Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci dopytują, czy Oliwia urodziła. Mama Łukasza odpowiedziała!

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Fani z niecierpliwością czekają na wiadomości od Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jak wiadomo w sobotę dziewczyna trafiła na porodówkę, jednak w dalszym ciągu nie pojawiła się żadna informacja o narodzinach dziecka. Internauci stale dopytują, czy maleństwo jest już na świecie. Mama Łukasza na swoim Instagramowym profilu postanowiła rozwiać ich wątpliwości. Czy została już babcią? Zobaczcie! 

Zobacz także: Ekspert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na zarzuty Adama! 

Fani dopytują, czy Oliwia urodziła. Teściowa dziewczyny odpowiedziała!

Tuż po zakończeniu 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dowiedzieliśmy się, że Oliwia i Łukasz zostaną rodzicami! Przyszli rodzice w ubiegłą sobotę mieli być gośćmi programu "Dzień Dobry TVN", jednak Dorota Wellmann podała informację, że Oliwia właśnie trafiła na porodówkę! Fani czekają na oficjalne wieści od pary, jednak te nie pojawiają się. Chociaż minęło już kilka dni, wciąż nie wiadomo było, czy maleństwo jest już na świecie. 

Pytania pojawiły się również na Instagramowym profilu mamy Łukasza. Internauci bardzo chcą wiedzieć, czy mogą już gratulować jej wnuczka bądź wnuczki! 

- Maleństwo już jest? 😍❤️

- Oliwka jeszcze na porodówce?😍?

- I jak i jak? 🤔

- Oliwka już urodziła czy jeszcze nie? 🥰 - piszą fani. 

Pani Anna jednak konsekwentnie opowiada, że niestety maleństwo jeszcze nie przyszło na świat. Ostatnie odpowiedzi mamy Łukasza są z dzisiejszej nocy, dlatego miejmy nadzieję, że maluszek zrobi Oliwii niespodziankę i urodzi się w dzień mamy. Za to trzymają kciuki również ich fani i mają nadzieję, że poród dziewczyny już niedługo się skończy. 

- może na dzień mamy przyjdzie na świat zrobi prezent

- Po komentarzach widać, że wszyscy oczekują royal Kuchta baby 👶😂  - piszą fani. 

Pani Anna odpowiedziała: 

- 😂😂😂😂noooo a tu nie chce się pojawić 😄

Oczywiście Oliwii życzymy teraz dużo wytrwałości, zdrowia i siły. Mamy nadzieję, że już za niedługo dotrze do nas radosna nowina! Mocno trzymamy kciuki! 

Oliwia i Łukasz to ulubieńcy fanów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Internauci stale śledzą losy pary i z niecierpliwością czekają na informacje o narodzinach ich dziecka. Wiadomo już jednak, że Oliwia jest od czterech dni na porodówce, a maluszek niestety jeszcze nie przyszedł na świat.

Instagram

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05