Dorota Szelągowska przytula mamę - Katarzynę Grocholę
East News
Newsy

Katarzyna Grochola poszła w ślady swojej córki Doroty Szelągowskiej i wzięła ślub w sekrecie...

Katarzyna Grochola poszła w ślady swojej córki Doroty Szelągowskiej i wzięła ślub w sekrecie...

"To mój mąż. Ostatni!", powiedziała niedawno w „Dzień dobry TVN” Katarzyna Grochola (61), wprawiając wiele osób w osłupienie. Jak się okazało, pisarka wzięła cichy ślub już dziewięć miesięcy temu! Poszła tym samym w ślady swojej córki Doroty Szelągowskiej (38), która nieco wcześniej też wyszła za mąż w tajemnicy przed całym światem. I dla matki, i dla córki jest to trzecie małżeństwo w życiu…

Dorota Szelągowska zrobiła karierę dzięki mamie Katarzynie Grocholi? Zdziwicie się!

Do trzech razy sztuka

Swojego obecnego męża, puzonistę Stanisława Bartosika, Grochola poznała na imprezie dwa lata temu. Uczucie między nimi rozkwitło błyskawicznie! Zaledwie po czterech godzinach znajomości Stanisław spytał Katarzynę, czy może ją… pocałować. 

– Naprawdę wierzę, że miłość może przyjść do nas w każdym wieku – mówi w rozmowie z „Fleszem” Grochola. – Zawsze ufałam, że los będzie dla mnie łaskawy. Bo jak ktoś wierzy, że los go kopnie w tyłek, to właśnie tak się stanie. Dlatego koniecznie trzeba być dobrej myśli – dodaje. 

Potwierdzeniem, że taka filozofia się sprawdza, jest życie pisarki. Jej pierwszym mężem i ojcem Doroty był handlowiec, którego Grochola zostawiła dla innego partnera. Nie trafiła dobrze, bo jej kolejny wybranek był alkoholikiem. Katarzyna, chcąc chronić siebie i córkę, pewnego dnia po prostu… uciekła z nią z domu! 

Kolejnym ciężkim doświadczeniem była dla Grocholi walka z rakiem, który zdiagnozowano u niej, kiedy Dorota miała zaledwie sześć lat. Zmagania z chorobą sprawiły, że Grochola zaniedbała przez jakiś czas wychowanie córki i długo miała z tego powodu wyrzuty sumienia. Dziennikarka twierdzi jednak, że nie czuje żalu do mamy. Choć były momenty, kiedy ich relacje można było określić jako skomplikowane, to dzisiaj są one już idealne. 

Tuż przed Wielkanocą Katarzyna i Dorota pojechały razem do spa. I choć same święta spędziły osobno – Szelągowska z dziećmi i mężem w domu na Warmii, a Grochola ze swoim wybrankiem, kuzynami i przyjaciółmi w swojej willi w Milanówku – to obie deklarują, że bardzo się ostatnio do siebie zbliżyły. Pomogły w tym narodziny córeczki Doroty – 1,5-rocznej obecnie Wandzi.

Rodzinna tradycja

Miłosne perypetie Doroty są równie skomplikowane jak jej mamy. Prezenterka pierwszy raz wyszła za mąż, gdy miała 20 lat. Wkrótce na świat przyszedł jej syn, którego niemal od początku wychowywała ze swoim kolejnym partnerem, znanym kompozytorem Adamem Sztabą. Para pobrała się w 2013 roku, po 11 latach związku. Dwa lata później ich małżeństwo przeszło do historii. W tym samym czasie Dorota dostała propozycję prowadzenia programów o tematyce wnętrzarskiej. To był strzał w dziesiątkę! Widzowie pokochali ją tak bardzo, że kolejne oferty posypały się jak z rękawa. Były momenty, kiedy prowadzone przez Szelągowską programy gościły w jednym czasie na antenach aż trzech różnych stacji (TVN Style, Domo+ i HGTV). 

Prezenterka zdołała też ułożyć sobie życie prywatne. Trzeciego męża, Michała, poznała w pracy. Na swój ślub para nie zaprosiła nawet… najbliższych. W urzędzie stanu cywilnego pojawili się jedynie świadkowie państwa młodych i syn Doroty Antoni. Gwiazda śmiała się, że wesele kosztowało ją 65 złotych, bo goście wypili tylko kawę.

Co ciekawe, jej mama zrobiła podobnie.

– U nas skromne śluby to ostatnio tradycja rodzinna – śmieje się Grochola.– Dorotkę zaprosiłam na swój ślub, ale ponieważ miała w tym czasie zdjęcia na planie, to skończyło się na tym, że świętowaliśmy jedynie w gronie dwóch świadków. Tylko że ja, w przeciwieństwie do córki, chcę mieć jeszcze jedno duże wesele i cały czas usilnie pracuję nad przekonaniem do tego pomysłu męża – dodaje pisarka.

Wziąwszy pod uwagę, że dotąd Grochola realizowała wszystko, co postanowiła, zapewne wkrótce czeka nas huczne wesele w Milanówku!

Zobacz także: Dorota Szelągowska schudła 20 kilogramów po ciąży! Wiemy, jak i kto jej w tym pomógł!

Dorota Szelągowska zyskała popularność, prowadząc programy telewizyjne (m.in. „Dorota was urządzi”).

Dorota Szelągowska w białym swetrze
East News

Katarzyna Grochola (na zdjęciu z mężem) pisze bestsellerowe powieści. Pod koniec maja wyjdzie jej nowa książka, tym razem kryminał – „Zranić marionetkę”.

ONS

Dorota Szelągowska
x-news
Newsy
Dorota Szelągowska urządza także domy gwiazd! Czyj obecnie?
Dorota Szelągowska urządza także domy gwiazd! Czyj obecnie?

Dorota Szelągowska to jedna z popularniejszych projektantek wnętrz! Córka Katarzyny Grocholi od jesieni 2014 roku prowadzi swoje programy dotyczące metamorfoz domów. Jej rewolucje cieszą się wielkim zainteresowaniem. Bo Dorota pokazuje, jak można wykorzystać całą przestrzeń mieszkania i w niedrogi sposób odmienić wnętrze domu. Mało kto wie, że "demolki" w domach Szelągowska urządza nie tylko na antenach TVN i TVN Style. Te można zamówić w jej biurze projektowym, w którym Dorota zatrudnia 11 projektantów. Posłuchajcie, co o własnym biznesie mówi Szelągowska. Ostatnio z jej usług skorzystała sama... Zobaczcie wideo! Dorota Szelągowska ma własne biuro projektowe          Wyświetl ten post na Instagramie.                   Inspiracje do pokoju dziecięcego. Na podstawie tych szkiców powstają potem projekty. Nad pokojem mojej córki, siedzę już trzeci miesiąc, i mam nadzieję, że w końcu go skończę! @lenovopolska #DiscoverYOGA #OdkryjYOGA #LenovoYoga #YogaBookC930 #yogabook #pokójdziecięcy #dorotasięurządza Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin) Lut 11, 2019 o 2:22 PST

Dorota Szelągowska w białym swetrze
East News
Newsy
Dlaczego Dorota Szelągowska nie przyszła na ślub mamy, Katarzyny Grocholi? Będziecie zaskoczeni
Dlaczego Dorota Szelągowska nie przyszła na ślub mamy, Katarzyny Grocholi? Będziecie zaskoczeni

„To mój mąż. Ostatni!”, powiedziała niedawno Katarzyna Grochola , wprawiając wiele osób w osłupienie. Jak się okazało, pisarka wzięła cichy ślub już dziewięć miesięcy temu! Poszła tym samym w ślady swojej córki Doroty Szelągowskiej , która nieco wcześniej też wyszła za mąż w tajemnicy przed całym światem. I dla matki, i dla córki jest to trzecie małżeństwo w życiu!  Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że na swój trzeci ślub - z Michałem - Dorota nie zaprosiła swojej mamy. W urzędzie stanu cywilnego pojawili się jedynie świadkowie państwa młodych i syn Doroty, Antoni. Gwiazda śmiała się, że wesele kosztowało ją 65 złotych, bo goście wypili tylko kawę. Co ciekawe, jej mama zrobiła podobnie. U nas skromne śluby to ostatnio tradycja rodzinna. Dorotkę zaprosiłam na swój ślub, ale ponieważ miała w tym czasie zdjęcia na planie, to skończyło się na tym, że świętowaliśmy jedynie w gronie dwóch świadków. Tylko że ja, w przeciwieństwie do córki, chcę mieć jeszcze jedno duże wesele i cały czas usilnie pracuję nad przekonaniem do tego pomysłu męża, dodaje pisarka. Wziąwszy pod uwagę, że dotąd Grochola realizowała wszystko, co postanowiła, zapewne wkrótce czeka nas huczne wesele w Milanówku! Zobacz także:  "Nie przewijam, bo się boję" Katarzyna Grochola opowiedziała o córce Doroty Szelągowskiej! Jaka jest jej wnuczka Wanda? Katarzyna Grochola z mężem: Więcej informacji znajdziecie w najnowszym "Fleszu":  

ONS
Newsy
Dorota Szelągowska wyznała, że jej ojczym był pedofilem. Teraz komentuje to jej mama! Wstrząsające wyznanie pisarki
Dorota Szelągowska wyznała, że jej ojczym był pedofilem. Teraz komentuje to jej mama! Wstrząsające wyznanie pisarki

Kilka lat temu Dorota Szelągowska w programie "W roli głównej" opowiedziała o swoim trudnym dzieciństwie. Gwiazda TVN w rozmowie z Magdą Mołek nazwała swojego ojczyma  alkoholikiem i pedofilem. Dorota Szelągowska nie ukrywała wówczas, że wydarzenia sprzed lat mocno odbiły się na jej życiu.  Działy się różne złe rzeczy. Ale nie oddałabym tego, ponieważ to mnie zbudowało. Jakbym mogła cofnąć czas, jakbyś powiedziała: "Hej, możesz cofnąć czas. Nie będziesz miała ojczyma alkoholika, który był pedofilem.   Nie będziesz miała rozwodu rodziców, nie będziesz miała różnych rzeczy, ucieczek z matką z domu, bo ojczym postanawia zrobić coś złego..." - nie oddałabym tego za nic - mówiła wówczas Dorota Szelągowska.  Teraz głośne wyznanie córki skomentowała Katarzyna Grochola! W najnowszym wywiadzie z pisarką padły wstrząsające słowa... Katarzyna Grochola opowiedziała o mężu pedofilu Katarzyna Grochola w wywiadzie dla magazynu "Viva!" opowiedziała o swoim drugim małżeństwie i przyznała, że stworzyła swojej córce piekło.  Nic o nim nie wiedziałam. Nie wiedziałam, że pije, że jego poprzednia żona uciekła. To była ciężka szkoła życia. Tylko trzy lata, które bardzo wpłynęły na moje i Doroty życie. Ona miała gorzej, bo była dzieckiem, a ja – że się tak wyrażę – to piekło jej stworzyłam, przenosząc ją z Warszawy w kompletnie nieznaną sytuację pod Grodzisk Mazowiecki półtora kilometra do kolejki WKD - zdradziła w rozmowie z magazynem. Katarzyna Grochola zdradziła, że dopiero po 12 latach od rozstania dowiedziała się, że jej drugi mąż był pedofilem. Pisarka zapewnia jednak, że mężczyzna nie krzywdził jej córki. Jak zareagowała na pytanie dziennikarza, skąd wie, ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik