Siostra Jacka Kramka w poruszającym wpisie na Facebooku poinformowała o jego pogrzebie i zdradziła, jaka była przyczyna śmierci młodego trenera personalnego. Jacek Kramek zmarł w wieku zaledwie 32 lat, a jego odejście poruszyło nie tylko gwiazdy, które z nim trenowały, ale również wielu internautów, którzy obserwowali go w sieci. Ostatnie pożegnanie sportowca odbędzie się w najbliższy poniedziałek 26 lipca.

Reklama

Przyczyny śmierci Jacka Kramka

Śmierć Jacka Kramka wywołała ogromny smutek. Poruszające pożegnania opublikowały w sieci m.in. Maja Bohosiewicz, Anna Skura, Anna Lewandowska i Katarzyna Cichopek. Gwiazdy nie ukrywały, że są wstrząśnięte wiadomością o śmierci trenera.

Jacuś, Jacenty, super człowieku z którym na 60minut treningu przypadało 20minut rozmów. Byłeś dla mnie zawsze bardzo serdecznym, zmotywowanymi gościem. Zawsze witałeś mnie z szerokim uśmiechem i robiliśmy sobie żarty. Miliony twoich powiedzonek, bzdury które bawiły mnie do łez i poranne okrzyki: gdzie jest koń który mnie trenuje??? Potrafiłeś zjednać sobie ludzi i z trenera stawałeś się terapeutą. z samego środka siebie opowiedzieć mi historie z dzieciństwa, urywki życia które mówiły o tym jak wrażliwym i dobrym facetem byłeś. Leże w łóżku i myśle o Tobie, że znowu dałeś mi lekcje, że trzeba być tu i teraz i cieszyć się wszystkim tym co się ma. Wiem, że wiele ludzi będzie cierpieć bo sprawiłeś że przy Tobie było dobrze i kolorowo. Odpoczywaj ???????? ????- pisała m.in. Maja Bohosiewicz.

Teraz siostra Jacka Kramka we wzruszającym wpisie poinformowała, jaka była przyczyna jego śmierci. Okazuje się, że trener personalny miał udar.

Jak pewnie część z Was już wie ,okrutne przeznaczenie zabrało mojego najukochańszego brata Jacka z tego świata. Jacek zmarł 19.07.2021, nie dał rady wygrać walki z okropnym udarem. Bardzo Cię kocham braciszku… całym sercem ❤️- napisała na Facebooku i opublikowała zdjęcie z ukochanym bratem.

Kobieta zdradziła również, kiedy odbędzie się pogrzeb Jacka Kramka.

Zobacz także

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 26.07.2021 o godz 11:30 w sali B w Domu Przedpogrzebowym w Warszawie ul.Wóycickiego ( cmentarz północny - brama główna przy dzwonnicy ) . Następnie odprowadzenie do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Kiełpinie ( Łomianki ) przy ul.Cienistej 20
Zapraszamy wszystkich którzy chcą pożegnać Jacka razem z nami- czytamy we wpisie.

Rodzinie i bliskim Jacka Kramka jeszcze raz składamy najszczersze kondolencje.

Reklama

Zobacz także: Nie żyje Eugenia Herman, znana m.in. z roli ciotki Koziołów w "Ranczo"!

Reklama
Reklama
Reklama