Sara Boruc miała wypadek
Instagram
TYLKO U NAS

Sara Boruc lada moment urodzi trzecie dziecko! Wiemy, czy je pokaże!

Sara Boruc miała wypadek
Instagram

Sara i Artur Borucowie lada moment po raz kolejny zostaną rodzicami. Małżeństwo szczęśliwą nowiną pochwaliło się pod koniec 2018 roku. Sądząc po dużym brzuszku projektantki, synek pary nie może się już doczekać przyjścia na świat! Zapytaliśmy Sarę, jak czuje się w błogosławionym stanie? Przeczytajcie, co nam powiedziała!

Sara Boruc boi się porodu?

Sara Mannei-Boruc w tym roku po raz kolejny zostanie mamą! Projektantka nie tak dawno podzieliła się z fanami dramatyczną historią. Żona Artura Boruca będąc w 8. miesiącu ciąży spadła ze schodów! Upadek całe szczęście nie zagroził życiu jej i maluszka. Jak dziś czuje się wokalistka?

Czuję się świetnie. To moja trzecia ciąża, a przechodzę ją najlepiej. Wydaje mi się, że dojrzałość i świadomość pomagają- mówi Party.pl Sara Mannei-Boruc.

Zobacz także: Sara Boruc pokazała duży ciążowy brzuszek! Kiedy urodzi? 

Sara i Artur są rodzicami Amelki. Para ma też dzieci z poprzednich związków. Artur syna Aleksandra, natomiast Sara córeczkę Oliwkę. Małżeństwo często pokazuje pociechy na Instagramie. Czy teraz zrobią wyjątek i tak jak inne gwiazdy zdecyduję się na pokazanie rączki lub nóżki dziecka?

Oczywiście, że pokażę dziecko - wyznaje Sara.

I dodaje, że nie boi się porodu, bo za nią są już przecież dwa. ;)

Poród był dla mnie zawsze ekscytującym momentem. O bólu bardzo szybko się zapomina. Zresztą odpukać! ;) Mam dobre wspomnienia odnośnie porodów i wierzę, że podobnie będzie tym razem - mówi Sara.

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Sary. Jej brzuszek jest już naprawdę duży!

Sara Boruc urodzi chłopca
Instagram

Gwiazda lada moment urodzi

Sara Boruc w czarnej sukience
Instagram

Zobacz także: Sara Boruc trenuje na siłowni z ciążowym brzuchem! Zobacz ZDJĘCIA

Więcej na temat Sara Boruc Artur Boruc
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51