Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi zostaną rodzicami
Instagram

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznali już płeć drugiego dziecka! Co zdradzili w "Dzień Dobry TVN"?

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi zostaną rodzicami
Instagram

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami. Ostatnio para za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała fanom radosną informację, a teraz  w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradzili, dlaczego zdecydowali się na drugie dziecko. Anita i Adrian poinformowali również, że poznali już płeć maleństwa! Będzie syn czy córka? Sprawdźcie, co zakochani powiedzieli w "Dzień Dobry TVN"!

Flesz ewydanie

Anita i Adrian po raz drugi zostaną rodzicami

Anita i Adrian poznali się na planie trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para poznała się w dniu swojego ślubu, ale szybko okazało się, że Anita i Adrian są dobrani idealnie. Między uczestnikami show pojawiło się silne uczucie, które trwa do dziś. Zaledwie kilka dni temu para świętowała drugą rocznicę ślubu  i właśnie wtedy poinformowali, że wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami. 

Dziś nasza druga rocznica ślubu. Jest dla nas wyjątkowa, ponieważ pierwsza którą spędzamy z naszym synkiem i podwójnie - ponieważ spodziewamy się drugiego maleństwa!!! Jak będzie? Nie idealnie, ciężko, ale ta niesamowita i nieskończona miłość znów się pomnoży. Kocham moją rodzinę, jestem szczęśliwa i gotowa na życiowy armagedon! - napisała Anita na Instagramie.

We wtorek Anita i Adrian w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" skomentowali swoje szczęście i zdradzili, dlaczego zdecydowali się na drugie dziecko. Jak dowiedzieli się o ciąży? Okazuje się, że to Adrian zauważył, że jego żona może być w ciąży!

- To bardziej ja powiedziałem Anicie, tak czułem, że może być coś na rzeczy. Tydzień później okazało się, że faktycznie będziemy się spodziewać drugiego dziecka- zdradził Adrian. 

- Oboje jesteśmy jedynakami i tak dobrą sprawę nie doświadczyliśmy czegoś takiego jak więź pomiędzy rodzeństwem. Wiemy też, że wiąże się to z poczuciem jakiejś pustki, braku czegoś - mówiła Anita, która zdradziła, dlaczego zdecydowała się na drugie dziecko.

- Chcieliśmy jednak, żeby Jerzyk miał taka osobę później, poza rodzicami kogoś bliskiego - dodał Adrian.

Para w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że poznała już płeć dziecka, ale nie chcą jeszcze jej zdradzać. A jak wygląda życie przyszłej mamy w czasie, kiedy panuje epidemia koronawirusa? Czy Anita otrzymała jakieś rady od swojego lekarza?

- Spacery, czy oddychanie świeżym powietrzem jest wskazane. Ważne żeby unikać skupisk ludzkich - przyznała Anita.

Anicie i Adrianowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Jak myślicie para czeka na narodziny syna czy córki? Przypominamy, że Anita i Adrian są już rodzicami syna Jerzyka.

Zobacz także: Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie mogła liczyć na wsparcie rodziców: "Nie mam już córki". Co się zmieniło?

Anita i Adrian czekają na narodziny drugiego dziecka.

Para poznała się na planie "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jako że w ciąży wiele z moich ulubionych aktywnych rozrywek muszę zastąpić tymi statycznymi, postanowiłam sprawdzić co obecnie można zobaczyć w kinie🍿🎞 Moim sukcesem było wyciągnięcie mojej przyjaciółki która też jest młodą mamą i od kiedy jej syn pojawił się na świecie nie miała czasu iść na seans (teraz drogie mamy możecie się przyznać ile miesięcy lub lat wy już nie byłyscie🙈) Ostatnim filmem jaki widziałam w kinie był oskarowy "Green Book". Dawno nie widziałam tak mądrego, pełnego smaku, poczucia humoru😊 uśmialiśmy się z Adrianem na całego. Obecnie może z racji zainteresowania tematyką dziecięcą 👶🏼🍼, a może tym że lubię filmy psychologiczne trafiłam na tytuł "Wymarzony". Okazało się że nie jest to jedynie film oparty na niskich emocjach i pełen dramatów, a raczej film o obliczach miłości i przywiązania do małego dziecka. Mówiący o tym jak ważną rolę odgrywają pierwsze przekazy emocjonalne i budowanie więzi w jego rozwoju. W końcu o ciężkich przepisach adopcyjnych, pragnieniach posiadania dziecka i tym jak bardzo skomplikowany psychologicznie jest taki proces. Nie ma fajerwerek, nie jest to kino amerykańskie pełne efektów, ale jest poruszanych sporo tematów bliskich sercu każdemu obecnemu czy przyszłemu rodzicowi, o których można później podyskutować. Moim ulubionym filmem wszech czasów jest klasyka i "Forrest Gump", Peppa zdecydowanie woli "Chiuhaua z Beverlyhills" (żywo skacze i komentuje akcje)😂🐶 a jakie są wasze typy? Może polecicie mi jeszcze jakieś tytuły na najbliższe wieczory, albo sami widzieliście "Wymarzonego" i macie swoje przemyślenia? no i na koniec mój apel - drogie mamy.. wyjdźcie czasem do kina, choćby po to żeby wyciszyć telefon, zrelaksować się i przez chwilę przenieść do innego świata, niezależnie od tego jaki jest Wasz ulubiony gatunek🎬🎞🎥

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36