Selena Gomez ukrywa twarz Selena Gomez radosna w fioletowym płaszczu Selena Gomez w szarym garniturze w kratkę Selena Gomez uśmiechnięta z czerwoną szminką na ustach Selena Gomez umalowana czerwoną szminką
Selena Gomez
EastNews

Selena Gomez ponad rok temu rozstała się z Justinem Bieberem, ale do tej pory mówi się, że gwiazda nie jest w stanie poradzić sobie z tym faktem. Justin Bieber był wielką i przede wszystkim pierwszą miłością wokalistki. To właśnie z nim przez lata Selena spotykała się, rozstawała, wracała do niego i przeżywała z nim wiele wspaniałych oraz niekoniecznie przyjemnych momentów w życiu. 

Bez wątpienia Justin wywarł ogromny wpływ zarówno na życie gwiazdy, jak i na jej twórczość, nic wiec dziwnego, że gdy Selena dowiedziała się, że zaledwie dwa miesiące po rozstaniu Bieber już był zaręczony z modelką Hailey Baldwin, ta wiadomość mocno nią wstrząsnęła. Nie jest tajemnicą, że Selena trafiła do szpitala psychiatrycznego z załamaniem nerwowym, gdzie spędziła kilka kolejnych miesięcy. Dopiero niedawno zaczęła wracać do formy, a teraz wydała dwa nowe utwory. Czy to pozwoliło jej oczyścić się ze złych emocji i Selena już zapomniała o Bieberze? Najnowsze zdjęcia gwiazdy mówią wszystko!

1/5
Selena Gomez ukrywa twarz
East News

Ostatnio Selena Gomez powróciła aż dwoma nowymi utworami - "Lose You To Love Me" i "Look At Her Now". Wszyscy są przekonani, że piosenki odnoszą się do Justina i Hailey, i nic w tym dziwnego! Wystarczy bowiem usłyszeć parę linijek tekstu, by nie mieć żadnych wątpliwości:

In two months you replaced us 

Like it was easy

Made me think I deserved it

in the thick of healing

Słowa te oznaczają:

W dwa miesiące nas zastąpiłeś

Jakby to było łatwe.

Sprawiło, że pomyślałem, że na to zasłużyłam

W gęstym uzdrawianiu, tak...

Wszyscy są więc przekonani, że Selena wciąż cierpi i tęskni za Justinem. Czy faktycznie tak jest? 

2/5
Selena Gomez radosna w fioletowym płaszczu
East News

Na szczęście nie! Wszystko wskazuje bowiem na to, że nagranie nowych utworów o złamanym sercu i nieszczęśliwej miłości było dla Seleny prawdziwie oczyszczającym procesem. Ostatnio Selena coraz częściej pojawia się publicznie i na każdym nowym zdjęciu zachwyca wyglądem. Widać wyraźnie, że gwiazda jest w doskonałej formie, a po tęsknocie za Justinem nie ma już śladu. 

 

3/5
Selena Gomez w szarym garniturze w kratkę
East News

Selena Gomez była ostatnio w Nowym Jorku i ciężko było od niej oderwać wzrok. Nie tylko postawiła na stylowy look z szarą oversize'ową marynarką w kratę w roli głównej, ale także postawiłą na piękny makijaż, w którym wybrała mocne podkreślenie ust czerwoną szminką, co doskonalne współgrało z jej urodą.

4/5
Selena Gomez uśmiechnięta z czerwoną szminką na ustach
East News

Bez wątpienia jednak najważniejsze w looku Seleny były uśmiech i radość w oczach! Takiej gwiazdy już dawno nie widzieliśmy, a ten widok bardzo nas cieszy. Warto przypomnieć, że niedawno Selena udzieliła ważnego wywiadu, w którym opowiedziała o toksycznej relacji z Justinem. Widać, że gwiazda zrozumiała, że to uczucie zdecydowanie jej nie służyło.

Gdy po raz pierwszy doświadczasz miłości, to myślę, że to może być odrobinę toksyczne. Nie potrafisz racjonalnie myśleć o miłości, uzależniasz się od pasji i frustracji i walcząc o związek myślisz, że to jest miłość. Wierzyłam w te wszystkie rzeczy przez długi czas... - powiedziała Selena w "Zach Sang Show". 

5/5
Selena Gomez umalowana czerwoną szminką
East News

Selena Gomez już wie, jak powinien wyglądać jej nowy związek.

Chciałabym, żeby było to prawdziwe. Nie chcę, aby mój kolejny związek był burzliwy i opierał się na braku komunikacji. Myślę, że kiedy dorastasz, to w końcu znajdujesz ludzi, którzy są odpowiedni dla ciebie i nadajecie na tych samych falach - powiedziała.

Mamy nadzieję, że znajdzie odpowiedniego człowieka!

Więcej na temat Selena Gomez