Ślub Dominiki Tajner Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego
EastNews
Newsy

To koniec małżeństwa! A pamiętacie jak wyglądał ślub Wiśniewskich? Mieli wyjątkowego świadka

To koniec małżeństwa! A pamiętacie jak wyglądał ślub Wiśniewskich? Mieli wyjątkowego świadka

To już pewne. Dominika Tajner Wiśniewska i Michał Wiśniewscy rozwodzą się. O tym fakcie poinformowała sama żona lidera Ich Troje. W rozmowie z "Party" córka Apoloniusza Tajnera nie ukrywała zaskoczenia:

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Trudno mi rozmawiać, bo ta sytuacja mnie przerasta- mówiła w rozmowie z dziennikarką magazynu "Party".

Co ciekawe, Dominika sądzi, że pozew rozwodowy mógł zostać złożony przez Michała jeszcze w poprzednim  roku:

Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce… - powiedziała w rozmowie z Plejadą. 

Jaki był powód? Tego jeszcze nie wie nikt. Plotkuje się, że Michałowi nie podobał się występ Dominiki w "Tańcu z Gwiazdami" i jej bliskie kontakty z Wojtkiem Jeschke, tanecznym partnerem. Ten w rozmowie z Party.pl przyznał, że jest tak samo zaskoczony ich rozwodem, jak Dominika. Na wyjaśnienie Wiśniewskiego musimy więc poczekać. 

Czy Dominika Tajner pozwoli swojemu synowi na utrzymywanie kontaktu z dziećmi Michała Wiśniewskiego?

Głośny ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner Wiśniewskiej

O ile będzie na co czekać. Michał bowiem nie wiele razy wypowiadał się na temat małżeństwa z Dominiką. Za to, jak w pozostałych przypadkach, chciał, żeby o jego czwartym ślubie z Dominiką było głośno. I rzeczywiście - w końcu nierzadko Nina Terentiew zostaje czyimś świadkiem. Zobaczcie zdjęcia z tej uroczystości. Dziś to już tylko wspomnienia. 

Zobacz także: Michał Wiśniewski rozwodzi się już czwarty raz! Poznaj wszystkie jego historie miłosne

Iwona Pavlović komentuje pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Iwona Pavlović nie współczuje upadku Dominice Tajner-Wiśniewskiej! Dlaczego?
Iwona Pavlović nie współczuje upadku Dominice Tajner-Wiśniewskiej! Dlaczego?

Za nami drugi odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Niestety, pożegnaliśmy aż dwie pary, co było niemałym zaskoczeniem dla wszystkich! Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski, a także Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojciech Jeschke nie zatańczą za tydzień. To wielka szkoda, tym bardziej, że żona Michała Wiśniewskiego nie będzie miała już szansy udowodnić, jak świetnie tańczy! W ostatnim odcinku programu gwiazda zaliczyła nieszczęsny upadek. Ten w ostrych słowach skomentowała Party.pl Iwona Szymańska-Pavlović. Koniecznie zobaczcie nasze wideo. Czy tak surowe słowa należały się Dominice? To był ostatni taniec Dominiki Tajner-Wiśniewskiej 

Dominika Tajner Wiśniewska - wywiad w "Party"
Newsy
Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód! Jeszcze kilka tygodni temu Dominika zachwycała się mężem!
Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód! Jeszcze kilka tygodni temu Dominika zachwycała się mężem!

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner Wiśniewska rozwodzą się! Była uczestniczka show "Taniec z Gwiazdami" najpierw zamieściła w sieci niepokojący wpis, że muzyk złożył pozew o rozwód. Wszyscy myśleli, że to żart, jednak następnie córka Apoloniusza Tajnera w rozmowie z WP.pl potwierdziła informacje o rozstaniu: Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne. Usunęłam wpis, bo to szalenie trudna sytuacja dla mnie. Zupełnie niespodziewana. Chciałam wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. No ale już teraz nie ma co ukrywać. Jest mi bardzo przykro - powiedziała w rozmowie z WP.pl Tajner Wiśniewska. Z Dominiką Tajner Wiśniewską mieliśmy okazję rozmawiać kilka dni przed startem "Tańca z Gwiazdami". W wywiadzie dla "Party" zachwycała się mężem... Nic nie zapowiadało tego dramatu! Przeczytajcie! Wywiad z Dominiką Tajner Wiśniewską Konkretna do bólu, a zarazem ciepła i delikatna. Kiedy rozmawiam z Dominiką Tajner-Wiśniewską (39), zaczynam rozumieć, dlaczego właśnie taka kobieta ujarzmiła tak niepokornego i szalonego mężczyznę jak Michał Wiśniewski. Teraz jednak Dominika stawia na siebie. Realizuje własne pasje. Jakie? Zobacz także:   Dominika Tajner-Wiśniewska zdradziła, jak się dogaduje z trzema żonami Michała i czwórką jego dzieci. To wyzwanie!

Magda Femme o rozwodzie Wiśniewskich
Newsy
Pierwsza żona Michała Wiśniewskiego ostro komentuje jego czwarty rozwód!
Pierwsza żona Michała Wiśniewskiego ostro komentuje jego czwarty rozwód!

Michał Wiśniewski rozwodzi się z Dominiką Tajner Wiśniewską. To już czwarty rozwód w życiu lidera Ich Troje. O muzyku znów jest głośno, wszystko za sprawą kontrowersyjnych kulisów ich rozstania. Okazuje się, że Wiśniewski złożył papiery rozwodowe bez wiedzy żony, i to najpewniej już w tamtym roku. Córka Apoloniusza Tajnera jest zrozpaczona. Sprawę zaś komentują poprzednie żony gwiazdora - m.in. Magda Femme. Pierwsza żona komentuje rozwód Wiśniewskiego Magda i Michał byli parą w latach 1996-2001. Nie mieli dzieci. Choć niby rozstali się w zgodzie, po latach wybuchła między nimi wielka awantura i słowna, medialna przepychanka. W wywiadach nie szczędzili sobie przykrych słów. W jednym z nich Michał powiedział wprost, że żałuje ślubu z Femme: Raz wziąłem LSD w życiu i ożeniłem się z Magdą Femme. No k*rwa. Nie mogę, po prostu to mi nie służy. 5 lat mnie ten jeden tabletek kosztował. Skandal! Nie bierzcie tego! - wyjawił w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem. Magda nie została mu dłużna: Myślałam że to koniec i każdy będzie żyć SWOIM życiem. Odpowiadam choć niechętnie, bo wiem że dając sobie wejść na głowę ten psychol będzie po niej skakał aż płyta się sprzeda... Kolejny raz osoba o której staram się zapomnieć za wszelką cenę próbuje przypomnieć o sobie (przez pryzmat mojej osoby) mediom i ludziom którzy mają dość już bajki o pięknym Michale. Tym razem Michał mówi o "narkotykach" i o tym, "że mi nie wybaczy?" ale czego ? tego że zaatakował moją córkę, czy tego, że SŁYSZAŁAM, że nie ma raka ? ("– Wyniki się potwierdziły. Zrobiliśmy dodatkowe badania i jest to niestety rak złośliwy – zdradza nam zmartwiona Dominika"). Więc zamiast znowu mnie obrażać powinien cieszyć się życiem, drugą szansą oraz podziękować za cudowne uzdrowienie, które nie zostawiło po sobie najmniejszego znaku. WIDAĆ że najlepszą firmą...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner