Pierwszy teledysk Sachiel
youtube

Mocny debiut zwycięzców MBTM. Tak prezentują się w pierwszym teledysku [WIDEO]

Pierwszy teledysk Sachiel
youtube


Programy typu talent-show to doskonały sposób na promocję dla młodych wykonawców, którzy do tej pory tworzyli w zaciszu własnego mieszkania. Dzięki temu, że zainteresowanie takimi formatami jest ogromne powstają kolejne show, a różnią je jedynie formuły wyłaniania zwycięzców. W Polsce do najpopularniejszych należą "The Voice", "X-Factor" oraz "Must Be The Music". Przypomnijmy: Polacy wybrali najlepszy talent-show. Kto na prowadzeniu?

Właśnie w "MBTM" pojawił się zespół Sachiel. Ich muzyka w niczym nie przypomina tej granej przez stacje radiowe i być może właśnie dlatego widzowie Polsatu zdecydowali, że to właśnie im należy się wygrana w siódmej edycji. W sieci pojawił się właśnie teledysk do ich pierwszego singla "Po prostu walcz". Klip nakręcono w Trójmieście oraz rodzinnym mieście zespołu Krzeszowie. Wykorzystano także ujęcia z występów w programie. 
 

Klip reprezentuje najważniejsze momenty  Naszej drogi w programie "Must Be The Music". Chcieliśmy pokazać, jak wygląda Nasze życie, wszystkie emocje i wzruszenia, które towarzyszyły nam podczas programu. Dostaliśmy niepowtarzalną szansę rozwoju, za którą jesteśmy niezmiernie wdzięczni, a poprzez teledysk i piosenkę chcemy dać wsparcie Tym, którzy takiej szansy nie otrzymali - mówią członkowie Sachiel.
 

Jak wam się podoba ich pierwszy klip po "MBTM"?

Zobacz: Wyjątkowy występ na scenie MBTM. Pojawili się wszyscy finaliści

Gwiazdy w finale Must Be The Music:

Więcej na temat Must Be The Music
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22