Selena Gomez i Justin Bieber całują się Selena Gomez, Justin Bieber Selena Gomez Selena Gomez w sukience w kwiaty Selena Gomez i Justin Bieber zakochani
Selena Gomez, Justin Bieber
Eastnews

Selena Gomez już dawno rozstała się z Justinem Bieberem, jednak wciąż nie może o nim zapomnieć. Kilka dni temu wokalistka wypuściła do sieci swoje dwa najnowsze utwory, w których nietrudno dostrzec aluzje do jej związku z Kanadyjczykiem. 25-latek już dawno zdążył ułożyć sobie życie na nowo i wziął nawet dwa śluby z Hailey Baldwin. Niemniej jednak gwiazda nadal nie może wybaczyć Justinowi, że tak szybko znalazł sobie nową miłość...

Selena w najnowszym wywiadzie w programie "Zach Sang Show" powróciła do bolesnej i trudnej dla niej relacji. Czy w taki sposób zamierza wypromować swoją najnowszą płytę? Wiele na to wskazuje...

1/5
Selena Gomez i Justin Bieber całują się
Instagram

Związek Seleny Gomez i Justina Biebera był bardzo burzliwy. Wokaliści zaczęli się ze sobą spotykać w 2011 roku, a po trzech latach zakończyli relację. Kanadyjczyk uwielbiał imprezy, przez co często wpadał w kłopoty. Selena nie akceptowała takiego stylu życia, który także źle wypływał na jej karierę. 

Młodzieńcza miłość przetrwała jednak próbę czasu i w 2017 roku Justin i Selena znów zostali parą. Gdy fani wróżyli im ślub i nie mogli się doczekać ogłoszenia radosnej nowiny, muzycy... rozstali się! Gwiazdor szybko znalazł pocieszenie u boku młodszej Hailey Baldwin, ale Selena tak dobrze nie zniosła zerwania. Wokalistka trafiła m.in. do szpitala i zniknęła z social mediów na kilka miesięcy! 

2/5
Selena Gomez, Justin Bieber
Eastnews

Od rozstania minęło już ponad 1,5 roku, jednak gwiazda "Disney'a" wciąż tęskni za ukochanym. Bieber jest już mężem innej kobiety, jednak Selenie nie przeszkadza to, aby wbijać mu szpilę w najnowszych wywiadach...

Jak Selena wspomina ich relację? 

Gdy po raz pierwszy doświadczasz miłości, to myślę, że to może być odrobinę toksyczne. Nie potrafisz racjonalnie myśleć o miłości, uzależniasz się od pasji i frustracji i myślisz i walcząc o związek myślisz, że to jest miłość. Wierzyłam w te wszystkie rzeczy przez długi czas... - powiedziała Selena w "Zach Sang Show". 

3/5
Selena Gomez
East News

Gwiazda dodała, że od dwóch lat jest "super, super singlem" i w końcu wie, czego chce od kolejnej relacji z mężczyzną. 

Chciałabym, żeby było to prawdziwe. Nie chcę, aby mój kolejny związek był burzliwy i opierał się na braku komunikacji. Myślę, że kiedy dorastasz, to w końcu znajdujesz ludzi, którzy są odpowiedni dla ciebie i nadajecie na tych samych falach - dodała. 

4/5
Selena Gomez w sukience w kwiaty
East News

Piosenkarka dodała, że jest jej dobrze teraz samej i nie próbuje na siłę znaleźć miłości.

Pierwszy rok był beznadziejny, brakowało mi takich rzeczy, jak przytulanie się podczas oglądania filmu, ale teraz czuję się świetnie - powiedziała.

 

5/5
Selena Gomez i Justin Bieber zakochani
EastNews

Jak widać Selena Gomez powoli wychodzi na prostą, jednak wciąż nie może zapomnieć o Justinie. W wywiadzie dodała, że chciałaby, aby Kanadyjczyk posłuchaj jej nowych utworów, bo to "wspaniała rzecz, że mogła o tym opowiedzieć". Jak myślicie, czy Bieber myśli tak samo? 

Więcej na temat Justin Bieber Selena Gomez