Władysław i Stenia, Sanatorium Miłości
Łukasz Hachuła / TVP/ Facebook
Newsy

"Sanatorium Miłości": Władek wyznał miłość Steni! "Wierzę w to uczucie i mam nadzieje, że nam się uda"

W siódmym odcinku "Sanatorium Miłości" padły bardzo ważne słowa: "Kocham Cię"! Władysław wyznał miłość Steni! Uczucie to nie do końca podoba się Bożenie. Czy jest zazdrosna?

W siódmym odcinku "Sanatorium Miłości" padły bardzo ważne słowa: "Kocham Cię"! Władysław wyznał miłość Steni! Uczucie to nie do końca podoba się Bożenie. Czy jest zazdrosna? Uczestniczka próbowała uświadomić Władysławowi, że to, co czuje do Steni może być chwilowe. Jak zareagował? 

Zobacz także: "Sanatorium Miłości" wciąż jest hitem TVP? Wyniki oglądalności nie pozostawiają złudzeń

Wiesia z "Sanatorium miłości" otrzymuje propozycje matrymonialne z zagranicy! Czy znalazła już miłość?

Władek i Stenia z "Sanatorium Miłości" będą parą? 

W dzisiejszym odcinku kuracjuszką odcinka została Bożena. Tego dnia uczestnicy świętowali także jej urodziny, co było dla niej podwójnym wyróżnieniem. Korzystając z przywileju "kuracjuszki odcinka" Bożena zaprosiła na randkę Władysława, wspominając przy tym, że skoro mu się śniła, to należy wykorzystać okazję. 

Nie odmówię Ci pomimo tego, że już w sercu ktoś jest. - powiedział Władysław, myśląc o Steni. 

Czy Stenia była zazdrosna o randkę Władysława? 

Jestem dumny, że mnie wybrałaś. Jeżeli Stenia będzie zazdrosna to wszystko wyjaśnimy. Ustaliliśmy, że jak mnie ktoś wybierze, to mogę iść. - odpowiedział Bożenie 

Ich wspólna randka odbyła się w jacuzzi, gdzie Bożena delikatnie kokietowała uczestnika. Ten oznajmił, że nie wycofał by się z randki, chociażby ze względu na to, że kobieta była w tym dniu solenizantką. 

Dlaczego wybrałaś mnie, skoro mam partnerkę w sercu. - zapytał

Bo jesteś bajerant, masz poczucie humoru, potrafisz przynieść kawkę, kobiety się na to łapią. 

Chciałaś zrobić mi krzywdę? - zapytał, ciągle myśląc o swojej relacji ze Stenią. 

Bożena odpowiedziała:  

Co to za miłość jest? Co Ci nagle zapukało serce w rytmie cha-cha? Może jesteś spragniony miłości i boisz się, że będziesz sam? Jesteś raptus ale masz dobre serce. Serce Ci nie pokaże, musisz dać sobie czas. Ostrzegam Cię nigdy nie bądź pochopny. - próbowała powiedzieć Władysławowi, żeby nie podejmował decyzji jeżeli jeszcze nie jest pewien. 

Bożena przyznała, że po prostu droczyła się i wygłupiała z Władysławem, jednak nie oznacza to, że darzy go uczuciem. Zainterweniować postanowiła również Marta Manowska i szczerze porozmawiała z Władkiem o jego uczuciach. Uczestnik wspomniał o miłości swojego życia: 

W środku jestem "miękki Bolek". Wrażliwy. Jestem wdzięczny za wspaniałą żonę, rodzinę, dzieci, synowe i sześciu wnuków. Bozia dała mi zdrowie. Brakuje mi tej jednej. Patrzy na mnie z góry. Brakuje mi seksu i przytulenia. Lubie ten sport uprawiać bo jestem z takiej rodziny. 
Przeżyliśmy z żoną 39 lat. Żona poszła do szpitala w Jastrzębiu Zdroju i byłem z nią cały okres (12 dni), bo 12 dnia odeszła. Była cudowna. Nie narzekam że Pan Bóg zabrał...  Na cmentarzu zawsze pytałem: "mam se jakaś babkę przyprowadzić?" I jakby przyszła mi dać znak, jakbym ją pożegnał... Z tym ciężarem tak dalej nie da się żyć. Na początku jeździłem codziennie na cmentarz. Dzieci mówiły, co Ty robisz... ogarnij się... 

Władysław nie kryje, że Stenia skradła jego serce i to z nią chciałby spędzić resztę życia: 

Chciałbym z nią być do końca. Z nią się nie powstydzisz. Samiczka taka... Jest ładna. W pierwszym dniu już powiedziałem: ale mi się podoba! Przypadła mi do gustu.. ale jak dostane kosza to z wszystkim się pogodzę! 

Te słowa nie zostały rzucone na wiatr... Pod koniec dnia Władysław pojawił się z różami. Po jednej dla każdej z Pań oraz z bukietem dla Steni: 

Ten program jest szczególny. Chciałbym każdej pani przekazać po rożyczce a jednej pani coś więcej... 

Stenia w swoim bukiecie róż znalazła napis "Kocham Cię"

Trudno tu jeszcze mówić o takiej gorącej miłości ale wierze w uczucie Władka i mam nadzieje, że nam się uda. Naprawdę w to wierzę.  

Trzymamy kciuki za tę miłość! 

Zobacz także: Iwona i Gerard z "Sanatorium Miłości na wspólnej imprezie! Czy to nieśmiałe potwierdzenie nowego związku?

Władysław wyznał miłość Steni. Czy ich uczucie przetrwa? Uczestnik jest pewien tego, co czuje, a jego wybranka również jest pozytywnie nastawiona do tej relacji. 

Władysław, Sanatorium Miłości
Facebook

Czy Władysław i Stenia znaleźli prawdziwą miłość? 

Stenia, Sanatorium Miłości
Łukasz Hachuła / TVP

 

Stenia i Władysław z Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Zaręczyny w "Sanatorium miłości"! Stenia i Władysław zdecydowali się na ważny krok! 
Ale wiadomość! Okazuje się, że Władysław i Stenia z "Sanatorium miłości" zaręczyli się!

Ale wiadomość! Okazuje się, że Władysław i Stenia z "Sanatorium miłości" zaręczyli się! Jak informuje "Rewia", zakochani szykują się do ślubu. Stenia i Władysław poznali się na planie drugiej edycji hitowego programu prowadzonego przez Martę Manowską. Stenia do zdecydowanie jedna z najbarwniejszych i najbardziej charyzmatycznych uczestniczek show TVP, a Władysław od razu wpadł jej w oko. Zobaczyłam błysk w jego oczach. Uwielbiam mężczyzn z zarostem, eleganckich, z poczuciem humoru. On taki był! - tygodnik cytuje Stenię.  Dość szybko okazało się, że narodziło się między nimi poważne uczucie! W jednym z ostatnich odcinków Władysław publicznie przyznał, że jego serce należy właśnie do Steni.  Będzie ślub pary z "Sanatorium miłości"? Już w najbliższą niedzielę Telewizyjna Jedynka wyemituje ostatni odcinek drugiej edycji "Sanatorium miłości". Być może w finale dowiemy się, czy Iwona i Gerard dali sobie szansę i będą razem. Teraz wiadomo jednak, że program z pewnością połączył w parę Stenię i Władysława. Kobieta już w ostatnim odcinku show w rozmowie z Wiesią przyznała, że chce być z Władysławem do końca życia! - Jestem z Władysławem, jestem i będę - zapewniła Stenia. - Do końca życia? - dopytywała Wiesia. - Myślę, że tak - odpowiedziała szczerze Stenia. Teraz okazuje się, że związek Steni i Władysława nie tylko przetrwał, ale ma się coraz lepiej! Jak poinformowała "Rewia", para zaręczyła się! Czy wkrótce usłyszymy o ich ślubie? Tego im życzymy i czekamy na zdjęcia zakochanej pary!  Zobacz także:  W sieci pojawiły się zdjęcia z randki Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości"! Są parą? Stenia i Władysław zaręczyli się Para odnalazła swoje szczęście w "Sanatorium...

Władysław i Stenia, Sanatorium Miłości
Łukasz Hachuła / TVP/ Facebook
Newsy
Stenia z "Sanatorium miłości" ma żal do Władysława! Poszło o zdradę...
Stenia z "Sanatorium miłości" została poniżona przez Władysława!?

Związek Steni i Władysława w „ Sanatorium miłości ” był jednym z najgorętszych. Para przypadła sobie do gustu i szybko zaczęli się spotykać. Jednak po emisji programu okazało się, że Władysław był naprawdę rozchwytywany i o jego względy zabiegały aż trzy uczestniczki. Kiedy Stenia na ekranie zobaczyła zachowanie Władka była bardzo rozczarowana i nie przebierała w słowach. Zobaczcie, jak oceniła byłego partnera! Stenia ostro o zachowaniu Władka! W „Sanatorium miłości” Władysław deklarował, że to Stenia jest kobietą jego marzeń, ale pozwalał sobie również na komplementy i czułe słówka w kierunku innych uczestniczek. Szybko przylgnęła do mężczyzny łatka podrywacza, co zupełnie  mu nie przeszkadzało. Okazuje się  jednak, że Stenia czuje się urażona jego zachowaniem, o czym wprost powiedziała w rozmowie z tabloidem: Czułam się ośmieszona i poniżona. Gdybym dowiedziała się o tym wcześniej, do domu wróciłabym sama a nie z Władkiem - powiedziała Stenia w rozmowie z "Super Expressem". Chodzi oczywiście o wspólną kąpiel Bożeny i Władysława w jacuzzi, kiedy mężczyzna pozwolił sobie na dwuznaczne zachowanie i chwycił uczestniczkę za biust. Co zaskakujące niedługo potem wyznał swoje uczucia Steni, która o wszystkim dowiedziała się dopiero po emisji programu w TVP! To zachowanie wydaje się kobiecie niedopuszczalne! A jak Wy oceniacie tę sytuację?   Stenia i Władek byli pierwszą parą w 2. edycji "Sanatorium miłości" Władysław był jednym z najbardziej rozchwytywanych uczestników w programie.     

Uczestniczki 2 edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Wielki finał "Sanatorium miłości" już w niedzielę! Zobaczcie gorący zwiastun programu
Ostatni odcinek programu "Sanatorium miłości" zbliża się wielkimi krokami!

Ostatni odcinek programu "Sanatorium miłości" zbliża się wielkimi krokami! Już w najbliższą niedzielę, 8 marca o godzinie 20:15 Telewizyjna Jedynka wyemituje wielki finał show o poszukujacych miłości seniorach. Kto zostanie królem i królową drugiej edycji "Sanatorium miłości" i jak uczestnicy będą wspominać udział w programie? Zobaczcie gorący zwiastun! To z pewnością będzie wyjątkowy odcinek show! Wielki finał "Sanatorium miłości" 2020 Dokładnie 5 stycznia rozpoczęła się druga edycja "Sanatorium miłości". Od tamtej chwili mogliśmy śledzić losy wszystkich uczestników show: Wiesi, Steni, Iwony, Bożeny, Barbary, Haliny, Gerarda, Adama, Waldemara, Władysława B., Władysława P. oraz Wojtka. W jednym z ostatnich odcinków programu okazało się, że Stenia i Władysław P. są parą, ale co z pozostałymi uczestnikami? Czy oni również znaleźli miłość w "Sanatorium miłości"? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę! Podczas finału z pewnością nie zabraknie wzruszeń, dowiemy się również, kto został królem i królową turnusu.  Jest przykro nam się rozstać, bo bardzo zżyliśmy się ze sobą- przyznaje Halina.  Tak wszystko pięknie przygotowane, tak zorganizowane. To było coś wspaniałego- dodał Adam.  Zobaczcie zwiastun wielkiego finału "Sanatorium miłości"! Będziecie oglądać ostatni odcinek show? My z pewnością! Przypominamy również, że władze TVP podjęły już decyzję w sprawie kontynuacji show - wiadomo, że powstanie trzecia edycja "Sanatorium miłości". Zobacz także:  "Sanatorium Miłości": Władek wyznał miłość Steni! "Wierzę w to uczucie i mam nadzieje, że nam się uda" Zwiastun ostatniego odcinka "Sanatorium miłości 2"....

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner