Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Skrzynecka na kolejnej okładce z dzieckiem!

Tym razem w "Party"

Pięć minut Katarzyny Skrzyneckiej trwa. Niedawno prezenterka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Vivy!", gdzie po raz pierwszy publicznie pokazała swoją córkę Alikię. Zobacz: Skrzynecka i Łopucki pokazali córkę! Chociaż magazyn jeszcze przez tydzień będzie można dostać w sklepach to do kolekcji dołączyła kolejna sesja. Tym razem Skrzynecka z rodziną uśmiecha się z okładki "Party" w rodzinnej sesji zatytułowanej "Alikia w Krainie Czarów".

Przy okazji Katarzyna i Marcin opowiadają jak spędzą pierwsze święta wielkanocne. Cała sesja do obejrzenia już od jutra w magazynie "Party".

Wielkanocne wydanie "Party" od jutra w sprzedaży. Więcej na: facebook.com/party.zyciegwiazd

chimera

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
main.jpg
Newsy
Tak Skrzynecka i Łopucki celebrują Wielkanoc
To ich pierwsze święta z malutką Alikią

Katarzyna Skrzynecka nie ukrywa swojej ogromnej radości jaką czerpie z bycia mamą. Malutka Alikia Ilia przewróciła jej życie do góry nogami i stała się najważniejszą osobą w rodzinie prezenterki. Skrzynecka postanowiła pokazać córkę światu i wzięła udział w sesji dla magazynu "Viva!". Zobacz: Skrzynecka i Łopucki pokazali córkę! Gdyby jednak komuś było mało, Kasia ponownie pokazała zdjęcia córki. Tym razem w wielkanocnym anturażu. Poniżej możecie zobaczyć wielkanocną sesję zdjęciową Skrzyneckiej, Łopuckiego, Aliki i psa, która ma zobrazować nam jak wyglądają pierwsze święta z córką gwiazdy. Sympatyczna sesja. chimera

Piotr Gąsowski i Kasia Skrzynecka na okładce Gali
Gala.pl
Newsy
Skrzynecka w łóżku z... Gąsowskim na okładce magazynu
Znów poprowadzą "Taniec z gwiazdami"?

Dawno nieobecna na okładkach Katarzyna Skrzynecka powraca. Tym razem piękna prezenterka zapozowała dla "Gali", a razem z nią... Piotr Gąsowski . To dość niespodziewana sesja, bowiem jeden z najpopularniejszych duetów w Polsce dotychczas nigdy nie zgodził się na wspólne zwierzenia dotyczące współpracy i przeszłości zawodowej. W "Gali" przyjaciele zdradzają swoje pikantne sekrety i wspominają momenty, które wspólnie przeżyli w hitowym "Tańcu z gwiazdami". Oznacza to, że czeka na nas sporo interesujących kąsków. Co ciekawe, Kasia i Piotr jesienią poprowadzą razem "Polski turniej wypieków", z którego to Skrzynecka wygryzła Martę Grycan . Stąd też słodka sesja. Może we wspólnym wywiadzie zdradzą co nieco na temat przygotowywanej przez TVN kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"? Zobacz: "Taniec z gwiazdami" powraca! Kto w nim wystąpi? Kasia Skrzynecka w pięknej rodzinnej sesji dla "Party":

Newsy
Skrzynecka i Łopucki pokazali córkę
Na okładce "Vivy!". Podobna?

Katarzyna Skrzynecka na pierwsze dziecko czekała kilka lat. Kiedy w jej życiu pojawiały się nadzieje, że "to już ten moment", niestety, nie spełniały się. 23 listopada 2011 roku los wynagrodził aktorce cierpliwość i na świat przyszła (wcześniej o dwa miesiące niż planowano) malutka Alikia Ilia . Pierwsza córeczka była pod obserwacją lekarzy aż do Świąt Bożego Narodzenia. Wtedy też pierwszy raz Alikia spędziła święta razem z rodzicami. Wraz z początkiem wiosny Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki pojawili się na okładce "Vivy!", gdzie po raz pierwszy pokazali swoją córkę. Przy okazji Skrzynecka opowiedziała jak dobrze czuje się w roli mamy: - Nigdy się nie poddałam . Urodziłam zdrową i pogodną córeczkę, mając skończone 40 lat. A ta mała kruszynka daje nam tyle radości, energii i sił witalnych, że oboje promieniejemy ! W najnowszym numerze magazynu "Viva!" znajdziesz cały wywiad z Kasią i Marcinem oraz ich niezwykłą sesję zdjęciową z córeczką. Numer od jutra w sprzedaży.   Zobacz całą piękną sesję Katarzyny Skrzyneckiej z rodziną >>   chimera

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner