Dorota Szelągowska w białym swetrze
East News

Dlaczego Dorota Szelągowska nie przyszła na ślub mamy, Katarzyny Grocholi? Będziecie zaskoczeni

Dorota Szelągowska w białym swetrze
East News

„To mój mąż. Ostatni!”, powiedziała niedawno Katarzyna Grochola, wprawiając wiele osób w osłupienie. Jak się okazało, pisarka wzięła cichy ślub już dziewięć miesięcy temu! Poszła tym samym w ślady swojej córki Doroty Szelągowskiej, która nieco wcześniej też wyszła za mąż w tajemnicy przed całym światem. I dla matki, i dla córki jest to trzecie małżeństwo w życiu! 

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że na swój trzeci ślub - z Michałem - Dorota nie zaprosiła swojej mamy. W urzędzie stanu cywilnego pojawili się jedynie świadkowie państwa młodych i syn Doroty, Antoni. Gwiazda śmiała się, że wesele kosztowało ją 65 złotych, bo goście wypili tylko kawę. Co ciekawe, jej mama zrobiła podobnie.

U nas skromne śluby to ostatnio tradycja rodzinna. Dorotkę zaprosiłam na swój ślub, ale ponieważ miała w tym czasie zdjęcia na planie, to skończyło się na tym, że świętowaliśmy jedynie w gronie dwóch świadków. Tylko że ja, w przeciwieństwie do córki, chcę mieć jeszcze jedno duże wesele i cały czas usilnie pracuję nad przekonaniem do tego pomysłu męża, dodaje pisarka.

Wziąwszy pod uwagę, że dotąd Grochola realizowała wszystko, co postanowiła, zapewne wkrótce czeka nas huczne wesele w Milanówku!

Zobacz także: "Nie przewijam, bo się boję" Katarzyna Grochola opowiedziała o córce Doroty Szelągowskiej! Jaka jest jej wnuczka Wanda?

Katarzyna Grochola z mężem:

ONS

Więcej informacji znajdziecie w najnowszym "Fleszu":

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan starają się o dziecko? Nowy "Flesz"
Party.pl

 

Więcej na temat Dorota Szelągowska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13