Artur Boruc należy do grona najbardziej kontrowersyjnych polskich sportowców. Ostatnio głośno jest o jego nowej partnerce, Sarze Mannei, którą poznał już 6 lat temu, decydując się na rozwód z żoną, Katarzyną Modrzewską. Nowa dziewczyna Boruca ma ambicje by stać się popularną modową blogerką, a na swoje stylizacje wydaje naprawdę duże pieniądze.

Reklama

Zobacz: Dziewczyna Boruca wydaje miliony na zakupy! Czego to ona nie ma...

Sara Mannei lubi również występować w telewizji. Ostatnio gościła w "Pytaniu na śniadaniu", gdzie chętnie opowiadała o swoim związku z piłkarzem. Przyznała również, że już niedługo wyjdzie za niego za mąż. Zdradziła też kilka szczegółów uroczystości:

Pobierzemy się w czerwcu. Mam już wybraną sukienkę. Jeszcze jej nie ma, bo dopiero będzie dla mnie specjalnie dopasowana i uszyta. Weźmiemy ślub w jednym z europejskich krajów, to nasze ulubione miejsce. Zawsze spędzamy tam wakacje - mówi Mannei

Sara lubi luksusowe rzeczy, więc nie omieszkała się pochwalić nowym pierścionkiem z brylantem, który otrzymała od sportowca. Przyznała się, że czasem potrafi go.. zgubić!

Kilka razy już go zgubiłam, ale zawsze udawało mi się go odnaleźć - wspomina dziewczyna

Cóż, mamy nadzieję, że to nie przyniesie pecha parze. Czekamy na wielkie wesele polskich Beckhamów.

Zobacz także

Zobacz: Lewandowski z żoną kupili willę za 4 miliony złotych

Reklama

Boruc chwali się rodziną i córkami:

Reklama
Reklama
Reklama