książę Harry, Meghan Markle Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry
książę Harry, Meghan Markle
East News
1/5
książę Harry, Meghan Markle
East News

 

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle to najbardziej oczekiwane wydarzenie w brytyjskiej rodzinie królewskiej (tuż obok narodzin trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama!). Para budzi ogromne emocje, nic więc dziwnego, że wokół jej relacji pojawiło się mnóstwo spekulacji i plotek. Teraz jednak jest już pewne - książę Harry i Meghan wezmą ślub! Na kolejnych stronach galerii poznacie datę ceremonii.

 

Zobacz: Książę Harry zdradza Meghan Markle?! Flirtował z seksowną blondynką! Mamy ZDJĘCIE!

2/5
Meghan Markle, książę Harry
ONS

 

Książę Harry i Meghan Markle są już ze sobą ponad rok. W czasie trwania ich relacji nie brakowało licznych plotek o rozstaniu czy zaręczynach. Ostatnio jednak zakochani coraz częściej pokazują się publicznie razem, co może świadczyć tylko o jednym - ich związek stał się już naprawdę poważny.

 

Zobacz: Miał być ślub, będzie rozstanie w atmosferze skandalu? Cała prawda o związku księcia Harry'ego i Meghan Markle

3/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

 

Doszło nawet do tego, że Meghan Markle spotkała się z królową Elżbietą II! „Daily Mail” informuje, że fakt ten oznacza tylko jedno - przygotowania do zbliżającego się ślubu! 

 

Zobacz: Książę Harry wyrzeknie się rodziny królewskiej w imię miłości? Nie powstrzyma go nawet Królowa Elżbieta II

4/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

 

Zdaniem brytyjskich mediów, ślub księcia Harry’ego i Meghan odbędzie się na początku lata 2018 roku, w okresie drugiej rocznicy związku pary. Data ceremonii jest również ściśle związana z narodzinami trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama, które przyjdzie na świat wiosną 2018 roku. Oczywiste jest więc, że w tym okresie nie może być mowy o ślubnej ceremonii.

 

Zobacz: Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się?

5/5
Meghan Markle, książę Harry
East News
Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle