Iwona Węgrowska o swoim polskim weselu
tvnstyle.pl/dziedobry.tvn.pl

Białe gołębie, fajerwerki, gęsi - Znamy szczegóły wesela Węgrowskiej

Iwona Węgrowska o swoim polskim weselu
tvnstyle.pl/dziedobry.tvn.pl

W marcu tego roku Iwona Węgrowska wzięła cichy ślub w Las Vegas z Krzysztofem Madeyskim. Wokalistka w jednym ze swoich ostatnich wywiadów, którego udzieliła w programie "Na językach", że w czerwcu w Polsce wyprawi drugie przyjęcie w swoich rodzinnych stronach. Przypomnijmy: Wiemy kiedy i gdzie Iwona Węgrowska bierze ślub kościelny

Węgrowska bardzo lubi chwalić się swoją miłością. Gwiazda opowiadała już o niej m.in. w "Dzień Dobry TVN". Ostatnio w rozmowie z TVN Style Iwona zdradziła, jak będzie wyglądało jej polskie wesele. Zaproszeni weselnicy mogą nastawiać się na wieczór pełen atrakcji.

- Chce takie typowo wiejskie wesele, bez żadnych trendów. Tylko to co mi i mężowi jest bliskie sercu. Bardzo bym chciała białe gołębie - to jest w ogóle symbol takiego szczęścia, wiadomości. Gołąb dla mnie oznacza pozytywną wiadomość. Myślałam nad różnymi atrakcjami: fajerwerkami, nad wyjątkowymi sytuacjami typu: przyjazd do kościoła i na salę weselną. Mamy parę opcji. Mamy przepiękne auta, konie, białe gęsi. W związku z tym, że kocham konie może wykorzystamy je. Wyobrażam sobie, że moje wesele będzie trwało dwa dni. Goście się bawią do samego rana, a nawet jeszcze dłużej - powiedziała w TVN Style gwiazda.


Węgrowska wyznała również, że szukając miejsca dla wesela ważny był dla niej sielski klimat:

- Planowaliśmy je w przepięknym miejscu. Chodzi nam o lasy, jeziora, spokój. Jest taka miejscowość w moich rodzinnych stronach, za Zieloną Górą. Jest przepiękny klimat, gdzie goście bezpośrednio z łóżka wpadają do jeziora, bo mają taką ochotę.


Po takich wyznaniach ślub kościelny Iwony Węgrowskiej i jej męża Krzysztofa zapowiada się na wielkie wydarzenie, które nie umknie tabloidom i kolorowym tygodnikom. Już nie możemy doczekać się fotorelacji z wiejskiego wesela piosenkarki. Znając zamiłowanie gwiazdy do zabawy szykuje się gruba impreza. Ciekawe czy będzie ścianka sposorska?

Zobacz: Iwona miażdży ściankę gigantycznymi piersiami (i ustami)Iwona Węgrowska na Polskiej Gali Sukien Ślubnych

Iwona Węgrowska chwali się mężem w telewizji śniadaniowej:

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51