Kasia Tuks w sukience weselnej z sieciówki
ONS
Newsy

Ślub Kasi Tusk coraz bliżej. Pokazała stylizację na wesele

I wydała na nią grosze!

Na początku kwietnia tego roku w mediach pojawiła się informacja, że córka premiera Donalda Tuska planuje ślub. Do ceremonii ślubnej Kasi Tusk i Stanisława Cudnego miało dojść w czerwcu, ale ze względu na zbyt duże zainteresowanie mediów zdecydowano o jego przełożeniu na inny termin. Przypomnijmy: Kasia Tusk przekłada ślub. Dlaczego?

Nie wiadomo kiedy blogerka stanie na ślubnym kobiercu, choć coraz częściej mówi się o tym, że nastąpi to już w najbliższy weekend, czyli zgodnie z wcześniejszymi informacjami. Nie wiadomo jednak jak będzie wyglądała jej suknia ślubna, ale jeśli sugerować się jej blogiem i prezentowanymi na niej stylizacjami sprzed kilku miesięcy, możemy się domyślać, że będzie sięgała do samej ziemi. Kasia opublikowała pomysł na weselną stylizację w kwietniu, czyli w miesiącu w którym wyciekła informacja o jej ślubie. Ubrana w niebieską sukienkę z Zary zasugerowała, że taka kreacja będzie odpowiednia pod warunkiem, że panna młoda ma suknię co najmniej takiej samej długości, nie krótszą.

 

Jeśli nie chcecie popełnić faux pas, pamiętajcie, że na suknię do ziemi, możecie sobie pozwolić tylko w sytuacji, w której panna młoda ma suknię tej samej długości. Jeśli jest inaczej i sukienka panny młodej jest krótsza od tej, którą mamy na sobie, nasz strój może zostać uznany za nieodpowiedni. - czytamy.

 

Na profilu TV Brodnica pojawił się natomiast wpis sugerujący, że wesele młodej pary odbędzie się w SPA Głęboczek pod Brodnicą. Informacja została już jednak usunięta przez administratorów strony. Czyżby była to zasługa głównej zainteresowanej?

Zobacz: Donald Tusk nie cieszy się ze ślubu córki?

 Miłość Tusk i Cudnego:

Donald Tusk o ślubie Kasi Tusk
ONS
Newsy
Donald Tusk o ślubie Kasi: Nie jest nam do śmiechu
Kiedy premier zostanie dziadkiem?

Początek tego tygodnia przyniósł sensacyjną informację o ślubie córki premiera Donalda Tuska. Kasia Tusk i jej narzeczony Stanisław Cudny już na początku czerwca powiedzą sobie sakramentalne "tak". Ślub odbędzie się prawdopodobnie w rodzinnych stronach blogerki, czyli w Trójmieście.  Para ma zamieszkać razem w Gdyni, ponieważ tam znajduje się firma prowadzona przez Cudnego Przypomnijmy: To będzie ślub roku. Kasia Tusk wychodzi za mąż Kasia jest córką jednej z najważniejszych osób w państwie, więc jej ślub budzi tak samo dużo emocji jak uroczystość zaślubin córki byłego już prezydenta, Aleksandry Kwaśniewskiej . Media prześcigają się w kolejnych doniesieniach o uroczystości, co nie bardzo podoba się samemu premierowi, który twierdzi, że to co czyta na temat uroczystości jest dalekie prawdy.   Jestem osobą dość dobrze poinformowaną o planach i sytuacji mojej córki. W dzienniku "Fakt" dowiedziałem się, że bierze nagle i niespodziewanie ślub, prawdopodobnie jest w ciąży. Sama była bardzo zaskoczona tą informacją. Ja wiem, generalnie pewnie należy się z tego śmiać, nam rzadko kiedy jest do śmiechu po publikacjach  "Faktu" szczerze powiedziawszy coraz rzadziej - czytamy na dziennik.pl. Zobacz: Kasia Tusk pokazała bieliznę. Seksowna? Ojciec przyszłej panny młodej nie zamierza ingerować w sprawy związane z ceremonią i że zaakceptuje każdą decyzję córki i przyszłego zięcia. Ucieszy się również, jeśli po raz trzeci zostanie dziadkiem. Póki co nic mu nie wiadomo, żeby Kasia spodziewała się pierwszego potomka .   I to jest w ogóle bardzo ciekawy materiał. On ma jedną wadę - nie ma wiele wspólnego z prawdą. Mam nadzieję, że Kasia i Stasiu wezmą ślub jak najszybciej, no bo już powiedziałem: "im córka starsza, tym ojciec bardziej konserwatywny", tak to w życiu pewnie jest. Ale zrobią co...

Kasia Tusk w szarej bluzce
Newsy
Kasia Tusk wyszła za mąż?!!! Zdradził ją pewien szczegół...
Kasia Tusk wyszła za mąż?!!! Zdradził ją pewien szczegół...

Na ślub Kasi Tusk i Staszka Cudnego wszyscy czekają z niecierpliwością. Zaręczyny były już ponad dwa lata temu, a od tego czasu nie milkną spekulacje na temat uroczystości, gości czy sukni ślubnej panny młodej. A tymczasem okazuje się, że chyba nie ma już na co czekać. Kasia Tusk w swojej książce "Elementarz stylu", która niedawno miała premierę , zdradziła, że... już wyszła za mąż! Wiem, że w Twojej głowie zrodzą się setki pomysłów i argumentów na rzecz pozostawienia szafy w spokoju. W mojej najczęściej pojawiały się takie: "przecież to jest prawie nowe", "Kiedyś się przyda", "będę w tym chodzić na siłownię", "dostałam od męża - będzie mu przykro", "kosztowało dużo pieniędzy", "tak lubiłam w tym chodzić, gdy byłam w liceum, "na pewno wróci moda" (wróci, ale za piętnaście lat!), "Jak to przerobię, to będzie wyglądało całkiem nieźle". Na każdą z tych wymówek jest jedna okrutnie racjonalna odpowiedź: Co z tego, jeśli i tak nie powinnaś w tym chodzić - napisała Kasia Tusk w książce. Ze wszystkich argumentów, które użyła Kasia, jeden szczególnie zwrócił naszą uwagę - "dostałam od męża". Tak jeszcze o Stanisławie Cudnym nie mówiła... Kasia i Stanisław mieszkają razem na Wybrzeżu. Kasia prowadzi bloga makelifeeasier.pl, Stanisław ma własną firmę. Życzymy najlepszego młodej parze! ;)   Zobacz: Kasia Tusk została prezesem! Świetnie zarabia m.in. na... produkcji skarpet   Kasia Tusk Kasia Tusk Kasia Tusk    

Ślub Kasi Tusk przełożony
ONS
Newsy
Kasia Tusk przełożyła ślub! Wiemy dlaczego
Miał się odbyć lada chwila

Kilka tygodni temu magazyn "Party" poinformował o planowanym ślubie Kasi Tusk . Z miejsca stało się to jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tego roku w show-biznesie. Kolorowa prasa już zacierała ręce, aby informować o kolejnych szczegółach uroczystości, a paparazzi zaczęli śledzić córkę premiera Tuska ze wzmożoną aktywnością. Przypomnijmy: To będzie ślub roku: Kasia Tusk wychodzi za mąż! Według oryginalnego planu Kasi i jej przyszłego męża, uroczystość miała się odbyć w połowie czerwca. Czy zatem zobaczymy Tusk w najbliższych kilku dniach z obrączką? Niestety, na to będziemy musieli jeszcze poczekać. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, ślub Kasi Tusk i Staszka Cudnego został przełożony. Nasze źródło donosi, że wszystko spowodowane jest wzmożonym zainteresowaniem mediów, którego rodzina Tusków chciała uniknąć.   Ślub miał się odbyć w połowie czerwca, ale Kasia postanowiła go przełożyć. Nie spodziewała się, że informacja o uroczystości przedostanie się do mediów, a zależy jej, aby była to cicha uroczystość. Niektórzy namawiali ją nawet na ślub za granicą, ale chodzi tu o córkę urzędującego premiera, więc taki scenariusz nie wchodzi w grę. Ceremonia została przełożona i na pewno odbędzie się latem, ale o konkretnej dacie i miejscu wie tylko Kasia i bardzo wąskie, zaufane grono najbliższych - zdradza w rozmowie z AfterParty.pl osoba z otoczenia Kasi. Myślicie, że uda jej się uniknąć ogromnego zainteresowania, które towarzyszyło np. ślubowi Oli Kwaśniewskiej? Zobacz: Tusk tłumaczy się z ochrony dla córki. Ujawnił szokującą treść listów z pogróżkami Kasia Tusk z narzeczonym na salonach:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner