Dokładnie 12 października Sandra Kubicka i Alek Baron postanowili uciąć wszelkie spekulacje i za pomocą mediów społecznościowych ogłosili, że są parą - i to już od dłuższego czasu. Teraz, kiedy piękna modelka i słynny muzyk coraz chętniej dzielą się z internautami wspólnymi chwilami, trudno nie stwierdzić, że wyglądają na naprawdę szczęśliwych. Nikt jednak nie spodziewał się, że kiedy Sandra Kubicka postanowi pochwalić się romantycznym wyjazdem z ukochanym, jej zdjęcie skomentuje... jej były narzeczony!

Reklama

Sandra Kubicka pokazała nowe zdjęcie z Baronem. Skomentował je były narzeczony modelki

Sandra Kubicka i Alek Baron nie mają już zamiaru dłużej ukrywać swoich uczuć. Kiedy oboje zdecydowali się ujawnić związek, modelka bardzo chwaliła nowego chłopaka i wcale nie kryje, że długo czekała na taką relację, a także, że jest zakochana po uszy.

Dziękuję kochanie, że dałeś mi tę szansę. Jestem ogromną szczęściarą, że mogę budzić się codziennie obok Ciebie. Pierwszy raz czuję, że jestem w dojrzałym związku, gdzie nie ma żadnej kłótni, zazdrości, rywalizacji. Jest tylko miłość, szacunek i szczerość - wyznała w swoim wpisie.

Co więcej, w styczniu ubiegłego roku Sandra Kubicka zapowiadała rozsyłanie zaproszeń na ślub z Kaio Alves Goncalves, z którym zaręczyła się w wakacje 2019 roku. Związek tej dwójki nie przetrwał i nie był to pierwszy raz, kiedy Sandra Kubicka przeżyła zerwanie zaręczyn. Wcześniej modelka związana była ze starszym o 16 lat DJ-em Cedrickiem Gervaisem, z którym rozstanie wspominała wyjątkowo boleśnie.

Najgorszy moment w moim życiu to chwila, w której mój pierwszy narzeczony mnie zostawił. To było publiczne upokorzenie. Dowiedziałam się z Instagrama, że ma już nową dziewczynę, a kilka tygodni wcześniej planowaliśmy ślub, wspólną przyszłość. Myślę, że już nikt nigdy nie złamie mi tak serca, jak Cedric. To był olbrzymi ból - mówiła w rozmowie z Glamour.

Jak dziś układają się sprawy pomiędzy byłymi narzeczonymi? Cedrick Gervais właśnie skomentował jej romantyczne zdjęcie z Baronem!

Zobacz także: Baron zrobił Sandrze Kubickiej fotkę, a na profilu burza: "Takiego dnia nie może uszanować"!

Zobacz także

Sandra Kubicka i Alek Baron kilka dni temu postanowili udać się na jesienny urlop, a wakacje spędzają w Czarnogórze. Na swoim InstaStory modelka chętnie dzieli się z internautami malowniczymi widokami, a teraz opublikowała czułe zdjęcie z popularnym muzykiem i jurorem "The Voice of Poland".

Fajna ta Czarnogóra. Very nice. ????????????????
ale jeszcze fajniejszy jesteś Ty - napisała pod nową fotografią.

@sandrakubicka, Instagram

Zobacz także: Baron i Sandra Kubicka wreszcie się ujawnili! "Tak, jestem zakochana"! Pokazali wspólne zdjęcie i wideo

Fani pary nie kryli swoich zachwytów i pod postem natychmiast posypały się liczne komentarze, w tym jeden od byłego narzeczonego modelki - który zdecydowanie zdziwił niektórych internautów. Co takiego napisał? Cedrick Gervais zostawił emotki dwóch, czerwonych serduszek, a Sandra Kubicka odpowiedziała mu tym samym! Komentarz DJ-a zebrał masę likeów, a fakt, że byli narzeczeni dziś żyją w zgodzie zdecydowanie zaimponował internautom.

ale to jest piękne ???????? - podsumowała jedna z fanek.

@sandrakubicka, Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama