Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem ze ślubu! Czy to znak, że dalej jest z Wojtkiem? 

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się piękną fotografią ze ślubu z Wojtkiem. Czy to oznacza, że pozostali w małżeństwie?

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy już wszystkie trzy pary, które zawarły ze sobą związek małżeński. Jedną z nich jest Agnieszka i Wojtek. Internauci są zachwyceni wyborem ekspertów i większości uważają, że ta dwójka jest dla siebie stworzona! Ostatnio na Instagramie Agnieszki pojawiło się wyjątkowe zdjęcie ze ślubu. Czy w ten sposób Agnieszka chce zakomunikować, że razem z Wojtkiem w dalszym ciągu tworzy zgraną parę?

Zobacz także: Co dalej ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia"? Jest decyzja TVN!

Flesz ewydanie

"Ślub od pierwszego wejrzenia" powraca! 9 sezon rozpocznie się już niebawem.

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się wyjątkową fotografią

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od razu przypadli sobie do gustu! Para zrobiła też bardzo pozytywne wrażenie na widzach, a internauci zgodnie twierdzą, że to właśnie oni stworzą trwałe i szczęśliwe małżeństwo. Na ten moment wydaje się, że wybór ekspertów był strzałem w dziesiątkę. Tuż po wyjściu z Urzędu Stanu Cywilnego, para nie mogła przestać ze sobą rozmawiać. Wojtek nawet stwierdził, że trafiła mu się cudowna żona. Agnieszka także nie kryła swojego zadowolenia z doboru męża. 

Na weselu, po zaledwie kilku godzinach od poznania się, para nie szczędziła sobie czułości. Co więcej, na przyjęciu Agnieszka i Wojtek przeżyli swój pierwszy pocałunek. Zarówno gości jak i uroczej pary młodej nie opuszczał dobry humor. Internauci mocno trzymają kciuki za ich związek i mają nadzieję, że Agnieszka i Wojtek w dalszym ciągu są ze sobą. Teraz dziewczyna dała fanom nadzieję, że tak właśnie jest!

Na Instagramowym profilu uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiło się zdjęcie z tego wyjątkowego dnia, które Agnieszka opisała wymownym komentarzem. 

co to były za emocje... - napisała Agnieszka

Internauci szybko wychwycili, że żadna inna para nie zdecydowała się na publikację zdjęcia ze ślubu oprócz Agnieszki i Wojtka. Czy właśnie w ten sposób dziewczyna chciała zakomunikować, że dalej jest w szczęśliwym związku? Oczywiście to tylko domysły internautów, bowiem tego dowiemy się dopiero za kilka tygodni podczas finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Niemniej jednak my także mocno trzymamy kciuki za tę parę!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#ślubodpierwszegowejrzenia #tvn #tvn7 co to były za emocje...

Post udostępniony przez Agnieszka Łyczakowska (@agnieszka_lyczakowska)

Fani programu bardzo polubili Agnieszkę i Wojtka! Myślicie, że stworzyli udaną parę? 

Zobacz także
Oliwia i Łukasz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie są już parą?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz nie są już razem? Internauci mają wątpliwości 

Dramat w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Matka do uczestniczki: "Już nie jesteś moją córką!"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" 3 pary już po ślubie! Matka do uczestniczki: "Już nie jesteś moją córką!"

 

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Newsy
Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” dała znak, że dalej jest z Wojtkiem? "Piękny rozdział w moim życiu"
Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dodała zdjęcie, które opatrzyła wymownym wpisem. Czy to znak, że dalej jest z Wojtkiem?

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to para, która wzbudziła ogromną sympatię widzów! Fani eksperymentu wciąż doszukują się dowodów na to, że małżeństwo jest dalej ze sobą. Teraz uczestniczka programu dała widzom nadzieję, że tak właśnie jest! Najnowsze zdjęcie Agnieszki, które 31-latka opatrzyła wymownym wpisem spowodowało, że wielbiciele pary jeszcze bardziej wierzą w szczęśliwe życie małżonków po programie. Czy to jest właśnie znak od Agnieszki, że dalej jest z Wojtkiem? Zobacz także:  Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wziął udział w #pillowchallenge. Niechcący zdradził, że jest z Oliwią?! Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dała znak, że dalej jest z Wojtkiem!? Agnieszka i Wojtek od razu przypadli sobie do gustu! Podczas podróży poślubnej spędzali mnóstwo czasu na wspólnych rozmowach i wygląda na to, że ta para szybko znalazła ze sobą wspólny język. Fani programu mocno trzymają za nich kciuki i nie wyobrażają sobie, aby tę dwójkę mogło coś rozdzielić. Jak wiadomo do finału eksperymentu, pozostało jeszcze kilka tygodni i do tego czasu uczestnicy nie mogą zdradzić, czy w dalszym ciągu są w swoich związkach.  Jednak fani programu codziennie doszukują się dowodów na to, czy Agnieszka i Wojtek są ze sobą! Tym razem wielbicielom pary dało do myślenia nowe zdjęcie 31-latki, które opatrzyła wymownym wpisem. Agnieszka napisała, że ekipa programu zapisała w jej życiu piękny rozdział! Malaga ... to był fajny czas, niesamowita przygoda! Tęsknie za moja kochaną ekipą... pamiętajcie, że zapisaliście piękny rozdział w moim życiu 🥰 - napisała Agnieszka pod zdjęciem z podróży poślubnej.  Fani małżeństwa od razu zaczęli komentować post Agnieszki. ...

Instagram
Newsy
Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieszkała z Wojtkiem? Te zdjęcia z nowego mieszkania to na to dowód!
Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieszkała z Wojtkiem? Te zdjęcia z nowego mieszkania to na to dowód!

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na swoim InstaStory zamieściła nagranie, na którym możemy zobaczyć jak sprząta mieszkanie. Nie wygląda ono jednak na żadne z miejsc, które zostało przedstawione w programie. Czy to może oznaczać, że Agnieszka i Wojtek są dalej ze sobą i zdecydowali się na nowe mieszkanie? Zobaczcie i oceńcie sami!  Zobacz także:   Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zablokowali profile społecznościowe, a internauci snują domysły o... ciąży Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się nagraniem z... nowego mieszkania?! Chociaż do zakończenia 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostało już naprawdę niewiele czasu, to jednak fani chcieliby już dowiedzieć się, jak potoczyły się losy wszystkich par, które wzięły udział w eksperymencie. Niewątpliwie widzowie w tej edycji najbardziej polubili Agnieszkę i Wojtka. Większość fanów programu zgodnie twierdzi, że ta para jest po prostu stworzona dla siebie, dlatego internauci nieustannie poszukują kolejnych dowodów na to, czy ta dwójka pozostała w małżeństwie.  Agnieszkę na Instagramie obserwuje już prawie 64 tys. fanów! Ostatnio właśnie na InstaStory uczestniczki eksperymentu pojawiło się nagranie, na którym dziewczyna sprząta mieszkanie i najprawdopodobniej jest to salon. To miejsce jednak nie przypomina ani kawalerki Wojtka, ani mieszkania jej rodziców, które mogliśmy zobaczyć w programie! Jest urządzone w zupełnie innym stylu. Agnieszka jednak nie opatrzyła swojego nagrania podpisem, który mógłby cokolwiek zdradzić. Nie znamy zatem szczegółów, skąd dokładnie pochodzi nagranie. Przypomnijmy, że Agnieszka w ostatnim odcinku programu podjęła już decyzję o przeprowadzce do Wojtka! Mieszkanie chłopaka było...

Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się nowym zdjęciem. Internauci znaleźli kolejny dowód, że dalej jest z Wojtkiem?! 
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się nowym zdjęciem. Internauci znaleźli kolejny dowód, że dalej jest z Wojtkiem?! 

Internauci w dalszym ciągu doszukują się nowych dowodów na to, czy Agnieszka i Wojtek z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są razem. Wygląda na to, że po raz kolejny udało im się dostrzec pewien szczegół, który ich zdaniem wskazuje na to, że para jest ze sobą! Co zwróciło uwagę obserwatorów Agnieszki na jej najnowszym zdjęciu? Sprawdźcie!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcie Agnieszki zaintrygowało fanów. Nadal jest z Wojtkiem? Internauci dostrzegli pewien szczegół na nowym zdjęciu Agnieszki. To potwierdza, że para jest dalej razem? Chociaż do zakończenia eksperymentu pozostało już naprawdę niewiele czasu, to jednak internauci bardzo chcieliby już teraz dowiedzieć się, czy Agnieszka i Wojtek pozostali w małżeństwie. Niewątpliwie właśnie ta para wzbudziła największą sympatię widzów 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nic więc dziwnego, że wszyscy bardzo chcieliby usłyszeć, że ich związek przetrwał i para wiedzie ze sobą szczęśliwe życie. Jednak do momentu emisji ostatniego odcinka tej serii, żaden z uczestników nie może nic zdradzić na ten temat.  Z tego też względu internauci uważnie śledzą profile społecznościowe uczestników. Każde kolejne zdjęcie Agnieszki czy Wojtka jest szczegółowo oglądane przez czujnych obserwatorów. Najnowsza fotografia uczestniczki eksperymentu sprawiła, że jedna z fanek znalazła pewien szczegół, który ma rzekomo sugerować, że para jest dalej razem! Na zdjęciu widzimy głównie stolik, na którym pojawiło się kilka książek oraz dekoracji. Internautka dostrzegła jednak kawałek podłogi, który jej zdaniem wygląda tak jak w mieszkaniu Wojtka! Z kolei kolejna osoba stwierdziła, że stolik również przypomina ten,...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik