Facebook
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka o Wojtku: "Czuję się z nim bezpiecznie"! Zobacz co jeszcze wydarzyło się w 7. odcinku

Uczestnicy wybrali się w podróże poślubne! Zobaczcie, co na nich się wydarzyło!

Uczestnicy 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" mają już za sobą uroczystość zaślubin oraz wspaniałe imprezy weselne! Teraz nadszedł czas na wyjątkowe podróże poślubne. Czy wszystkie pary w dalszym ciągu świetnie się ze sobą dogadują? Czy pojawiły się jakieś kryzysy? Zobaczcie, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Głosuj na ulubioną parę tej edycji!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof spodziewają się dziecka! Oto zawiła historia ich związku

"Ślub od pierwszego wejrzenia": uczestnicy poznają się podczas podróży poślubnych! 

Oliwia i Łukasz

Oliwia i Łukasz wybrali się na malowniczą Maltę. Wygląda na to, że obydwoje świetnie bawili się podczas podróży poślubnej! Para dużo żartowała i wyraźnie zbliżyła się do siebie!

Wszystko jest perfekcyjnie! Czasami aż ciężko uwierzyć, że jest aż tak dobrze! - powiedział szczęśliwy Łukasz

Jednak Oliwia zdaniem ekspertów "wbija szpileczki" i dogryza Łukaszowi. Chociaż widać, że chłopak jest spięty, to dziewczyna cały czas testuje jego możliwości uszczypliwymi tekstami. Łukasz jednak nie protestuje na te docinki. Eksperci obawiają się, że jeżeli chłopak nie zareaguje, to Oliwia może nauczyć się takiego sposobu odzywania się do partnera. Mimo wszystko 24-latka przyznała, że właśnie zaczyna się jakaś piękna przygoda i... całe życie! Para zdecydowała się nawet kupić kłódkę i przypiąć ją do napisu "Love". Jak wiadomo ten gest czyni się, gdy chce się być z drugą osobą do końca swoich dni!

Po powrocie z podróży poślubnej małżeństwo rozdzieliło się i wróciło do swoich rodzinnych miast. Jednak jak wiadomo jeżeli chcą stworzyć trwały związek, będą musieli szybko podjąć decyzję o przeprowadzce. Które z nich zdecyduje się na ten krok? 

Agnieszka i Wojtek

Agnieszka i Wojtek wyjechali do Hiszpanii. Podczas podróży poślubnej zachowywali się jak para, która zna się znacznie dłużej niż 48 godzin. Pomiędzy tą dwójką nie ma żadnego skrępowania! Małżeństwo spędza dużo czasu na rozmowach, aby jak najlepiej się poznać. 

Nie chcę zapeszać, ale w innych sytuacjach nie szedłbym tak szybko. [...] Mamy tylko miesiąc, więc musimy przyspieszyć to wszystko. Oczywiście do pewnych granic, bo ja pewnych granic nie przestąpię. Zagraliśmy otwartymi kartami, gramy całym sobą, pokazujemy całych siebie. Rozmawiamy ciągle, ale są też fajne elementy kiedy milczymy przy sobie. Dobrze się z tym czuję - powiedział Wojtek. 

Para wybrała się na wycieczkę do Malagi, jednak nie obyło się bez perypetii. Małżeństwo kompletnie pomyliło trasę, jednak to w ogóle ich nie zdenerwowało, a wręcz przeciwnie - rozbawiło. Agnieszka przyznała, że pierwszy raz oddała się spontaniczności, a nie dokładnemu planowaniu wszystkiego.

Następnego dnia Agnieszka i Wojtek udali się na kolejną wycieczkę. Podczas podróży para obiecała sobie, że w razie jakichkolwiek wątpliwości od razu będą o tym siebie informować. 

Jestem z nim szczęśliwa! Czuje się z nim bezpiecznie - powiedziała Agnieszka

Czuję się bardzo swobodnie z nią. [...] Czuję się naprawdę jakbym był w tym związku nie od kilkudziesięciu godzin, tylko znacznie dłużej - przyznał Wojtek. 

Agnieszka jednak obawia się o relację swojego męża z jego najlepszym przyjacielem. Dziewczynę lekko denerwowały ciągłe sms-y i telefony Wojtka do Oskara podczas podróży poślubnej. Na szczęście spotkanie uroczych małpek rozładowało napięcie między parą. Co wydarzy się po powrocie do kraju? Czy w dalszym ciągu para będzie się tak świetnie dogadywać?

Joanna i Adam

Joanna i Adam wyjechali na Majorkę. Tam złapali pierwszy głębszy oddech po pierwszych stresujących chwilach. 

Skłamałbym, gdybym powiedział, że Joasia mi się nie spodobała - powiedział Adam

Wydaje mi się, że jesteśmy siebie ciekawi - powiedziała Joasia.

Po nerwowych początkach znajomości, Joanna i Adam zaczęli zachowywać się przy sobie bardzo swobodnie. 

Odczułem, że jest szczerą osobą, która wie czego chce w życiu - powiedział Adam o swojej żonie.

Wydaje się, że para znalazła wspólny język. Joasia cieszy się, że Adam na nic nie narzeka. 

Ja potrzebuję takiej osoby, która mnie pociągnie, która da mi taką iskierkę - powiedziała Asia. 

Joanna przyznała, że jest osobą, która boi się nowych rzeczy w życiu. Bardzo martwi się, że jak zacznie się "robić poważnie", to się zablokuje i wycofa ze wszystkiego? Czy tak się stanie? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! 

Agnieszka i Wojtek spędzili fantastyczny czas podczas podróży poślubnej w Hiszpanii! Para dogaduje się ze sobą, jakby znała się od lat!

Instagram

Eksperci programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" obawiają się, że Oliwia zbyt często dogryza Łukaszowi. 

Instagram

Zobacz także
Oliwia i Łukasz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie są już parą?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz nie są już razem? Internauci mają wątpliwości 

Oliwa Ciesiółka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokazała siostrę

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia pokazała starszą siostrę! Jest równie piękna...

 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" pierwsze pocałunki i pierwsze kłótnie
Instagram
Newsy
Co wydarzy się w dzisiejszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Joanna ucieknie od Adama! Nie dotrwa do końca eksperymentu?
Ślub od pierwszego wejrzenia: Czy to koniec małżeństwa Joanny i Adama?!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" wchodzi w decydującą fazę. Uczestnicy poznają siebie i swoje zachowania w codziennym życiu. Niestety, nie u wszystkich sytuacja jest jasna i klarowna. Wygląda na to, że Joanna i Adam w dalszym ciągu są bardzo zamknięci i nie potrafią otworzyć się na tą relację. Czy Joanna dotrwa do końca eksperymentu? Co wydarzy się u pozostałych par? Sprawdźcie! Zobacz także: Emisja najbliższego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przełożona! Kiedy poznamy dalsze losy bohaterów? "Ślub od pierwszego wejrzenia" - co wydarzy się w 9. odcinku programu Wszystkie małżeństwa powróciły już z podróży poślubnych. Teraz nadszedł czas na wspólne życie! Jak już wiadomo w poprzednim odcinku Agnieszka i Wojtek  spędzali wspólnie czas w mieszkaniu chłopaka. Świeżo upieczone małżeństwo miało nawet gościa - mamę Wojtka, która w dalszym ciągu jest zachwycona swoją synową. W 9. odcinku przyjdzie jednak czas rozłąki dla tej dwójki. Agnieszka wróci do rodzinnego domu, a Wojtek zostanie sam. Czy para za sobą zatęskni?  Z kolei Oliwia i Łukasz zdecydują się na poważną rozmowę z ekspertem. Wygląda na to, że w ich związku pojawił się mały kryzys. Oliwia w poprzednim odcinku stwierdziła, że Łukasz jest nieco inny po przyjeździe do z podróży poślubnej. O jakie rady para poprosi eksperta?  Najwięcej emocji w 9. odcinku wzbudzą na pewno Joanna i Adam.  Po powrocie z podróży poślubnej, Joanna przyjedzie do swojego męża, jednak Adam będzie kompletnie nieobecny. Dziewczyna także zamknie się w sobie i zdecyduje się nagle wyjechać! Czy Joanna dotrwa do końca eksperymentu? Czy parze uda się pokonać kryzys?  Tego dowiemy się w dzisiejszym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o 20:30 w TVN 7! ...

Facebook
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kryzys w związku Joanny i Adama! Co wydarzyło się w programie? 
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kryzys w związku Joanny i Adama! Co wydarzyło się w programie? 

Kolejny odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już za nami. Co tym razem wydarzyło się w programie? Jak po podróżach poślubnych wyglądają relacje młodych par? Niestety, u jednej z par pojawił się poważny krysys. Jak sobie z nim poradzą? Czy ich związek przetrwa? Sprawdźcie naszą relację z ostatniego odcinka show TVN 7! Kryzys w związku Agnieszki i Wojtka  Po udanej podróży poślubnej pojawił się pierwszy zgrzyt u Agnieszki i Wojtka. Już na lotnisku Agnieszka nie potrafiła ukryć, że nie ma zbyt dobrego nastroju. Wojtek próbował rozładować napiętą sytuację, ale jego  żarty nie działały na Agnieszkę. Kiedy wróciliśmy to już byliśmy tak zmęczeni, niewyspani, głodni i nasze  charaktery wzięły górę- mówiła Agnieszka.  Widziałem po minie Agnieszki, że się poirytowała i ona widziała też po mnie- ocenił Wojtek. Musimy wziąć głebokie oddechy - dodał.  My praktycznie się do siebie nie odzywaliśmy- mówiła dalej Agnieszka.  Po powrocie do Polski para pojechała do Wojtka do Krakowa. A co słychać u Joanny i Adama? Para na zakończenie podróży poślubej wybrała się w rejs statkiem. Niestety, Joanna bardzo źle się poczuła. Weszliśmy na ten statek i się przestraszylam tego widoku- mówiła Joanna.  Joanna przed kamerami przyznała, że złe samopoczucie to nie tylko efekt lęku wysokości ale również całej sytuacji związanej ze ślubem.  Przestraszyło mnie to, jak zaczęliśmy rozmawiać o przyszłości- mówiła zapłakana uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Z kolei Agnieszka i Wojtek wrócili do mieszkania mężczyzny i robili wszystko, żeby ich relacje się poprawiły.  W dalszej części programu Joanna nie wytrzymała i zalała się łzami w rozmowie z...

Facebook
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam o Joannie "chciałaby bliskości fizycznej, ale nie jestem na to gotowy"! Co jeszcze wydarzyło się w 9. odcinku?
Pierwszy kryzys w związku Joanny i Adama w "Ślub od pierwszego wejrzenia"!

Uczestnicy 4. edycji programu  "Ślub od pierwszego wejrzenia"  właśnie wrócili z podróży poślubnych i będą poznawali swoje zachowania w życiu codziennym. Dopiero teraz zobaczą, jakie druga strona ma przyzwyczajenia, jak gotuje, co lubi jeść. Czy wszystkie pary znajdą wspólny język i będą potrafiły żyć wspólnie?  Zobaczcie, co wydarzyło się w 9. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!  Joanna i Adam coraz bardziej dystansują się od siebie! Joanna i Adam mają poważny problem, bo są wobec siebie bardzo zdystansowani. Nie mieli jeszcze żadnej poważnej rozmowy. Oboje chcieliby porozmawiać, ale boją się zacząć, co wyznali przed kamerami. Skutkuje to tym, że oddalają się od siebie: Ja chcę jeszcze takiego dystansu. Nie było żadnej bliższej relacji, wydaje mi się, że Asia bardziej się angażuje niż ja. Nie chciałbym takiej sytuacji, że ja coś za szybko zrobiłem. (...) Trochę odczuwam, że chciałaby bliskości fizycznej, ale nie jestem na to gotowy. Nie chce, żeby poczuła się niekomfortowo, że nie jest atrakcyjna fizycznie.  - powiedział wprost Adam. Przez dystans między nimi Joanna wieczorem podjęła trudną decyzję i postanowiła wrócić do domu: Czuję od Adama taki dystans. Widzę, że zaczynam się zamykać. Ja chce poznać Adama, ale... - wyznała szczerze. Po tym, jak Adam nawet nie próbował jej zatrzymać ostatecznie spakowała się i odjechała, a na pożegnanie usłyszała tylko: "Daj znać, jak dojedziesz"! Co skwitowała krótkim: "Aha". Po powrocie do domu Joanna zwierzyła się przyjaciołom z trudnej relacji z Adamem. Pocieszyli ją i doradzili, że powinna zacząć z nim rozmawiać i nie obawiać się zabiegać o ten związek. Problem Oliwii i Łukasza szybko rozwiązała ekspertka! O co chodziło? Z kolei...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner