Sarsa pochwaliła się wspaniałą wiadomością! Gwiazda ogłosiła, że jest mamą! Na jej profilu na Instagramie i Facebooku pojawiło się urocze, czarno-białe zdjęcie zaokrąglonego brzuszka. Sarsa przyznaje, że jest bardzo szczęśliwa, dziękuje wszystkim osobom, które pomogły jej celebrować ten czas bez medialnego szumu. Fani są bardzo zaskoczeni tą informacją, pojawiają się już pierwsze gratulacje!

Reklama

Sarsa jest w ciąży! Który to miesiąc?

Sarsa pochwaliła się uroczym zdjęciem! Gwiazda pokazała mocno zaokrąglony brzuszek. Już wiadomo, dlaczego gwiazda usunęła się ostatnio w cień i nie udzielała w mediach społecznościowych. Okazało się, że celebrowała jeden z najważniejszych momentów swoim życiu. Swoją ciążę udało jej się ukryć aż przez 9 miesięcy!

Jestem szczęśliwa❤️. Cieszę się, że mogę 'osobiście' podzielić się tym z Wami oraz, że mogę to zrobić w momencie kiedy ja czuję, że jest już odpowiedni.
Dziękuję wszystkim życzliwym, którzy pozwolili mi ze spokojem celebrować każdy dzień tych wyjątkowych 9 miesięcy.
#flashback #2020photo - napisała na swoim Instagramie.

Hasztagi z napisem "flashback" i "2020" sugerują, że zdjęcie było zrobione w minionym roku. Jeśli więc już wtedy brzuszek był tak dużych rozmiarów, może to oznaczać, że Sarsa już przywitała na świecie swoje dziecko. Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji:

Wooow gratulacje ????❤️ zdrówka dla ciebie i dzidzi

brak muzyki wybaczony ❤️❤️❤️ szczęścia

???? Gratulacje! Zdrówka ❤️❤️❤️

Gratulacje ❤️ cudna wiadomość !! - piszą fani.

My także dołączamy się do gratulacji i czekamy na więcej informacji!

Zobacz także: Sarsa już tak nie wygląda! Wokalistka przeszła totalną metamorfozę

Zobacz także

Sarsa pokazała urocze zdjęcie!

Artystka była w kontakcie z fanami, jednak nie koncertowała, nie nagrywała zbyt dużo InstaStories. Teraz już wiemy dlaczego!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama