Dorota Szelągowska w płaszczu
Instagram

Dorota Szelągowska (39 l.) schudła 20 kilogramów po ciąży! Wiemy, jak i kto jej w tym pomógł!

Dorota Szelągowska w płaszczu
Instagram

Aż 30 kilo! Tyle w czasie ciąży przytyła Dorota Szelągowska (39 l.). Gwiazda, która urodziła ponad rok temu córeczkę Wandę, pierwsze 10 kg straciła w krótkim czasie po porodzie, ale z kolejnymi walczyła długo i początkowo bez rezultatów. Z pomocą przyszła jej przyjaciółka, Agnieszka Mielczarek (prywatnie żona Pascala Brodnickiego), która jest coachem i właścicielką firmy z cateringiem dietetycznym. Dzięki niej Szelągowska zrzuciła kolejne 10 kilo. 

„Nie głoduję! Jeśli nawet jadę gdzieś dalej w Polskę i nie dostaję od niej gotowego jedzenia, stosuję się do dietetycznych zasad Agnieszki”, mówi Dorota.

Gwiazda ma w planach powrót do wagi sprzed ciąży. W jej diecie dominują warzywa, owoce, pestki, oleje roślinne i mięso. Co ciekawe, Dorota, idąc za ciosem, namówiła niedawno Agę, by ta stworzyła też zdrowe menu dla dzieci, bo to jest doskonała alternatywa dla zabieganych, dużo pracujących mam, do których na pewno należy Agnieszka. Korzysta z niego starszy syn Doroty Antoni. 

„I jest bardzo zadowolony!”,  dodaje gwiazda.

Skąd Dorota zna się z Agnieszką? 

Okazuje się, że przyjaźń sięga czasów jeszcze licealnych. Dorota w tamtych czasach mieszkała pod Warszawą i razem z Pascalem Brodnickim podróżowała kolejką podmiejską codziennie rano do Warszawy. Dziś obie rodziny mają domy lotniskowe na Warmii, gdzie lubią spędzać czas z przyjaciółmi i wzajemnie się odwiedzać.

Dorota i Agnieszka przyjaźnią się.

Agnieszka Mielczarek Pascal Brodnicki Dorota Szelągowska
ONS

Więcej - w nowym "Party"!

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na okładce Party 7
Party

Więcej na temat Dorota Szelągowska
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09