Party Stories
M jak miłość: Gwałciciel powraca - odc. 1509 - emisja 7 kwietnia
Lilka w ramionach Łukasza
Newsy

Sekretny ślub Lilki i Mateusza w "M jak miłość"! W dramatycznych okolicznościach...

Lilka i Mateusz w "M jak miłość" wezmą ślub. Nie zaproszą na uroczystość rodziny?

W 1512. odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy już 21 kwietnia, Lilka i Mateusz wezmą ślub! Para postanowi jednak, że nie poinformuje o tym fakcie najbliższych, z obawy, że nie pozwolą im na ten krok. Jak donosi „Świat Seriali” w Sylwestra pojadą do Urzędu Stanu Cywilnego, a na świadków wybiorą Mikołaja i Ewkę. Czy ich plan legnie w gruzach przez nieodpowiedzialnych znajomych?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Narkotyki na ślubie Lilki i Mateusza!?

Para poprosi Alę, krewną księdza z Grabiny, aby zawiozła ich do urzędu. Niestety, szybko okaże się, że to nie był dobry pomysł. Dziewczyna będzie miała ze sobą narkotyki, które dla Mikołajowi. Reakcja organizmu chłopaka sprawi, że nie będzie on mógł pełnić swojej funkcji i w tej roli zastąpi go Ala.

Ostatecznie Lilce i Mateuszowi uda się pobrać, ale w drodze powrotnej zostaną złapani przez policję. Ala przekroczyła prędkość i musiała się wytłumaczyć z tego policjantowi Rafałowi. Na szczęście tym razem obędzie się bez wpadki, ale jak widać kłopoty to drugie imię siostrzenicy księdza.

Lilka i Mateusz powiedzą rodzinie o ślubie?

Młoda para w końcu podejmie decyzję, aby poinformować najbliższych, że wzięli ślub. Zrobią to już po fakcie, kiedy oficjalnie zostali małżeństwem. Dopiero wtedy będą pewni, że nikt nie będzie wpływał na ich decyzję. Rodzina zaakceptuje tę decyzję? A może dramatyczne wydarzenia z ich udziałem sprawiły, że nie będą popierali ich decyzji? 

Zobacz także: Trudne chwile gwiazdy "M jak miłość". Jak Teresa Lipowska radzi sobie podczas epidemii koronawirusa?

Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Para zdecyduje się wziąć ślub, ale nie skończy się to dobrze!

Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram
Newsy
Lilka w "M jak miłość" oskarżona o posiadanie narkotyków?! Zobaczcie kto tak się na niej zemści
Lilka wpadnie w poważne kłopoty przez jedną z przyjaciółek!

W nowym sezonie " M jak miłość " wątek Lilki zostanie znacznie rozbudowany! Po tym jak między Lilką a Alą doszło do awantury w barze w ostatnim sezonie serialu, żona Mateusza będzie wściekła na przyjaciółkę. Poszło oczywiście o chłopaka. Ala sądziła, że to Lilka powiedziała Ewie, że ma romans z jej chłopakiem i doszło do bójki. Kiedy przyjechała policja okazało się, że przy żonie Mostowiaka znaleziono narkotyki. Wygląda na to, że uda jej się wytłumaczyć z tej sytuacji i niedługo potem zda maturę, co zobaczymy w nowym sezonie „M jak miłość”. Czy jednak wybaczy Ali, że zemściła się na niej w taki sposób i mogła poważnie jej zaszkodzić? Lilka wybaczy Ali? Dopiero w nowym sezonie „M jak miłość” zobaczymy, w jaki sposób Lilka wyjaśni na komisariacie bójkę w barze i narkotyki w plecaku. Patrząc na zdjęcia z planu, które aktorzy publikują w mediach społecznościowych wydaje się, że wszystko skończy się dobrze. Widać na nich, jak młode pokolenie cieszy się z nowego etapu w życiu, który zaczynają po egzaminie dojrzałości.  Lilka, Mateusz i ich przyjaciółki zdadzą maturę i wyjadą na studia do Warszawy. Możliwe, że przyjaciółkom uda im się zatrudnić w bistro Kingi, a Lilka zapomni o tym, co zrobiła Ala i będzie chciała pomóc jej wyjść na prostą! To optymistyczny scenariusz, jednak znając dotychczasowe grzeszki siostrzenicy księdza w nowym sezonie będzie się dużo działo! Zobacz także:   Kinga i Piotrek w "M jak miłość" jednak będą razem? Wymowne zdjęcie z planu nowego sezonu serialu! Przez Alę Lilka wpadnie w poważne problemy!? Lilka w nowym sezonie "M jak miłość" przejdzie dużą metamorfozę.       

Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Newsy
"M jak miłość": Mateusz wyprowadza się z domu Mostowiaków! To złamie Barbarze serce
Mateusz w "M jak miłość" podjął zaskakującą i bardzo odważną decyzję. Czy to Lilka go namówiła?

Lilka i Mateusz w „ M jak miłość ” zdecydowali się na ślub w sekrecie . Dopiero po uroczystości poinformowali o tym rodzinę. Teraz młoda para stanie przed kolejnymi trudnymi decyzjami, które zaważą na ich przyszłości. Przed ślubem nie ustalili, gdzie razem zamieszkają i Mateusz zaproponuje Lilce, aby przeprowadziła się do niego i zamieszkała w rodzinnym domu Mostowiaków. Oczywiście wcześniej zapyta babcię Basię o zgodę i oczywiście ją uzyska, ale szybko okaże się, że to nie będzie możliwe… Gdzie Lilka i Mateusz zamieszkają po ślubie? W 1515. odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 4 maja, Lilka stanowczo odmówi Mateuszowi i postawi sprawę jasno, mówiąc, że nie przeprowadzi się do Mostowiaków. Dziewczyna nie chce zostawiać swojej matki samej z chorym bratem. Dopiero niedawno rodzina uwolniła się od ojca tyrana i dziewczyna czuje się w obowiązku być blisko najbliższych. Mateusz stanie po stronie Lilki i postanowi dla niej porzucić rodzinny dom i zamieszkać razem ze swoją żoną. Dziewczyna tak dużo przeszła w ostatnim czasie, że oboje postanowią zamieszkać w jej rodzinnym domu. Na jak długo się tam przeprowadzą? Czy Barbara zrozumie i poprze decyzję Mateusza? Dowiemy się już wkrótce! Zobacz także:  Gwiazda "M jak miłość" ścięła włosy podczas kwarantanny! Odważne cięcie! Mateusz zrobi wszystko dla Lilki. Mateusz i Lilka zdecydowali się zacząć własne życie!   

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Ślub Lilki i Mateusza w "M jak miłość"! Zobaczcie zdjęcia i opis nowego odcinka hitu TVP

Już we wtorek (21 kwietnia) zobaczymy 1512. odcinek "M jak miłość" w którym dojdzie do ślubu Lilki i (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała)! Co jeszcze wydarzy się w najnowszej odsłonie serialu? Mamy zdjęcia i opis! Mostowiak i jego narzeczona w tajemnicy przed swoimi rodzinami powiedzą sobie "tak". Na ceremonii pojawią sie jedynie znajomi pary... Z kolei Łukasz zabierzę Agę na romantyczny spacer i spróbuje ją pocałować. Jak Aga zareaguje na jego zachowanie? Zobaczcie sami! Ślub w "M jak miłość" We wtorek w "M jak miłość" Lilka i Mateusz okłamią swoich bliskich, że cały dzień spędzą u swoich znajomych. W rzeczywistości pojadą do Urzędu Stanu Cywilnego! Zanim jednak zakochani powiedzą sobie tak, ukochana Mostowiaka zniknie! Mateusz odnajdzie Lilkę na schodach. Dziewczyna wyzna, że przed wciąż ma wątpliwości, czy powinni brać ślub.  - Lilka, co się dzieje? Już nas wywołali! Chyba się nie rozmyśliłaś?... - Nie wiem, czy to wszystko ma sens... Zasługujesz na kogoś... innego, lepszego!(...) Tyle się zmieniło... My się zmieniliśmy – ja i ty.(...) Kiedy poroniłam… właściwie niczego nie czułam. Strachu, żalu – niczego. Nawet przez chwilę... I tak się zastanawiam, a może ja... może jestem złym człowiekiem, bez serca? Mateusz zrobi jednak wszystko, by dziewczynę pocieszyć. I w końcu przekona swoją wybrankę, by powiedziała „tak”. Niestety, chwilę później pojawi się kolejny problem, bo kolega młodej pary wypali jointa, którego podsunie mu Ala. A Mostowiak, widząc zachowanie kolegów, będzie o krok od wybuchu. - Coś ty mu dała?! - Ja? Sam chciał spróbować... - Cholera, zaraz zamkną urząd, a ty właśnie załatwiłaś mi świadka! W finale młodzi wezmą jednak oficjalnie ślub –...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner