Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
"Ślub od pierwszego wejrzenia" pierwsze pocałunki i pierwsze kłótnie
Instagram
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Były pierwsze namiętne pocałunki ale także pierwsze spięcie! 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": jedna z par zdecydowała się na namiętne pocałunki i to jeszcze w trakcie wesela! Nie zabrakło także pierwszego spięcia z racji różnicy charakterów. O co poszło?

W dzisiejszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jedna z par zdecydowała się na namiętne pocałunki i to jeszcze w trakcie wesela! Która z par pierwsza przełamała lody? Nie zabrakło także pierwszego spięcia z racji różnicy charakterów. O co poszło? Oto jak przebiegały wesela trzech par czwartej edycji oraz jak wyglądało ich przygotowanie do podróży poślubnych. W jakie miejsca się udali? 

Zobacz także: Jak dobrze znasz uczestników „Ślubu od pierwszego wejrzenia”? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Flesz ewydanie

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga wstydziła się pokazać Karolowi swoje mieszkanie? Wytłumaczyła, dlaczego oprowadzała go po ciemku!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Zakończenie wesel oraz podróże poślubne

Agnieszka i Wojtek

Trwa wesele Agnieszki i Wojtka. Panna młoda jest zachwycona swoim wybrankiem, podobnie jak jej rodzina oraz zaproszeniu goście: 

Ciepło, które bije z jego oczu widać właśnie w gestach. 

Agnieszkę rozczulił fakt, że Wojtek ciągle mówi o nich, jako o parze i podkreśla to, że teraz o wszystkim będą decydować razem. Miły kontakt złapała też swoją teściową, która była dla niej niesamowicie ciepła. 

Jestem zauroczona tym wszystkim. Jestem zafascynowana moją synową, Chciałabym, żeby byli razem! - powiedziała mama Wojtka

Czyżby ta para była strzałem w dziesiątkę? Agnieszka jest nawet spokojna, że w razie przeprowadzki do Adama, który mieszka w Krakowie nie powinna mieć problemu ze znalezieniem nowej pracy.

Podczas pierwszego tańca państwo młodzi czuli się ze sobą bardzo swobodnie. Goście byli zachwyceni, mieli wrażenie jakby Agnieszka i Wojciech znali się od lat. Rodzice panny młodej nie kryli wzruszenia: 

Jestem szczęśliwa, że moja córka zapisała się do tego programu. Dzięki temu prawdopodobnie będzie szczęśliwa, przez całe życie. Dziękuję, że powstał ten program i moja córka może być szczęśliwa. 

Mama Agnieszki nie może uwierzyć w to, że dwie obce rodziny tak szybko się zaakceptowały. 

Zrobię wszystko, żeby nam się udało i widzę, że ona też! (...) Miejmy nadzieję, że ta iskra zostanie. Wierzę, że Agnieszka jest osobą, z którą spędzę resztę życia. 

Agnieszka przyznała Wojtkowi podczas tańca, że jest szczęśliwa. Ojciec Agnieszki przyznał Wojtkowi, że bardzo trzyma za nich kciuki. 

Wojtek zyskuje z każdą minutą! Jest super - powiedział ojciec Agnieszki

Jest subtelny, nienachalny ale kontroluje sytuację. Ma silny charakter. Nie wiem jak będzie w codziennych i stresujących sytuacjach. Myślę, że też mam trudny i silny charakter. Ale on to robi w taki sposób, że ja się poddaje. Na razie jest super. 

Pojawił się również pierwszy pocałunek! A później drugi! Oraz kolejne tym razem namiętne! Goście nie odpuszczali! 

Wojtek na drugi dzień po weselu dał Agnieszce prezent, który doskonale trafił jej gust!

Słoneczko, bo się spieszymy, więc trzeba dobrze liczyć czas. Podobno się nie daje zegarków ale chciałbym, żebyśmy razem liczyli czas. 

Ich podróż poślubna odbędzie się na Costa Del Sol w Hiszpanii. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film)

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Oliwia i Łukasz

Oliwia i Łukasz niemalże od pierwszej chwili złapali dobry kontakt. W swojej obecności czują się swobodnie. Dziś wyruszyli swoją podróż poślubną na Maltę. Samolot trząsł się podczas lądowania ale Łukasz zaopiekował się swoją żoną. 

Znamy się chwilę, cały czas mamy o czym rozmawiać, łączy nas poczucie humoru. Chciałbym z nią spędzać coraz więcej czasu! Więcej, więcej, więcej - powiedział zachwycony Łukasz 

Ich relacja opierała się na ciągłych żartach. Psycholog jednak miał wątpliwości czy Łukasz potrafi mieć swoje zdanie, ponieważ Oliwia mogłaby go zdominować, a gdy będzie realizował cudze potrzeby to nie będzie szczęśliwy. Podczas rozmowy z Oliwią Łukasz niechcący przeklął, co nie spodobało się Oliwi: 

Cenie sobie jak ludzie w moim towarzystwie odzywają się kulturalny sposób. Lubię to. Łukasz po dzisiejszej rozmowie będzie starał się nad tym panować 

Będę starał się o to, aby moją żoną pozostała na zawsze. 

Oliwia była ciekawa, dlaczego Łukasz o nic nie wypytuje. Łukasz stwierdził, że wiele obserwuje. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film)

Oliwia i Łukasz z programu
Instagram

Joanna i Adam

Joanna i Adam byli bardzo zestresowani na własnym weselu. Panna młoda ma jednak nadzieję, że 2 marca będzie jedną z jej najważniejszych dat w życiu. W przełamywaniu lodów pomagała siostra Adama. 

Po tych dwóch godzinach wydaje mi się, że pasujecie do siebie 

Przyjaciel Joanny nie był jednak przekonany na początku do tego, czy Adam jest odpowiednią osobą dla Joanny. 

Zostałam ciepło przyjęta przez rodzinę Adama. Nie zostałam oceniona. - odetchnęła z ulgą Joanna, a Adam przyznał, że najbardziej obawiał się kontaktu z teściami, ale również jak się okazało niesłusznie. 

Wszystko jest na dobrej drodze, że moglibyśmy się polubić. W końcu to będzie żona mojego syna. - powiedziała mama Wojtka

Adam z troski o Joannę zalecił jej szybsze pójście spać. Chciał ją tym uchronić przez swoim chrapaniem, jednak plan się nie powiódł. Relacja Joanny i Adama rozwija się najwolniej. Para potrzebuje czasu aby się do siebie przekonać, nie są jeszcze gotowi na bliskość. 

To musi się zadziać. Musimy to poczuć. 

Ale oboje są dobrej myśli. 

Zobacz także: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznali już płeć drugiego dziecka! Co zdradzili w "Dzień Dobry TVN"?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film)

Facebook

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - historia związku
Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof spodziewają się dziecka! Oto zawiła historia ich związku

Paulina i Krzysztof to bohaterowie drugiej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Ich relacja była prawdziwą sinusoidą emocji! Widzowie podzielili się na tych, którzy kibicowali ich związkowi oraz na tych, którzy byli sceptycznie nastawieni. Parze jednak udało się pokonać przeciwności, a dokładnie 3 lata po ślubie ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka!  Ależ w tymże związku było wojen 🤗😁 Podsumowując te 3 lata mogę stwierdzić, że w małżeństwie trzeba mieć piekielną wytrwałość i anielską cierpliwość.. 🤗🙃😍 (...)... Do zobaczenia niebawem w powiększonym gronie 💕🙃😇 - napisał Krzysztof, ogłaszając że wraz z Agnieszką niedługo zostaną rodzicami  Pamiętacie jakie były ich początki? Zobaczcie, jak to się wszystko zaczęło!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem ze ślubu! Czy to znak, że dalej jest z Wojtkiem? Paulina i Krzysztof niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko! Pamiętacie jak zawiła i skomplikowana była ich relacja? Na szczęście udało im się pokonać wszystkie przeciwności, a dziś tworzą kochającą się rodzinę, która już niebawem się powiększy!          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Christopher (@kristoffer_zrobek) Mar 24, 2020 o 2:44 PDT  

"Ślub od pierwszego wejrzenia" profesjonalne zdjęcia z wesel uczestników
Facebook, Ślub od pierwszego wejrzenia TVN7
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Zdjęcia z wesela i pierwsza małżeńska sesja Joanny i Adama!
W sieci pojawiły się profesjonalne zdjęcia w wesel uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jest też sesja małżeńska Joanny i Adama

W sieci pojawiły się profesjonalne zdjęcia w wesel uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Takich kadrów nie uchwyciła nawet kamera! Jak wyglądają pamiątkowe fotografie z wesel Agnieszki i Wojtka, Oliwii i Łukasza oraz Joanny i Adama ? Za nami trzy różne ale równie emocjonujące wesela czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz to najmłodsi uczestnicy ale wygląda na to, że wpadli sobie o oko. Agnieszka i Wojciech za namową gości weselnych zdecydowali się na pierwsze namiętne pocałunki. Postawa pana młodego względem nowej partnerki rozczulała Agnieszkę do tego stopnia, że zdecydowała się przyznać, że czuje się szczęśliwa. Joanna i Adam podeszli do swojego wesela z dystansem i ciężko było im pozwolić sobie na czułości. Ta para potrzebuje więcej czasu na dotarcie do siebie ale również pokłada ogromne nadzieje w swojej relacji.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek pochwalił się pięknymi zdjęciami z wesela! Tego nie widzieliśmy w programie! "Ślub od pierwszego wejrzenia": zdjęcia z wesel uczestników W sieci pojawiły się profesjonalne zdjęcia z wesel uczestników czwartej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ".  Wydawać by się mogło, że Oliwia i Łukasz znaleźli wspólny wspólny język już w chwili, gdy się tylko ujrzeli. Łukasz przyznał, że zrobi wszystko, aby Oliwia chciała pozostać jego żoną na zawsze. Fanów szczególnie rozczuliło zdjęcie z pierwszego tańca pary. Wzrok Łukasza skierowany na Oliwię wyraża więcej niż tysiąc słów... - Piękne zdjęcia 😍 trzecie wręcz cudowne ❤️😊 - Piękna wewnątrz i na zewnątrz para 💏         Wyświetl ten post na...

Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tak wyglądała wspólna droga Oliwii i Łukasza w programie! Zobaczcie ich najlepsze momenty!

4. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiega końca! Już dziś po godzinie 20:00 dowiemy się, które pary pozostaną w małżeństwie, a kto być może zdecyduje się na rozwód. Niewątpliwie ogromną sympatią cieszą się Oliwia i Łukasz. Zebraliśmy dla Was najpiękniejsze momenty tej pary, które mogliśmy zobaczyć w programie. Zobaczcie!  Zobacz także:   Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali nowe zdjęcia. Ciążowy brzuszek Pauliny jest już naprawdę duży! "Ślub od pierwszego wejrzenia" - tak wyglądała wspólna droga Oliwii i Łukasza!  Młodzi, piękni i zdolni, a jednak szczęścia w miłości postanowili poszukać w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Oliwii udało się przekonać ekspertów, że pomimo młodego wieku, jest już gotowa na małżeństwo. W ten sposób w Urzędzie Stanu Cywilnego w Przasnyszu po raz pierwszy zobaczyła swojego męża, Łukasza. Szybko mogliśmy się przekonać, że ta para zdecydowanie przypadła sobie do gustu! Łukasz od samego początku bardzo starał się o względy Oliwii. Widać było, że bardzo mu zależy, aby ten związek przetrwał!          Wyświetl ten post na Instagramie.                   Oliwia i Łukasz zobaczyli się po raz pierwszy! Zobaczcie, jak na siebie zareagowali! 😊 #ślubodpierwszegowejrzenia #śopw #ślub #mafs #marriedatfirstsight #OliwiaiŁukasz #para #paramłoda #garnitur #sukniaślubna #tvn #tvn7 #earlgreyfilm Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film) Mar 20, 2020 o 1:38 PDT Goście byli oczarowani urodą Oliwii, a na weselu zabawa była przednia. Chociaż małżonkowie...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner