Sara Boruc w ciąży
Instagram

Sara Boruc pochwaliła się kolejnymi pięknymi ciążowymi fotkami. Widać na nich, że brzuszek jest naprawdę duży. Ale nic dziwnego, poród tuż, tuż. Żona Artura Boruca sama ujawniła wcześniej, że trzecie dziecko pary przyjdzie na świat w połowie kwietnia. Gwiazda często pokazuje zdjęcia, z których mogliśmy się m.in. dowiedzieć, że państwo Borucowie będą mieli chłopca! Dotąd jednak nie ujawniła imienia - a na pytania fanek odpowiadała "ciągle myślimy". 

W swoim najnowszym wpisie zdradziła, że razem... rozmawiają z maleństwem. Napisała też, jak je nazywają. Zobaczcie w naszej galerii.

Zobacz także: Sara Boruc pochwaliła się nową ciążową stylizacją. Wybrała do niej naprawdę wysokie szpilki!

1/3
Sara Boruc w ciąży, Artur całuje brzuch żony
Instagram

Sara pokazała zdjęcie męża całującego brzuszek! Słodkie, prawda? Przy okazji napisała, że... razem rozmawiają z maleństwem.

Nasze wieczory..całujemy Nono i rozmawiamy z Nim -reaguje jakby nas rozumiał!

3/3
Sara Boruc w ciąży
Instagram

Sara Boruc poinformowała o ciąży w ostatnie święta Bożego Narodzenia. Chłopczyk, który przyjdzie na świat, będzie trzecim dzieckiem byłego bramkarza reprezentacji Polski i jego żony. Sądząc ze zdjęć, Sara w ciąży czuje się świetnie - ciągle podróżuje,  chwali się też swoimi ciążowymi stylizacjami

Zobacz także: Sara Boruc trenuje na siłowni z ciążowym brzuchem! Zobacz zdjęcia

Więcej na temat Sara Boruc Artur Boruc