Sebastian Fabijański po raz kolejny odniósł się do afery z "Rafalalą". Opublikował mocne oświadczenie, w którym przyznał:

Reklama

(...) byłem i jestem nadal szantażowany i zastraszany.

Zabrał również głos na temat swoich relacji z Maffashion, a jego słowa dają do myślenia. Czy głośna afera miała wpływ na jego związek z blogerką?

Sebastian Fabijański wraca do "afery z Rafalalą". Wydał Oświadczenie

Kilka miesięcy temu w mediach głośno było o spotkaniu Sebastiana Fabijańskiego z Rafalalą. Celebrytka opublikowała w sieci nagranie, w którym wyznała internautom, że spędza czas "ze znanym aktorem", który ma "popularną partnerkę". Nagrania były dość wymowne, a bardzo szybko okazało się, że chodzi o Sebastiana Fabijańskiego. Sebastian Fabijański tłumaczył się ze spotkania z Rafalalą, zapewniając że była to promocja filmu "Inni ludzie". Reżyserka filmu jednak odcięła się od jego wersji, a Sebastian Fabijański wydał kolejne oświadczenie, w którym przeprosił ekipę i sprostował swoje słowa.

Po kilku miesiącach Sebastian Fabijański ponownie wraca do tematu afery z Rafalalą i wyznaje wprost, że cała akcja "nie była promocją filmu". Co więc wówczas się wydarzyło? W sieci pojawiło się mocne wyznanie aktora i chociaż nie pisze wprost, dlaczego spotkał się z celebrytką, wyznaje nie podając niczyich personaliów, że "był i nadal jest szantażowany i zastraszany":

Cześć, w temacie projektu artystycznego, o który czasem pytacie... Nie wydarzy się, nie była to też promocja filmu "Inni ludzie". Prawda na temat tej sytuacji jest taka (jak wielu się domyślało), że byłem i jestem nadal szantażowany i zastraszany. Dziś nie będę się wdawać w szczegóły. Przyjdzie być może czas na to, żeby opowiedzieć o tym więcej.

WOJCIECH STROZYK/REPORTER, East News

Zobacz także: Sebastian Fabijański kończy 35 lat. Życie nie zawsze rozpieszczało aktora

Zobacz także

Sebastian Fabijański poinformował, że całą sprawę skierował do prokuratury. Nie wdawał się jednak w bliższe szczegóły:

Dziś chciałby tylko poinformować, że sprawa idzie do prokuratury. Jeśli ktoś jeszcze był albo jest szantażowany przez tego człowieka (pewnie wiecie kogo mam na myśli), to zgłaszajcie się do mnie, proszę

Instagram @sebastian.fabijanski.official

Zobacz także: Syn Michała Wiśniewskiego jest w związku z siostrą Sebastiana Fabijańskiego. Lider Ich Troje: "Jest częścią rodziny"

Afera Sebastiana Fabijańskiego z Rafalalą dotknęła nie tylko samych zainteresowanych, ale również rodzinę aktora - Maffashion oraz ich synka. Na profilu aktorki i nie tylko pojawiało się setki komentarzy, chociaż ona sama starała się na nie nie odpowiadać. Dziś sam Sebastian Fabijański postanowił poruszyć tę kwestię:

Przepraszam wszystkich swoich bliskich za to, że muszą być częścią tego, co się dzieje i w wielu wypadkach dostawać za to rykoszetem. Nie zasłużyli na to. Proszę też wszystkich o zaprzestanie pisania tych szyderczych i obrzydliwych komentarzy pod adresem Julii Kuczyńskiej. Ona z tym nie ma nic wspólnego.

Czy afera z Rafalalą miała wpływ na związek Sebastiana Fabijańskiego i Maffashion? Do tej pory oboje nie komentowali tej kwestii, jednak słowa aktora mogą dawać do myślenia:

A o sytuacji między nami też w swoim czasie osobno poinformujemy.

Reklama

Jak myślicie, co Sebastian Fabijański i Maffashion przekażą internautom?

WOJCIECH STROZYK/REPORTER, Andrzej Zbraniecki/East News
ONS
Reklama
Reklama
Reklama