Party Stories
Sarsa Markiewicz miała wypadek
ONS
Newsy

Uczestniczka The Voice uległa poważnemu wypadkowi. Historia ma smutny finał

Do zdarzenia doszło we wtorek

Na początku tego tygodnia informowaliśmy Was o dramacie uczestniczki "The Voice of Poland" - Sarsie Markiewicz, która uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Solistka została natychmiast przewieziona do szpitala w Gdańsku, a lekarze jej stan określali jako ciężki. Przypomnijmy: Półfinalistka The Voice miała poważny wypadek. Jej występ stoi pod znakiem zapytania

Do ostatnich chwil ważyły się więc losy występu uczestniczki w sobotnim półfinale show. Niestety, niedawno na jej Facebooku pojawiła się smutna informacja dla wszystkich fanów. Niestety, Sarsa ze względu zdrowotnych, musi zrezygnować z udziału w programie. Będzie jednak oglądać zmagania pozostałych solistów:

Piszecie, że chcecie mnie zobaczyć w sobotę.. bardzo to przeżywam bo z powodów zdrowotnych niestety nie będę mogła pojawić się na sobotnim występie na żywo.. oznacza to dla mnie zakończenie udziału w konkursie TVOP – to dla mnie bardzo przykre. Dzięki Waszemu wsparciu, życzliwości i oddanym głosom czuję się wygrana - jesteście najlepshą armią Tygrysów jaką mogłam mieć! rah! Nie chcę się tak rozstawać z Wami, Jurorami, Produkcją oraz fanami Voice of Poland – byłoby cudownie gdybym mogła poza konkursem zaśpiewać w odcinku finałowym - może będzie mi to dane. Trzymam kciuki za pozostałych uczestników VOP! Wszyscy są bardzo osobliwi i zdoln! - pisze Sarsa (pis. oryginalna)


Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.

Zobacz: Za tydzień półfinał The Voice of Poland. Nastąpi rewolucyjna zmiana zasad

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sarsa Markiewicz nie miała wypadku
ONS
Newsy
Uczestniczka The Voice wkręciła wszystkich. Nie było żadnego wypadku!
Zaskakujący finał historii

Tuż przed półfinałem piątej edycji "The Voice of Poland" pojawiła się smutna informacja o wypadku samochodowym Sarsy Markiewicz - uczestniczki z grupy Tomsona i Barona. Solistka postanowiła zrezygnować z programu, a zastąpiła ją inna uczestniczka. Przypomnijmy: Półfinalistka The Voice zrezygnowała z udziału w show. Producenci szybko znaleźli na to rozwiązanie Finał historii jest bardzo zaskakujący. Kariera solistki nie zakończyła się jednak na programie, a co więcej, ma ona  już kontrakt w kieszeni. Gdyby jednak wygrała program, musiała by podpisać ten, który jest przewidywany przez regulamin show, przez co straciłaby możliwość postawienia swoich warunków. Wszystkie szczegóły składały się na całkiem zgrabną całość, jednak nowy wywiad, którego udzieliła dla onet.pl, zupełnie zmienia postać rzeczy. Sarsa przyznała, że nie uległa żadnemu wypadkowi samochodowemu, zaś problemy, o których mówiła, są związane z życiem prywatnym:   Jedno należy przede wszystkim zdementować: to nie był wypadek samochodowy, tylko zdarzenie na tyle prywatne, że nie chciałabym o tym mówić. Ale nie był to wypadek samochodowy, okoliczności były inne. Czasami głupoty życia codziennego mogą przynieść takie konsekwencje, jakie przyniosł y - mówi w rozmowie z Onet.pl Mówi się więc, że Sarsa musiała zrezygnować z show, dla lepszego kontraktu. Czy to oznacza, że solistka wkręciła widzów? Zobacz: Uczestniczka The Voice uległa poważnemu wypadkowi. Historia ma smutny finał Uczestnicy i gwiazdy w The Voice of Poland:

Sarsa Markiewicz miała wypadek
ONS
Newsy
Półfinalistka The Voice miała poważny wypadek. Jej występ stoi pod znakiem zapytania
Znamy szczegóły

Już w najbliższą sobotę czeka nas wielki półfinał piątej edycji " The Voice of Poland ". Widzów czekają ogromne zmiany, ponieważ producenci przygotowali mnóstwo niespodzianek w postaci nowych, rewolucyjnych zasad . Przypomnijmy: Za tydzień półfinał The Voice of Poland. Nastąpi rewolucyjna zmiana zasad Jedną z faworytek programu jest Sarsa Markiewicz z drużyny Tomsona i Barona , która tydzień temu zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu publiczności. Niestety, jak się dowiedzieliśmy, Marta miała wczoraj w nocy wypadek samochodowy i dziś nie pojawiła się na warsztatach z muzykami. Solistka trafiła do szpitala w Gdańsku. Jej udział w przedostatnim odcinku stoi więc pod wielkim znakiem zapytania . Do  wypadku doszło dziś w nocy. Sarsa jest pod opieką lekarzy. Jej stan jest poważny - mówi nasze źródło Wkrótce lekarz Sarsy ma wydać oficjalne oświadczenie, czy wokalistka da radę pojawić się w półfinale show. Na razie nie ma jednak dokładniejszych informacji na temat jej stanu zdrowia. Trzymamy kciuki za wokalistkę. Zobacz: The Voice: Odpadło aż 4 uczestników. Steczkowska wspominała przegraną na Eurowizji Gwiazdy w ostatnim odcinku The Voice:  

Maja Kapłon zbiera na operację kręgosłupa
Instagram
Newsy
Koszmar finalistki "The Voice of Poland"! Artystka potrzebuje natychmiastowej operacji

Jedna z najbardziej utalentowanych uczestniczek programu "The Voice of Poland" , Maja Kapłon, potrzebuje natychmiastowej pomocy! Artystka od lat zmaga się z poważną chorobą, która utrudnia jej życie. Niestety z dnia na dzień stan zdrowia piosenkarki pogarsza się, a jedynym ratunkiem jest pilna operacja w Nowym Jorku. Koszt takiego zabiegu to 5 milionów złotych.  Maja Kapłon była finalistką ósmej edycji "The Voice of Poland". Wokalistka zyskała sławę i zaczęła rozwijać swoją muzyczną karierę w szybkim tempie. Niestety piosenkarka z powodu poważnych problemów zdrowotnych musiała zawiesić wszystkie, muzyczne plany. Maja od urodzenia walczy ze skrzywieniem kręgosłupa oraz skoliozą. Chociaż przeszła już mnóstwo operacji, to jednak w ostatnim czasie jej stan zdrowia pogorszył się na tyle, że wokalistka ma problemy z oddychaniem. Piosenkarka musi poddać się operacji stabilizacji i resekcji kręgosłupa. Tylko wtedy będzie mogła powrócić do w miarę normalnego funkcjonowania. Niestety koszt zabiegu jest ogromny i wciąż brakuje jeszcze pokaźnej sumy. Wokalistka poprosiła nawet o pomoc internautów i na stronie siepomaga.pl została uruchomiona zbiórka na rzecz Mai Kapłon. Na ten moment artystce udało się zebrać 1,7 mln złotych. Dziewczyna opublikowała nawet  Ciężko mi jest Wam o tym mówić, ale boję się, że wkrótce się uduszę. Moje ciało kurczy się i miażdży narządy wewnętrzne. Oddycham resztkami sił. Nie wiem, ile jeszcze wytrzymam  Miejmy nadzieję, że wokalistce szybko uda się uzbierać całą kwotę i będzie mogła jak najszybciej poddać się operacji, ratującej jej zdrowie i życie. Trzymamy mocno kciuki!  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner