Sławomir lepszy niż Lady Gaga Sławomir lepszy od Britney Spears i Lady GaGi Sławomir lepszy od Britney Spears i Lady GaGi Sławomir lepszy od Britney Spears i Lady GaGi Sławomir podczas sylwestra
Sławomir lepszy niż Lady Gaga
Jak to zrobił?
1/6
Sławomir lepszy niż Lady Gaga

"Sławomiromania" trwa w najlepsze. Przypomnijmy - hit "Miłość w Zakopanem" przyniósł Zapale już ponad 2 miliony zysku - podał "Super Express". Ale to nie wszystko. Skoro utwór cieszy się tak wielką popularnością na YouTubie (ponad 90 mln wyświetleń), to my postanowiliśmy sprawdzić, jak radzi sobie w porównaniu z zagranicznymi hitami światowych gwiazd. Jeżeli ktoś pomyśli, że na pewno blado, bo przecież nie da się przebić Shakiry, Taylor Swift czy Rihanny, to w sumie... nie myli się. Ale jeśli już mowa o Lady Gadze i Britney Spears, sprawa wygląda nieco inaczej. Przekonajcie się sami! 

Zobacz: Sławomir kontra Beata! Rozpoznaj piosenkę po cytacie. Z Zenkiem poszło Wam świetnie, jak teraz? QUIZ!

2/6
Sławomir lepszy od Britney Spears i Lady GaGi

Piosenka Sławomira „Miłość w Zakopanem” miała swoją premierę na YouTubie 23 kwietnia 2017. Dwa miesiące wcześniej ukazał się tam teledysk Lady GaGi do piosenki „John Wayne” z płyty „Joanne”. Utwór zyskał ponad 28,8 mln wyświetleń (przypomnijmy - „Miłość w Zakopanem” - 91 mln). 

3/6
Sławomir lepszy od Britney Spears i Lady GaGi

5 sierpnia 2016 (!) Britney Spears pokazała światu teledysk do piosenki „Make Me…” z płyty „Glory”. Do tej pory został wyświetlony ponad 57 mln razy. Kolejny, z 18 listopada 2016 roku („Slumber Party”) uzyskał ponad 74 mln wyświetleń. Do 91 mln Sławomira jeszcze jej trochę brakuje. 

4/6
Sławomir lepszy od Britney Spears i Lady GaGi

Liczba wyświetleń utworu Sławomira wciąż rośnie. Dlaczego utwór "Miłość w Zakopanem" jest popularniejszy na You Tubie od singli tak wielkich zagranicznych gwiazd? Powodów może być kilka. Być może polscy fani Sławomira słuchają go głównie właśnie na YouTubie (ogromny wzrost popularności po występie na Sylwestrze TVP), a wielbiciele GaGi i Spears częściej korzystają z serwisów muzycznych, takich jak TIDAL czy Spotify. Zaznaczamy jednak, że w tym przypadku chodzi o te trzy utwory. Nie można porównywać Sławomira z Gagą pod względem sprzedanych płyt, koncertów czy fanów na social media. Ale i tak to ogromny sukces! Brawo.

5/6
Sławomir podczas sylwestra
East News
6/6
Sławomir Zapała w młodości
jsmedia.pl