Ślub Dominiki Tajner Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego
EastNews

To już pewne. Dominika Tajner Wiśniewska i Michał Wiśniewscy rozwodzą się. O tym fakcie poinformowała sama żona lidera Ich Troje. W rozmowie z "Party" córka Apoloniusza Tajnera nie ukrywała zaskoczenia:

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Trudno mi rozmawiać, bo ta sytuacja mnie przerasta- mówiła w rozmowie z dziennikarką magazynu "Party".

Co ciekawe, Dominika sądzi, że pozew rozwodowy mógł zostać złożony przez Michała jeszcze w poprzednim  roku:

Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce… - powiedziała w rozmowie z Plejadą. 

Jaki był powód? Tego jeszcze nie wie nikt. Plotkuje się, że Michałowi nie podobał się występ Dominiki w "Tańcu z Gwiazdami" i jej bliskie kontakty z Wojtkiem Jeschke, tanecznym partnerem. Ten w rozmowie z Party.pl przyznał, że jest tak samo zaskoczony ich rozwodem, jak Dominika. Na wyjaśnienie Wiśniewskiego musimy więc poczekać. 

Głośny ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner Wiśniewskiej

O ile będzie na co czekać. Michał bowiem nie wiele razy wypowiadał się na temat małżeństwa z Dominiką. Za to, jak w pozostałych przypadkach, chciał, żeby o jego czwartym ślubie z Dominiką było głośno. I rzeczywiście - w końcu nierzadko Nina Terentiew zostaje czyimś świadkiem. Zobaczcie zdjęcia z tej uroczystości. Dziś to już tylko wspomnienia. 

Zobacz także: Michał Wiśniewski rozwodzi się już czwarty raz! Poznaj wszystkie jego historie miłosne

1/4
Ślub Dominiki Tajner Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego
EastNews

Ślub Dominiki i Michała Wiśniewskich odbył się w czerwcu 2012 roku w Brzozolaskach na Mazurach na świeżym powietrzu, w otoczeniu lasów i jeziora. Co ciekawe, świadkową lidera Ich Troje była sama Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, która przyznaje, że ma słabość do czerwonowłosego piosenkarza. To dlatego tak często pojawia się na Sylwestrach Polsatu czy bierze udział w programach rozrywkowych stacji. 

2/4
Ślub Dominiki Tajner Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego
EastNews

Na ślubie nie mogło zabraknąć oczywiście mamy Michała Wiśniewskiego, Grażyny Wiśniewskiej. Choć jeszcze kilka lat przed tym wydarzeniem nie byłoby to możliwe. Muzyk nie miał z nią dobrych relacji, miał żal o to, że nie zajmowała się nim jak należy, przez co kilka razy wylądował w domu dziecka. Walczyła również z chorobą alkoholową. Dziś ich relacje są dobre:

Co z nią zrobić? Albo zabić, albo na terapię wysłać. Ja wtedy piłam. Przeprowadził ze mną rozmowę. Ja mu wszystko obiecałam, żeby tylko było dobrze, do końca nie wiedziałam na co się zgadzam. A ja już piłam pięć miesięcy i nie miałam siły, miałam lęki – mówiła kilka miesięcy temu Grażyna Wiśniewska w programie "Oczami matki"

Czy Michałowi łatwo było jej wybaczyć?

Wyznaję prostą zasadę - wybaczyć się da wszystko, zapomnieć się nie da, ale nie rozpamiętujemy tego – twierdzi Wiśniewski

 

3/4
Ślub Dominiki Tajner Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego
EastNews

Wracając do Dominiki. Na swój ślub córka Apoloniusza Tajnera wybrała kreację zaprojektowaną przez jedną z najpopularniejszych wówczas celebrytek w Polsce - Martę Grycan. 

4/4
Ślub Dominiki Tajner Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego
EastNews

Wśród gości nie mogło również zabraknąć Apoloniusza Tajnera, który poprowadził córkę do ołtarza. Na weselu u Wiśniewskich bawiła się również m.in. Ewa Wachowicz. Całość została oczywiście nagrana przez kamery, a film ze ślubu opublikowany w sieci. Zobaczycie go poniżej.

Zobacz także: Dominika Tajner-Wiśniewska komentuje swój upadek w "Tańcu z gwiazdami"! To przez niego odpadła?