Sara Boruc w marynarce i z nerką

Sara Boruc pozuje w bikini po porodzie. "Nadal mam na plusie dobrych parę kilogramów"

Sara Boruc w marynarce i z nerką

Na początku maja Sara i Artur Borucowie powitali na świecie synka - Noah. Chłopiec urodził się dokładnie 6 maja, a Sara pokazała wzruszające wideo, nakręcone tuż po porodzie, który odbył się w domu w wodzie.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Noah 🐻

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)

Sara Boruc od narodzin synka zaczęła wzbudzać spore emocje wśród Instamatek, zwłaszcza gdy ogłosiła, że zamierza zjeść swoje łożysko, a także gdy pokazała płaski brzusz już tydzień po porodzie! Teraz gwiazda pochwaliła się swoim ciałem w bikini, ale jednocześnie pożaliła się, że ma kilka nadprogramowych kilogramów... Zobaczcie poniżej, jak wygląda!

Sara Boruc pokazała się w bikini

Sara Boruc wraz z rodziną jest na wakacjach w Maroku. Mimo że jej synek urodził się zaledwie 3 tygodnie temu, to już odbył pierwszy lot samolotem! Sara Boruc nie zamierza jednak tylko wypoczywać, bo na wakacjach zaliczyła właśnie pierwszy trening, czym pochwaliła się na Instagramie. Sara pokazała swoje ciało w bikini i napisała:

Pierwszy trening za mną. Na razie basenik, parę przysiadów i brzuszków. Kondycja kuleje, ale satysfakcja jest ogromna! - napisała. 

Nie wiemy nic o kondycji Sary, ale nie da się ukryć, że prezentuje się świetnie! Ona sama ma jednak małe zastrzeżenia do swojej figury. Okazuje się, że nie wygląda jeszcze tak dobrze, jakby chciała. 

Słuchajcie, żeby nie było, że jest aż tak kolorowo... nadal mam na plusie dobrych parę kilogramów i kilka, jak nie kilkanaście, centymetrów więcej w biodrach. Jędrność skóry też pozostawia wiele do życzenia, ale to normalne! Cieszę się, że udało mi się w miarę utrzymać formę w ciąży, tym bardziej, że jestem już po trzydziestce. Nie ma jednak cudów, zaufajcie mi: nic za darmo! - wyznała Sara Boruc.

Już wcześniej Sara przyznawała, że do 6. miesiąca ciąży regularnie trenowała: jeździła na rowerze, chodziła na długie spacery, a także biegała. To właśnie dzięki aktywności, a także zdrowej diecie może teraz pochwalić się taką figurą. Sara podkreśla jednak często, że każdą aktywność w ciąży należy konsultować z lekarzem. 

 

Sara Boruc w bikini po porodzie
Instagram

Sara Boruc została mamą Noah 6 maja

Sara Boruc z Noah
Instagram

 

Więcej na temat Sara Boruc
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23