Selena Gomez
East News
1/5
East News

 

Selena Gomez ma za sobą trudny czas. Nie dość, że borykała się z poważnymi problemami ze zdrowiem (przeszła przeszczep nerki - przyp. red.), to jeszcze rozstała się ze swoim ukochanym. Po kilku latach związku jej drogi z Justinem Bieberem ostatecznie rozeszły się. Wszystko wskazuje na to, że już na zawsze... Justin Bieber znalazł bowiem pocieszenie w ramionach pięknej Hailey Baldwin. Podobno para wzięła już nawet cichy ślub! Te doniesienia nie za dobrze wpływały na samopoczucie Seleny Gomez. Jednak jak donosi zagraniczna prasa, piosenkarka powoli staje na nogach. W dodatku plotka głosi, że Selena na poważnie zaczęła szukać nowego chłopaka! Jakie są jej wymagania? Oj, nie każdy zdobędzie jej serce... Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Selena Gomez wściekła się, gdy dowiedziała się, co Justin kupił Hailey! To było jej marzenie!

2/5
East News

 

Selena Gomez zapomniała już o trudach rozstania? Najnowsze zdjęcia mogą na to wskazywać. Selena Gomez jest na nich uśmiechnięta i wręcz promienieje! Dawno nie widzieliśmy jej w tak dobrej formie. Podobno piosenkarka postanowiła w końcu zapomnieć o Justinie Bieberze i rozpocząć nowy etap w swoim życiu. 

 

- Selena jest gotowa na nowego chłopaka, który oderwie jej myśli od Justina. Ma dosyć tego, że Justin i Hailey ciągle epatują swoim szczęściem. To dla niej bardzo trudne i emocjonalne. Czuje się samotna i dlatego chce zacząć nowy związek - twierdzi przyjaciel Gomez w rozmowie z Hollywood Life. 

 

Jakie wymagania ma Selena Gomez? Kto jest w stanie podbić jej serce? Zobaczcie kolejny slajd! 

3/5
Selena Gomez
East News

 

Podobno Selena Gomez marzy o wielkiej miłości, która sprawi, że nic innego nie będzie się dla niej liczyło!

 

- Selena nie chce byle kogo. Chce motylków w brzuchu i fajerwerków. Jeśli już ma się zaangażować, chce, żeby to była wielka miłość. Chce poczuć taką więź, jaką miała z Justinem -  zaznacza przyjaciel gwiazdy.

 

Myślicie, że to możliwe, aby pokochała kogoś tak mocno, jak Justina Biebera?

 

Zobacz także: Wpis mamy Justina Biebera wywołał lawinę domysłów na Twitterze! Chodzi o Selenę Gomez!

4/5
East News

 

Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub

 

Justin Bieber i Hailey Baldwin faktycznie nie pozwalają o sobie zapomnieć. W mediach co chwila pojawiają się nowe plotki na ich temat. Najnowsza z nich głosiła, że para jest już po ślubie. Co ciekawe, potwierdził to znany wujek Hailey! Alec Baldwin przyznał, że faktycznie modelka i Justin Bieber wzięli cichy ślub. Czekamy na więcej informacji w tej sprawie od samych zainteresowanych! 

5/5
East News

 

Mamy nadzieję, że takie zdjęcia Seleny Gomez to już przeszłość i artystka w końcu wyjdzie na prostą. Trzymamy za nią kciuki :)

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber