Selena Gomez uśmiechnięta
EastNews

Selena Gomez wyprodukowała kolejny serial, który obejrzyjcie na Netfliksie! znamy datę premiery

Selena Gomez uśmiechnięta
EastNews

Serial "13 powodów" okazał się wielkim hitem, dlatego Selena Gomez postanowiła pójść o krok dalej i postanowiła wyprodukować kolejny serial, który już tej jesieni będziecie mogli obejrzeć na Netfliksie. Serial "Living Undocumented" to jej kolejna produkcja, w której głównym problemem jest imigracja. Opowiada historię ośmiu rodzin, które zderzają się z możliwością deportacji z ich własnych domów.

Jestem tak bardzo pokorna, będąc częścią serialu dokumentalnego Netflixa, "Living Undocumented". Kwestia imigracji jest bardziej złożona niż administracja czy prawo lub historia, którą słyszycie w wiadomościach. To prawdziwi ludzie w Waszej społeczności, sąsiedzi, przyjaciele - oni wszyscy są częścią kraju, który nazywamy domem. Nie mogę się doczekać, kiedy to zobaczycie i mam nadzieję, że zrobi to na Was takie wrażenie, jak zrobiło na mnie - napisała Selena Gomez na Instagramie.

My już teraz z wielką niecierpliwością czekamy na premierę serialu "Living Undocumented"! Myślicie, że okaże się wielkim hitem jak "13 powodów"?

Premiera "Living Undocumented" już 2 października 2019 roku.

Zobacz też: Selena Gomez znów przechodzi załamanie? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

Selena Gomez udostępniła na swoim Instagramie zwiastun serialu "Living Undocumented". Serial został wyprodukowany przez Selenę Gomez we współpracy z Eli Holzman, Aaronem Saidmanem, Anną Chai, Seanem O'Grady'ym oraz mamą Seleny, Mandy Teedey.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Selena Gomez już raz sprawdziła się jako producentka "13 powodów". „13 powodów” w bardzo niebanalny sposób pokazał problemy współczesnych dzieciaków - przez pryzmat nagrań samobójczyni, Hannah Baker. Pokazała na nich swoim kolegom, które ich zachowania doprowadziły ją do podjęcia decyzji o odebraniu sobie życia. Nagrania śledziliśmy za pośrednictwem kolegi Hannah - Claya Jensena.

Selena Gomez
East News

Więcej na temat Selena Gomez Netflix
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09