Sandra Kubicka przerwała milczenie po kilku dniach nieobecności w sieci. Pochwaliła się swoim szczęściem:

Reklama
W 2024 spełniamy wszystkie nasze marzenia
- napisała na Instagramie.

Pokazała zdjęcia.

Sandra Kubicka w końcu to ogłosiła

Sandra Kubicka i Aleksander Baron kilka dni temu niespodziewanie zamilkli w mediach społecznościowych, mimo że przez cały okres ciąży modelki byli wyjątkowo aktywni i regularnie dzielili się z fanami przygotowaniami do nowej roli - rodziców. Fani od razu wyczuli ich nieobecność i pod zdjęciami Sandry zastanawiają się, czy dziecko modelki jest już na świecie. Kubicka, mimo że zablokowała możliwość komentowania jej postów, aby uspokoić obserwatorów, dodała nowe zdjęcie i podzieliła się radosną nowiną.

Sandra Kubicka od początku ciąży nie ukrywała, że to spełnienie jej marzeń. Modelka od dłuższego czasu borykała się z problemami ze zdrowiem, więc zajście w ciąże nie było takie proste, a ona i Aleksander Baron rozważali metodę in-vitro. Para nie mogła ukryć swojego szczęścia, gdy okazało się, że Kubicka i Baron spodziewają się syna. Przez cały okres ciąży zarówno Sandra Kubicka jak i jej mąż na bieżąco relacjonowali przygotowania do przyjścia na świat dziecka. Kupili nawet nowy dom na przedmieściach Warszawy, bo jak przyznała modelka, chce, aby jej dziecko "wychowywało się w piasku i w lesie, a nie w smogu i na ulicy". Od kilku dni na próżno było szukać na Instagramach małżonków nowych relacji i fani zastanawiali się, czy dziecko jest już na świecie. Modelka po kilku dniach przerwała wymowne milczenie.

Sandra Kubicka, Aleksander Baron
Instagram@alekbaron

Sandra Kubicka pochwaliła się, że udało jej się spełnić jego z wielkich marzeń i wraz z Baronem pozują w swoim własnym, wielkim domu:

Zobacz także
We did it! Nasza oaza spokoju. Ucieczka od miasta. To tu nasz synek będzie biegał po trawie z dziewczynkami. W 2024 spełniamy nasze wszystkie marzenia.
przekazała.

Modelka początkowo podkreślała, że nie wiadomo czy uda im się skończyć dom przed przyjściem na świat syna. Razem z Aleksandrem Baronem planowali bowiem gruntowny remont. Jednak najwidoczniej wszystko dobrze się skończyło i zakochani mogą cieszyć się nowym gniazdkiem! Internauci jednak wciąż czekają na wieści o tej najpiękniejszej nowinie czyli narodzinach synka Sandry Kubickiej i Barona.

Reklama

Zobacz także: Sandra Kubicka pokazała syna! Do kogo jest podobny?

Sandra Kubicka i Aleksander Baron
Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Reklama
Reklama
Reklama