"Sanatorium Miłości" wciąż jest hitem TVP? Wyniki oglądalności nie pozostawiają złudzeń

Widzowie zdążyli już pokochać kuracjuszy z drugiego sezonu "Sanatorium Miłości". Seniorzy, którzy postanowili dać szanse miłości nie tylko wzruszają ale potrafią również rozbawić do łez. Ich autentyczność i radość z życia pomimo ciężkich doświadczeń jest niezwykle inspirująca, nic więc dziwnego, że widzowie z chęcią śledzą ich losy i kibicują nowym relacjom.  Czy zainteresowanie losami kuracjuszy jest wciąż na tyle duże, żeby gwarantować TVP pozycję lidera? 

Zobacz także: Wiesia na randce pocałowała Władysława w "Sanatorium miłości"! Zdradziła, czy chce z nim być

Wyniki oglądalności drugiego sezonu "Sanatorium Miłości"

Jak informują WirtualneMedia.pl, "Sanatorium Miłości" jest najchętniej oglądanym programem rozrywkowym w ramówce telewizyjnej, gwarantując TVP pozycję lidera w rankingu. Program o seniorach poszukujących miłości plasuje się na trzeciej pozycji osiągając aż 3,14 mln widzów i udział w rynku na poziomie 21,52 proc. Większą oglądalność miały tylko "M jak miłość" z wynikiem 4,62 mln widzów oraz "Fakty", które zgromadziły 3,21 mln widzów. Są to wyniki za okres od 3 do 9 lutego 2020 roku. 

"Sanatorium Miłości" od początku sezonu przyciąga przed telewizory milionową publiczność. Pierwsze 3 odcinki zagwarantowały mu pozycję lidera w ramówce TVP 1. Ich oglądalność wówczas wynosiła średnio 3,26 mln widzów (pierwszy odcinek - 2,89 mln widzów, drugi - 3,40 mln, trzeci 3,48 mln).

"Sanatorium Miłości" emitowane jest na antenie TVP 1 w każdą niedzielę o 21:15. Pierwszy odcinek wyemitowano 5 stycznia 2020. 

Zobacz także: "Sanatorium miłości": czy masz już swoją ulubioną kuracjuszkę? Zagłosuj na nią w naszym plebiscycie!

"Sanatorium Miłości" jest najpopularniejszym programem rozrywkowym na antenie TVP1.

Zainteresowanie widzów losami sympatycznych seniorów gwarantuje TVP pozycję lidera. 

Iwona i Bożena z Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43