Sandra Kubicka w bordowej sukience

Sandra Kubicka, modelka i uczestniczka nowej edycji "Taniec z Gwiazdami" właśnie się zaręczyła! Gwiazda wybiegów pochwaliła się radosną nowiną na swoim profilu na Instagramie, gdzie pokazała piękny pierścionek zaręczynowy, który otrzymała od swojego ukochanego Kaio Alvesa Goncalvesa. Zobaczcie zdjęcie poniżej.

Sandra Kubicka jest zaręczona

Sandra Kubicka ma obecnie mnóstwo powodów do radości. Modelka, którą można było podziwiać na wybiegach m.in. Victoria's Secret, niedługo pojawi się w 10. edycji show "Tańca z Gwiazdami". Już zaczęła przygotowania do show i ciężko trenuje, ale oczywiście nie zaniedbuje swojego narzeczonego Kaio. Para spędza ze sobą mnóstwo czasu i jest niemal nierozłączna, więc kwestią czasu były... zaręczyny! Kaio właśnie zdecydował się poprosić o rękę Sandrę, z którą jest związany od 7 miesięcy. 

Już bardzo niedługo bierzemy ślub! Bez znaczenia jak i kiedy... Od dnia, w którym cię poznałam, wiedziałam, że jesteś tym jedynym. Poznałeś mnie, gdy byłam w bardzo złej kondycji... i spójrz, pomogłeś mi przejść przez to wszystko i nadal tu jesteś. Będę cię kochać aż do śmierci - napisała Sandra Kubicka na Instagramie.

Sandra pochwaliła się oczywiście pięknym pierścionkiem. Duży brylant na palcu robi wrażenie! Modelka pokazała też zabawne nagranie wideo, na którym śpiewa wraz z narzeczonym utwór Bruno Marsa "Marry You". Zobaczcie! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💍 I don’t think. I KNOW... IM GOING TO MARRY YOU. 🥰 @kaioalvesgoncalves

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

Sandra Kubicka pokazała pierścionek zaręczynowy

Sandra Kubicka pokazała pierścionek zaręczynowy
Instagram

Modelka nie kryje swojego szczęścia

Sandra Kubicka z narzeczonym
Instagram