"Ślub od pierwszego wejrzenia". Głosuj na ulubioną parę tej edycji!
Instagram/TVN7

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to eksperyment. Program wyznaczył sobie za zadanie sprawdzanie czy da się w ciemno, za pomocą specjalnej analizy połączyć ludzi, którzy stworzą trwały związek. W każdym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" swatane są trzy pary, które... widzą się dopiero na ślubnym kobiercu.

Wybierz z nami swoją ulubioną parę "Ślub od pierwszego wejrzenia"

W programie biorą udział już tylko trzy małżeństwa. Które z nich lubicie najbardziej? Głosujcie w naszym plebiscycie, komu kibicujecie najbardziej. Macie już swoich faworytów?

Agnieszka i Wojtek
Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Zagłosuj

Agnieszka ma 31 lat, mieszka w Łodzi i pracowała jako w dużej korporacji, ale postanowiła oddać się innej pracy - obecnie pracuje z dziećmi z autyzmem. Agnieszka trenuje boks. Wojtek ma 30 lat i pochodzi z Krakowa. Pracuje jako przedstawiciel handlowy.

Oliwia i Łukasz
Oliwia i Łukasz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie są już parą?
Zagłosuj
Instagram

Oliwia i Łukasz to pierwsza para! Oliwia ma 24 lata i pochodzi z Gdańska, Łukasz ma 29 lat i pochodzi z Katowic. Oliwia i Łukasz są najmłodszą parą "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Łukasz studiował inżynierię i pracuje w salonie samochodów dostawczych, a Oliwia ma jedno marzenie - chce założyć rodzinę. Wszyscy zgodnie podkreślali, że Oliwia i Łukasz pasują do siebie wizualnie. Cały czas rozmawiali - czy uda im się stworzyć coś więcej?

Joanna i Adam
Zagłosuj
Facebook

Joanna i Adam: Joanna pochodzi z Jastrzębia Zdroju ma 32 lata, przez 10 lat tkwiła w nieudanym związku. Adam ma 30 lat i jest z Opola. Obydwoje są spokojni, ale nie brakuje im poczucia humoru.

Wyniki plebiscytu:
Agnieszka i Wojtek...
Oliwia i Łukasz...
Joanna i Adam...