Na początku maja Sara i Artur Borucowie powitali na świecie synka Noah. Do tej pory para wychowywała dwie córki - Oliwię, z poprzedniego związku Sary, oraz Amelię. Noah podbił serca wszystkich członków rodziny i jest prawdziwym oczkiem w głowie zarówno rodziców, jak i starszych sióstr. Nic wiec dziwnego, że zakochana w synu Sara codziennie publikuje mnóstwo zdjęć i nagrań z Noah w roli głównej. Niestety, poza pozytywnymi komentarzami i zachwytami ze strony fanek, Sara spotkała się również z ostrym hejtem ze strony internautek mam, czyli tzw. instamatek!

Reklama

Sara Boruc w ogniu krytyki ze strony instamatek

Instamatki nikomu nie odpuszczą! Teraz na własnej skórze przekonała się o tym Sara Boruc, która została ostro skrytykowana za niewłaściwe noszenie zaledwie miesięcznego synka. Gwiazda opublikowała rodzinne zdjęcie, na którym widać, że Artur trzyma syna w nosidle. To oburzyło instamatki!

Instagram

Jako certyfikowany doradca noszenia oczywiście powielę zdanie „nosidło tylko dla dzieci samodzielnie siedzących” ???? pod pewnymi warunkami można czasem włożyć dziecko niesiedzące do nosidła, ale na tym zdjęciu pozycja jest tragiczna

Piękny widok ale to nosidło nie jest dla takiego malucha, najlepsza by była chusta

Piękne zdjęcie, ale Taki maluszek to tylko w chuście ???? to nie jest dobra pozycja dla takiego malutkiego dziecka - komentowały.

Sara Boruc postanowiła zareagować na krytykę i pod każdym komentarzem cierpliwie odpowiadała.

Tutaj nosidełko jeszcze nie upięte prawidłowo, właśnie wysiedliśmy z samochodu. Dziękuje za radę ???? (...) Dla mojego malucha sprawdza się rewelacyjnie , dziękuje za troskę - pisała Sara.

Gwiazda wyznała również, że jej córki też były noszone w takim nosidełku zanim zaczęły siedzieć i obie mają idealną postawę.

Kwestia w wyborze odpowiedniego nosidła i prawidłowego upięcia - napisała Sara.

Przypomnijmy, że Sara Boruc nie jest jedyną gwiazdą, która musi mierzyć się z hejtem Instamatek. To w końcu również codzienność Natalii Siwiec. A wy kogo popieracie w tych sporach - gwiazdy czy Instamatki?

Zobacz także

Sara Boruc została mamą Noah 5 maja

Instagram

Sara Boruc chętnie pokazuje zdjęcia swojego synka

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama