Sarsa należy do grona gwiazd, które pilnie strzegą swojego życia prywatnego. Na początku maja piosenkarka zdecydowała się jednak wyjawić fanom, że wraz ze swoim partnerem, Pawłem Smakulskim, doczekała się pociechy. Piosenkarka jednak nie zdradzała płci, ani imienia dziecka - aż do teraz! Sarsa w jednym z wywiadów wyjawiła imię maluszka - jest piękne, ale może być jednak dla niektórych niezłym zaskoczeniem, bo z pewnością nie należy ono do tradycyjnych i pospolitych. Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Zobacz także: Sarsa na randce z chłopakiem! Wiedzieliście, że też jest muzykiem?

Sarsa zdradziła płeć i imię dziecka

O Sarsie zrobiło się głośno za sprawą udziału w programie "The Voice od Poland". Jej charyzmatyczny głos i fantastyczne autorskie piosenki podbiły serca nie tylko jurorów, ale przede wszystkim fanów! Choć muzycznego talent show nie wygrała, to jednak występ w programie okazał się być jej przepustką do wielkiej kariery. Każdy nowy utwór Sarsy szybko staje się hitem, a na koncertach gwiazdy zawsze pojawia się prawdziwa armia fanów.

Sarsa jednak nie zdradza zbyt wiele szczegółów na temat swojego życia prywatnego. Również wiadomością o powiększeniu rodziny podzieliła się dopiero wtedy, gdy jej pociecha była już na świecie. Ostatnio jednak gwiazda udzieliła wywiadu dla Kultury Onetu, w którym opowiadała o swoich nowych projektach zawodowych. Jednak wśród wielu pytań o karierę, nie zabrakło również tego, jak odnajduje się w roli mamy. Piosenkarka wówczas bardzo pochwaliła swojego partnera Pawła, który pomaga jej w obowiązkach przy maluszku.

Uwielbiam (być mamą - przyp.red.)! Co prawda nie byłam do tego przygotowana, ale mój partner okazał się wielkim wsparciem. Paweł jest cudownym rodzicem - powiedziała Sarsa.

Piotr Matusewicz/East News

W dalszej części rozmowy wokalistka dalej komplementowała swojego partnera i przy okazji zdradziła, jak nazywa się jej... synek!

Zobacz także

- (Partner - przyp. red.) doskonale rozumie, że moja praca zmusza mnie czasami do dłuższych wyjazdów. Wtedy nie muszę się martwić, czy Leonard będzie bezpieczny. Uwielbiam obserwować ich codzienność.

I co wy na to? Jak Wam się podoba imię Leonard? Trzeba przyznać, że jest bardzo oryginalne i niespotykane, ale naprawdę piękne! Oczywiście wokalistce oraz całej jej rodzinie życzymy dużo zdrowia i wszystkiego dobrego!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama