicami! Oliwia pod koniec eksperymentu przyznała, że odkryła w Łukaszu uczuciową stronę, a ich ostatnie pożegnanie przed finałem, było naprawdę bardzo emocjonalne. Chyba nie ma innej opcji - ta para musi być ze sobą! 

Najmniejsze szanse na pozostanie w małżeństwie internauci widzą w Joannie i Adamie. Zdaniem widzów chłopak w ogóle nie starał się o względy żony, a Asia cały czas była bardzo wycofana. Co więcej w sieci pojawiły się wpisy internautów, w których zasugerowano, że Adam rzekomo ma już nową partnerkę i spodziewa się z nią dziecka! 

Na innej grupie jest zdjęcie Adama z inną kobietą, brunetką, która jest w ciąży... [...] Zdjęcie raczej aktualne, bo ona jest nawet w znajomych mamy Adama

- Fajnie, że zablokowaliście możliwość dodawania zdjęć, bo z chęcią pokazałabym jaki z Adama oszust. Jego partnerka, z którą spotykał się w tym samym czasie, niedługo rodzi i nie mogła się powstrzymać od wypisywania o tym w Internecie i jeszcze dodawała zdjęcia

- Adam nie jest zainteresowany Asią. Trudno powiedzieć dlaczego... czy mu się nie spodobała? Czy go to przerosło? W każdym razie nie są razem. On już ułożył sobie życie z inną... Ciekawe co u Asi - piszą internauci. 

Facebook

A wy jak myślicie? Zgadzacie się z widzami i internautami? To właśnie Agnieszka i Wojtek oraz Oliwia i Łukasz pozostaną w małżeństwie, a Joanna i Adam się rozwiodą? Wszystkiego oficjalnie dowiemy się już w najbliższy piątek o godzinie 20:00 na antenie TVN7!

Instagram / Facebook

Zobacz także

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się nowym zdjęciem. Internauci znaleźli kolejny dowód, że dalej jest z Wojtkiem?! 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcie Agnieszki zaintrygowało fanów. Nadal jest z Wojtkiem?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcie Agnieszki zaintrygowało fanów. Nadal jest z Wojtkiem?

 

Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna i Adam wzięli rozwód?! Zaskakujące odkrycie internautki!
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna i Adam wzięli rozwód?! Zaskakujące odkrycie internautki!

Finałowy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już w najbliższy piątek. To właśnie wtedy dowiemy się, które pary pozostaną w małżeństwie, a kto być może zdecyduje się na rozwód. Internauci jednak już teraz doszukali się dowodów na to, że Joanna i Adam nie są ze sobą. W sieci krążą plotki, jakoby Adam spodziewał się dziecka z inną kobietą. Co więcej Adam rzekomo miał się z nią spotykać... w trakcie eksperymentu! Zaznaczamy jednak, że są to tylko plotki, do których na razie ani Adam, ani Joanna się nie odnieśli. Zobacz także:  Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odczuwa pierwsze skutki sławy! Zobaczcie, na czym przyłapał fankę Joanna i Adam nie pozostali w małżeństwie?! Internautka wyjawiła szokujące szczegóły! Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z niecierpliwością czekają na finał eksperymentu, który odbędzie się już w najbliższy piątek. Agnieszka i Wojtek oraz Oliwia i Łukasz wydają się być pewniakami do pozostania w małżeństwie. O takiej pewności zdecydowanie nie można mówić w przypadku Joanny i Adama, którzy mieli wiele kryzysów podczas trwania eksperymentu. Co więcej jedna z internautek wyjawiła szokujące szczegóły na temat Adama. Jej zdaniem, chłopak oszukał Joannę i całą produkcję programu. O co dokładnie chodzi? - Fajnie, że zablokowaliście możliwość dodawania zdjęć, bo z chęcią pokazałabym jaki z Adama oszust. Jego partnerka, z którą spotykał się w tym samym czasie, niedługo rodzi i nie mogła się powstrzymać od wypisywania o tym w Internecie i jeszcze dodawała zdjęcia - napisała jedna z internautek. W odpowiedzi na komentarz internautki pojawiło się mnóstwo wpisów fanów eksperymentu. Jedni są pewni, że to prawda, drudzy podchodzą do tej informacji z dystansem....

Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek uchylił rąbka tajemnicy przed finałem eksperymentu! To ostateczny dowód na jego szczęście z Agnieszką?
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek uchylił rąbka tajemnicy przed finałem eksperymentu! To ostateczny dowód na jego szczęście z Agnieszką?

Już w najbliższy piątek 22 maja na antenie TVN7 zostanie wyemitowany finał 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" . To właśnie wtedy oficjalnie dowiemy się, kto pozostał w małżeństwie, a kto być może zdecydował się na rozwód. Fani, którzy uważnie śledzą profile społecznościowe uczestników dostrzegli, że Wojtek pochwalił się na swoim InstaStory zdjęciem z Agnieszką, na którym obydwoje wyglądają na bardzo szczęśliwych! Zobaczcie! Zobacz także:  Ważna zmiana w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Każdy fan musi o tym wiedzieć! "Ślub od pierwszego wejrzenia": czy Wojtek i Agnieszka pozostali w małżeństwie? To zdjęcie na to wskazuje! Przez 13 ostatnich tygodni mogliśmy śledzić losy uczestników 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W tym sezonie niewątpliwie największe zainteresowanie i sympatię fanów wzbudzili Agnieszka i Wojtek! Zdaniem internautów to właśnie oni są pewniakami do pozostania w małżeństwie. Oczywiście czy tak naprawdę będzie dowiemy się dopiero po obejrzeniu wielkiego finału, jednak sygnały, które wysyłają uczestnicy niewątpliwie dają nadzieję, że Agnieszka i Wojtek pozostali w małżeństwie!  Na InstaStory Wojtka pojawiło się zdjęcie, na którym możemy go zobaczyć z Agnieszką właśnie podczas finału eksperymentu. Obydwoje wyglądają na niezwykle szczęśliwych i chyba nie ma wątpliwości, że w tak dobrych humorach raczej nie powinni powiedzieć "nie" swojemu związkowi. Wojtek dodał do swojego postu również odliczanie, więc wygląda na to, że już nie może się doczekać na finałowy odcinek! Czyżby to był już ostateczny dowód, że para jest dalej razem? Co więcej na Instagramie firmy EarlGrey film, która współpracuje przy produkcji programu pojawił się...

X-news
Newsy
W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" pierwsze kryzysy! Co się wydarzy w 8. odcinku programu?
Małżonkowie powracają z podróży poślubnych i rozpoczynają wspólne życie. Wśród jednej z par pojawi się pierwszy kryzys. Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 8. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" powracają z podróży poślubnych. Przed świeżo upieczonymi małżonkami teraz najtrudniejsza próba - wspólne życie! Czy wszyscy znajdą wspólny język i zaakceptują styl bycia partnera? U jednej z par pojawi się niestety kryzys. Zobaczcie co wydarzy się w 8. odcinku eksperymentu!  Zobacz także:  QUIZ dla fanów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" - sprawdź jak dużo wiesz o Agnieszce i Wojtku! "Ślub od pierwszego wejrzenia": świeżo upieczeni małżonkowie zaczynają wspólne życie  Pierwsze romantyczne chwile są już za uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Podczas podróży poślubnych wydawało się, że wszyscy świetnie się ze sobą dogadują. Agnieszka stwierdziła nawet, że jest z Wojtkiem bardzo szczęśliwa i czuje się przy nim bezpiecznie. Łukasz przyznał zaś, że zamierza zrobić wszystko, aby Oliwia pozostała jego żoną na zawsze, a Joanna z kolei bardzo doceniła to, że Adam na nic nie narzeka.  Podróże poślubne jednak szybko minęły i nadszedł czas na powrót do kraju. Teraz małżonkowie będą musieli zadecydować, jak będzie wyglądało ich wspólne życie. Już w najbliższym odcinku będziemy mogli zobaczyć jak Łukasz przyjedzie do Oliwii z bukietem kwiatów. Czy żona przywita go serdecznie, a może potraktuje ozięble?  Zobacz także:   Anita ze "Ślubu z pierwszego wejrzenia" będzie miała drugiego synka? Internauci są pewni, że przypadkowo zdradziła sekret! Z kolei Agnieszka i Wojtek pojadą do Krakowa, gdzie mieszka chłopak. Tam też pojawi się mała irytacja ze strony Agnieszki, którą przestaną bawić niektóre żarty męża, jednak w tym przypadku górę wzięło zmęczenie podróżą, a nie znudzenie się...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner