Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem ze ślubu! Czy to znak, że dalej jest z Wojtkiem? 

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy już wszystkie trzy pary, które zawarły ze sobą związek małżeński. Jedną z nich jest Agnieszka i Wojtek. Internauci są zachwyceni wyborem ekspertów i większości uważają, że ta dwójka jest dla siebie stworzona! Ostatnio na Instagramie Agnieszki pojawiło się wyjątkowe zdjęcie ze ślubu. Czy w ten sposób Agnieszka chce zakomunikować, że razem z Wojtkiem w dalszym ciągu tworzy zgraną parę?

Zobacz także: Co dalej ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia"? Jest decyzja TVN!

Flesz ewydanie

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się wyjątkową fotografią

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od razu przypadli sobie do gustu! Para zrobiła też bardzo pozytywne wrażenie na widzach, a internauci zgodnie twierdzą, że to właśnie oni stworzą trwałe i szczęśliwe małżeństwo. Na ten moment wydaje się, że wybór ekspertów był strzałem w dziesiątkę. Tuż po wyjściu z Urzędu Stanu Cywilnego, para nie mogła przestać ze sobą rozmawiać. Wojtek nawet stwierdził, że trafiła mu się cudowna żona. Agnieszka także nie kryła swojego zadowolenia z doboru męża. 

Na weselu, po zaledwie kilku godzinach od poznania się, para nie szczędziła sobie czułości. Co więcej, na przyjęciu Agnieszka i Wojtek przeżyli swój pierwszy pocałunek. Zarówno gości jak i uroczej pary młodej nie opuszczał dobry humor. Internauci mocno trzymają kciuki za ich związek i mają nadzieję, że Agnieszka i Wojtek w dalszym ciągu są ze sobą. Teraz dziewczyna dała fanom nadzieję, że tak właśnie jest!

Na Instagramowym profilu uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiło się zdjęcie z tego wyjątkowego dnia, które Agnieszka opisała wymownym komentarzem. 

co to były za emocje... - napisała Agnieszka

Internauci szybko wychwycili, że żadna inna para nie zdecydowała się na publikację zdjęcia ze ślubu oprócz Agnieszki i Wojtka. Czy właśnie w ten sposób dziewczyna chciała zakomunikować, że dalej jest w szczęśliwym związku? Oczywiście to tylko domysły internautów, bowiem tego dowiemy się dopiero za kilka tygodni podczas finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Niemniej jednak my także mocno trzymamy kciuki za tę parę!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#ślubodpierwszegowejrzenia #tvn #tvn7 co to były za emocje...

Post udostępniony przez Agnieszka Łyczakowska (@agnieszka_lyczakowska)

Fani programu bardzo polubili Agnieszkę i Wojtka! Myślicie, że stworzyli udaną parę? 

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48