Aneta na planie 5. edycji Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Aneta z "Rolnik szuka żony" w sukni ślubnej! Była uczestniczka show TVP wyszła za mąż

Aneta na planie 5. edycji Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Jak wyglądała suknia ślubna Anety z programu "Rolnik szuka żony"? Była uczestniczka show TVP wybrała klasyczną czy nowoczesną kreację na swój ślub? Zaledwie kilka dni temu okazało sie, że kandydatka Marka z piątej edycji hitu o poszukujących miłości rolnikach wyszła za mąż. Portal dziennikzachodni.pl  donosił wówczas, że ślub Anety i jej partnera odbył się w miniony weekend- para stanęła na ślubnym kobiercu dokładnie 30 listopada. Mąż Anety w rozmowie z portalem zdradził, że poznał Anetę przed jej występem w programie "Rolnik szuka żony".

Znaliśmy się wcześniej. Wyjechałem jednak za granicę, nie było mnie w Polsce. Bardzo mi się podobała. Napisałem do niej później...- mąż Anety zdradził w rozmowie z dziennikzachodni.pl.

Zobaczcie zdjęcie ze ślubu Anety i Mateusza! Spójrzcie tylko na suknię byłej uczestniczki show TVP!

Aneta w długiej sukni ślubnej

Aneta, którą widzowie doskonale pamiętają z piątej edycji "Rolnika" w dniu ślubu zaprezentowała się w długiej białej sukni z gorsetem ozdobionym koralikami. Stylizację uzupełnił krótki welon wykończony bardzo delikatną koronką. Aneta zdecydowała się na subtelny makijaż i klasyczną fryzurę, którą ozdobiła efektowaną błyszczącą spinką. Z kolei mąż Anety wybrał granatowy garnitur, białą koszulę i czerwone dodatki. 

Zobaczcie sami, jak w dniu ślubu prezentowała się Aneta i jej mąż Mateusz! Podoba się Wam suknia byłej uczestniczki programu "Rolnik szuka żony"? Naszym zdaniem Aneta wyglądała pięknie!

Zobacz także: Aneta, kandydatka Marka przeżyła osobisty dramat podczas nagrań do programu "Rolnik szuka żony"!

Aneta z 5. edycji "Rolnik szuka żony" wyszła za mąż.

Aneta z Rolnik szuka żony wyszła za mąż
East News

Aneta w show TVP była kandydatką Marka.

Aneta i Marek z 5. edycji Rolnik szuka żony
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

zobacz 01:36