Sara i Artur Borucowie lada moment po raz kolejny zostaną rodzicami. Małżeństwo szczęśliwą nowiną pochwaliło się pod koniec 2018 roku. Sądząc po dużym brzuszku projektantki, synek pary nie może się już doczekać przyjścia na świat! Zapytaliśmy Sarę, jak czuje się w błogosławionym stanie? Przeczytajcie, co nam powiedziała!

Reklama

Sara Boruc boi się porodu?

Sara Mannei-Boruc w tym roku po raz kolejny zostanie mamą! Projektantka nie tak dawno podzieliła się z fanami dramatyczną historią. Żona Artura Boruca będąc w 8. miesiącu ciąży spadła ze schodów! Upadek całe szczęście nie zagroził życiu jej i maluszka. Jak dziś czuje się wokalistka?

Czuję się świetnie. To moja trzecia ciąża, a przechodzę ją najlepiej. Wydaje mi się, że dojrzałość i świadomość pomagają- mówi Party.pl Sara Mannei-Boruc.

Zobacz także: Sara Boruc pokazała duży ciążowy brzuszek! Kiedy urodzi?

Sara i Artur są rodzicami Amelki. Para ma też dzieci z poprzednich związków. Artur syna Aleksandra, natomiast Sara córeczkę Oliwkę. Małżeństwo często pokazuje pociechy na Instagramie. Czy teraz zrobią wyjątek i tak jak inne gwiazdy zdecyduję się na pokazanie rączki lub nóżki dziecka?

Oczywiście, że pokażę dziecko - wyznaje Sara.

I dodaje, że nie boi się porodu, bo za nią są już przecież dwa. ;)

Zobacz także

Poród był dla mnie zawsze ekscytującym momentem. O bólu bardzo szybko się zapomina. Zresztą odpukać! ;) Mam dobre wspomnienia odnośnie porodów i wierzę, że podobnie będzie tym razem - mówi Sara.

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Sary. Jej brzuszek jest już naprawdę duży!

Instagram

Gwiazda lada moment urodzi

Instagram
Reklama

Zobacz także: Sara Boruc trenuje na siłowni z ciążowym brzuchem! Zobacz ZDJĘCIA

Reklama
Reklama
Reklama