Sara Boruc urodziła

Sara i Artur Borucowie wykąpali synka tydzień po narodzinach. Co na to fani pary?

Sara Boruc urodziła

Sara Boruc pochwaliła się uroczym zdjęciem małego Noah z pierwszej kąpieli. Projektantce w tej czynności pomogli mąż oraz dwie córki. Niestety, gwiazda została skrytykowana przez swoich obserwatorów na Instagramie. Okazało się, że pierwsza kąpiel dziecka miała miejsce dopiero tydzień po porodzie. Czy to nie za późno?

Sara Boruc kąpie synka 

W przeciwieństwie do innych gwiazd Sara Boruc nie robi tajemnicy z tego, jak wyglądają jej dzieci. Gwiazda często publikuje fotografie pociech w sieci. Fani nie kryją swojej radości, ponieważ większości nie podoba im się praktyka zakrywania twarzy dzieciom. Ostanie zdjęcie jednak mocno podzieliło internautów. Przeczytajcie, co napisała Sara. 

- Chłopaki się kąpią. Nono chilluje. Spamuje zdjęciami malucha-wiem, ale trudno się powstrzymać. Mam męża anioła i najukochańsze córcie, razem podołamy wszystkiemu. Pierwsza kąpiel Noah - tydzień po narodzinach. Podobno to super zdrowe dla dzidziusia. A Wy kiedy urządzaliście pierwszą kąpiel i jak często kąpiecie maluszki? - zapytała gwiazda.

Zobacz także: Sara Boruc zdradza swój sposób na płaski brzuch po ciąży. Nie jest dla każdej kobiety

Zdania internautów były podzielone. Co pisali?

- Tydzień po to dużo, dużo za późno pani Saro

- Kąpie codziennie , żeby było wiadomo, że jest kąpiel jedzenie i spanie.... Ale nie zawsze się to udaje ...cwaniaczki małe....:)

- My też wykąpaliśmy dzidziola po tygodniu. Teraz (8 tygodni) też myjemy się co 2/3 dni i nie przesadzamy z kosmetykami.

- W szpitalu w PL na następną dobę po urodzeniu pod kran, a ja w domu co drugi dzień, a w upały to codzień

- Od urodzenia kapiemy się codziennie - pisali internauci.

Co na to specjaliści? 

Moment, w którym powinna odbyć się pierwsza kąpiel noworodka, nie jest nigdzie ściśle określony. Zwykle dziecko zostaje umyte na oddziale szpitalnym w pierwszej dobie po narodzinach. Nie wszyscy rodzice wiedzą jednak, że kąpiel w szpitalu nie jest obowiązkiem. Jeśli w planie porodu zastrzeżesz, że chcesz zrobić to w domu, personel powinien uszanować twoją prośbę. Są jednak sytuacje, w których obmycie dziecka w szpitalu jest konieczne, np. gdy noworodek przyszedł na świat ubrudzony krwią i smółką [...] Pamiętaj! Ze względu na niebezpieczne chorobotwórcze bakterie szpitale nie są miejscem przyjaznym dzieciom. Dlatego po powrocie do domu nie warto zwlekać z kąpielą noworodka. - czytamy na stronie mamotoja.pl

Zobaczcie, jak Artur Boruc kąpie synka. Prawda, że uroczy widok?

 

Noah urodził się na początku maja

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😏❤️ #boruc-mannei #boruc #myboy

Post udostępniony przez Artur Boruc (@arturboruc)

 

Więcej na temat Sara Boruc Artur Boruc
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23