Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Dorota Gardias ma koronawirusa?
Newsy

Sąsiedzi Doroty Gardias unikają z nią kontaktu! "Omijają mnie szerokim łukiem". 

Sąsiedzi Doroty Gardias unikają z nią kontaktu! "Omijają mnie szerokim łukiem". 

Dorota Gardias bardzo poważnie przeszła COVID-19. Gwiazda TVN trafiła do szpitala, gdzie podawany był jej tlen. Na szczęście te trudne chwile pogodynka ma już za sobą - wróciła już do domu i obowiązków zawodowych. Jak się jednak okazało, po powrocie ze szpitala, sąsiedzi omijają Dorotę Gardias szerokim łukiem! Pogodynka jednak nie żywi do nich urazy. Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Dorota Gardias opowiedziała o dolegliwościach po zarażeniu koronawirusem. "Ból w płucach, duszności i kłopoty z oddychaniem"  

Dorota Gardias została platynową blondynką. Jej córka w zabawny sposób zareagowała na jej nowy look!

Sąsiedzi Doroty Gardias unikają z nią kontaktu! "Omijają mnie szerokim łukiem". 

Ostatnie tygodnie były dla Doroty Gardias niezwykle trudne. Pod koniec września piękna pogodynka trafiła do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Niestety gwiazda TVN miała szereg poważnych dolegliwości, dlatego nie obyło się bez hospitalizacji. Dorota Gardias musiała mieć również podawany tlen. Jak wyznała w w programie "Super Expressu" - "Gwiazdy bez maski", miała ogromny ból w klatce piersiowej oraz wiele innych objawów, które były bardzo uciążliwe. 

 Miałam ból mięśni, pleców, tkliwość skóry, bolał mnie brzuch, narządy wewnętrzne, a to co było totalną dla mnie nowością jeśli chodzi o odczucia bólu, to nie mogłam ruszać oczami, bo dosłownie bolały mnie mięśnie oka - powiedziała w programie "Super Expressu" - "Gwiazdy bez maski", Dorota Gardias.

Po miesiącu walki o zdrowie, Dorota Gardias wróciła do pracy! Tą szczęśliwą wiadomością, podzieliła się również ze swoimi fanami. 

Po miesiącu nieobecności pierwszy dyżur w poranku #wstajesziwiesz @tvn24.pl TĘSKNIŁAM !!! Cieszę się, że już mogę tu być. Ale się cieszę... 😁😁😁 - napisała na Instagramie piękna pogodynka. 

Niestety jednak nie wszystko w życiu Doroty Gardias wróciło do normy. Jak wyznała gwiazda w programie "Super Expressu" - "Gwiazdy bez maski", sąsiedzi unikają z nią kontaktu! Wygląda na to, ze pomimo iż pogodynka wyzdrowiała, niektórzy w dalszym ciągu obawiają się, że w jakiś sposób gwiazda TVN mogłaby jeszcze ich zarazić. 

Pozdrawiam moich wszystkich sąsiadów. Omijają mnie szerokim łukiem, ale ja im się nie dziwię, nie gniewam się, nawet nie mam żalu, bo ten wirus jest jeszcze do końca nieznany. Nie obrażam się

Mamy nadzieję, że niedługo sytuacja wróci już do normy. Teraz przede wszystkim cieszymy się z tego, że piękna pogodynka jest już zdrowa! 

Dla Doroty Gardias ostatnie tygodnie były bardzo trudne. Ze względu na zakażenie koronawirusem, wystąpiło u niej wiele bolesnych dolegliwości. Pogodynka trafiła do szpitala, gdzie musiała mieć podawany tlen. 

Dorota Gardias

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dorota Gardias ma koronawirusa?
Newsy
Dorota Gardias ma koronawirusa. Czy jej stan jest poważny? 
Dorota Gardias walczy z koronawirusem. Czy jej stan jest poważny?

Szokujące wiadomości podał "Super Express". Według informacji gazety Dorota Gardias jest chora na koronawirusa i przebywa w szpitalu, gdzie podawany jest jej tlen. Dziennik podaje, że prezenterka TVN zaraziła się od swojej córki, Hanny, ta z kolei miała zarazić się COVIDem w szkole. Jaka jest prawda?  Dorota Gardias chora na koronawirusa? Według doniesień se.pl Dorota Gardias w poniedziałek trafiła do szpitala po tym, jak jej stan się pogorszył. Gazeta podaje, że gwiazda zaraziła się koronawirusem od swojej córki i obecnie obie przebywają w szpitalu. Dorota czuje się ponoć bardzo źle, zaś jej córka przechodzi chorobę łagodnie, mając tylko lekką temperaturę: W szkole Hani panuje koronawirus. Dziewczynka zaraziła Covidem swoją mamę. Leży w sali podłączona pod tlen . Czuje się bardzo źle - zdradza se.pl przyjaciółka Doroty  Gardias. Jak sytuacja wygląda naprawdę? Skontaktowaliśmy się z menadżerem gwiazdy, który uciął temat, nie zaprzeczając ani nie potwierdzając doniesień "Super Expressu": Odmawiamy komentarza w tej sprawie - powiedział krótko Arkadiusz Krzykowski. Jak udało nam się dowiedzieć, sytuacja nie jest aż tak dramatyczna, jak opisuje ją gazeta . Niemniej jednak prezenterce życzymy dużo zdrowia. Kilka godzin temu Dorota Gardias opublikowała piękne, słoneczne zdjęcie.          Wyświetl ten post na Instagramie.                   #🍀 Post udostępniony przez Dorota Gardias (@dorotagardias) Wrz 30, 2020 o 12:00 PDT Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Dorota Gardias z córką Hanią.  ...

Dorota Gardias
Newsy
Przerażona Dorota Gardias o powikłaniach po koronawirusie: "Łapię zadyszki nawet przy najprostszych czynnościach!"
Przerażona Dorota Gardias o powikłaniach po koronawirusie: "Łapię zadyszki nawet przy najprostszych czynnościach!"

Dorota Gardias bardzo poważnie przeszła koronawirusa. Piękna pogodynka trafiła do szpitala - miała między innymi duże problemy z oddychaniem i musiała mieć podawany tlen. Do tego całkowicie straciła węch i smak, a to tylko niektóre z objawów, jakie się u niej pojawiły. Chociaż teraz gwiazda TVN jest już w domu, a test dał wynik ujemny, to jednak w dalszym ciągu Dorota Gardias zmaga się z pewnymi problemami zdrowotnymi. Pogodynka na swoim Instastory opowiedziała jak czuje się po przebytej chorobie i jakie jej konsekwencje odczuwa w dalszym ciągu. Zobacz także:  Dorota Gardias popłakała się przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Poszło o to, co powiedziała na antenie "Dzień Dobry TVN"   Dorota Gardias o powikłaniach po koronawirusie: "Łapie zadyszki nawet przy najprostszych czynnościach" Dorota Gardias ma za sobą naprawdę trudne chwile. Pogodynka przeszła koronawirusa bardzo poważnie, a gdy tylko informacja o jej pobycie w szpitalu trafiła do mediów, gwiazda postanowiła opowiedzieć fanom o szczegółach związanych z jej stanem zdrowia. W ten sposób dowiedzieliśmy się jakie objawy towarzyszyły jej podczas choroby. Teraz Dorota Gardias jest już w domu, jednak w dalszym ciągu odczuwa skutki COVID-19.  Pogodynka ponownie na swoim InstaStory poprosiła fanów o zadawanie pytań. Oczywiście większość z nich dotyczyła jej samopoczucia po przebytej chorobie. Wygląda na to, że gwiazda w dalszym ciągu odczuwa negatywne skutki koronawirusa.  Faktycznie organizm jest bardzo słaby, momentalnie łapie zadyszki (nawet przy najprostszych czynnościach) ... Czas, dobre odżywianie, sen i będzie dobrze... - odpowiedziała jednemu z fanów Dorota Gardias. Gwiazda wyjawiła również ile przebywała w szpitalu. Okazało się, że w placówce medycznej Dorota Gardias...

Dorota Gardias ma koronawirusa?
Newsy
Dorota Gardias opowiedziała o dolegliwościach po zarażeniu koronawirusem. "Ból w płucach, duszności i kłopoty z oddychaniem"  
Dorota Gardias opowiedziała o dolegliwościach po zarażeniu koronawirusem. "Ból w płucach, duszności i kłopoty z oddychaniem"  

Kilka dni temu do mediów trafiła informacja, że Dorota Gardias przebywa w szpitalu ze względu na zły stan zdrowia. Okazało się, że piękna pogodynka zmaga się z koronawirusem i niestety przechodzi chorobę bardzo poważnie. Dzisiaj na swoim InstaStory gwiazda TVN postanowiła opowiedzieć o swoich dolegliwościach, które towarzyszyły jej podczas choroby. Na szczęście teraz jest już lepiej, jednak Dorota Gardias w dalszym ciągu musi jeszcze przebywać w szpitalu.  Zobacz także:   Dorota Gardias ma koronawirusa. Jest oświadczenie TVN: "Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem" Dorota Gardias opowiedziała o dolegliwościach po zarażeniu koronawirusem. "Ból w płucach, duszności i kłopoty z oddychaniem"   Jako pierwszy informację o stanie zdrowia Doroty Gardias przekazał "Super Express". Według informacji dziennika, pogodynka miała zarazić się koronawirusem od swojej córki, która z kolei miała kontakt z osobą zarażoną w szkole. Z ustaleń "Super Expressu" wynikało, że Dorota Gardias ma ciężko przechodzić chorobę i ma problemy z oddychaniem - musiała zostać również podłączona do tlenu. Teraz pogodynka postanowiła sama zabrać głos w tej sprawie i opowiedziała o swoich dolegliwościach i przebiegu choroby. Tym samym potwierdziła wcześniejsze doniesienia medialne - gwiazda TVN zaraziła się od córeczki, a jej stan zdrowia był naprawdę poważny. Początkowo miałam gorączkę do 38,3, ból mięśni (głównie plecy), oczu, głowy, lekki kaszel. To trwało cztery dni. Te objawy zaczęły ustępować... Straciłam smak, węch i zaczął się ból w płucach, duszności i kłopot z oddychaniem (płytki oddech) - te objawy zaczęły się nasilać, dlatego trafiłam do szpitala - wyjawiła Dorota Gardias. Okazało się, że...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner