Szósta edycja The Voice of Poland
ONS

Za tydzień półfinał The Voice of Poland. Nastąpi rewolucyjna zmiana zasad

Szósta edycja The Voice of Poland
ONS

"The Voice of Poland" jest jednym z najlepszych muzycznych show w TVP 2. Program cieszy się wielkim zainteresowaniem, nie tylko ze względu na wspaniałych uczestników, ale i ciekawy dobór trenerów. Przypomnijmy: The Voice: Pierwszy odcinek na żywo za nami. Górniak zaszokowała uczestniczkę

Już za tydzień odbędzie się półfinał programu. Produkcja przygotowała dla widzów wiele niespodzianek. Największą z nich z pewnością będzie rewolucyjna zmiana zasad. Po raz pierwszy w półfinale odbędą się cross-bitwy oraz po raz pierwszy w historii programu o tym, kto zaśpiewa w finale, zadecydują wyłącznie widzowie! Dotychczas w półfinale po występach uczestników trener danej drużyny dawał swoim podopiecznym  punkty, których suma wynosiła 100. Punkty swoim faworytom przyznawali również widzowie za pomocą głosowania SMS. Prawo udziału w finale otrzymywał uczestnik z wyższą sumą punktów.

W tej edycji półfinałowe zmagania uczestników czeka prawdziwa rewolucja – cross-bitwy! Na czym będą polegały? Trener, który jako pierwszy zestawia rywali, wybiera swojego podopiecznego i zestawia go z osobą z drużyny innego jurora. W trakcie pierwszego pojedynku najpierw zaśpiewa członek zespołu trenera, który zestawia wokalistów, a po nim jego rywal z konkurencyjnej drużyny. Widzowie będą mogli głosować na obie osoby podczas ich występów. Po zaśpiewaniu przez uczestników swoich piosenek, będzie miał miejsce jeszcze jeden, tym razem wspólny występ – trio z gościem specjalnym. Podczas tego występu widzowie nadal będą mogli głosować na swojego faworyta. Po zamknięciu linii osoba z większą liczbą głosów zwycięży cross-bitwę i tym samym zagwarantuje sobie miejsce w finale programu. Analogicznie odbędzie się druga i trzecia cross-bitwa. Jednak ostatnie starcie rozegra się między osobami, które jeszcze nie występowały.  

Wyniki losowania:

1 cross bitwa: Żaneta Łabudzka (Marek) vs. Gracjan (Justyna)

Kolejne składy poznamy już za tydzień.

Podobają wam się takie zmiany?

Zobacz: Co z nową edycją The Voice of Poland? Jest komentarz dyrektora TVP2

 

Gwiazdy w finale "The Voice":

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51