Maja Sablewska na urodzinach Natalii Kukulskiej
Instagram
Newsy

Sablewska na urodzinach Natalii Kukulskiej! Pamiętacie, że Maja była kiedyś nianią jej dzieci?

Sablewska na urodzinach Natalii Kukulskiej! Pamiętacie, że Maja była kiedyś nianią jej dzieci?

Maja Sablewska bawiła się na urodzinach Natalii Kukulskiej. Gwiazda TVN pochwaliła się wspólnymi fotkami z piosenkarką na Instagramie. W czwartek Natalia skończyła 40 lat i - jak widać - wyprawiła z tej okazji imprezę na której pojawiły się m.in. Justyna Steczkowska i Aleksandra Kwaśniewska z mężem, Kubą Badachem. Wśród gości Kukulskiej nie zabrakło byłej niani jej dzieci, Mai Sablewskiej!

40 urodziny Natalii Kukulskiej !!! Kocham ją- napisała pod zdjęciem Maja Sablewska.

Przypominamy, że wiele lat temu Maja prowadziła funklub Natalii Kukulskiej. Z czasem zaprzyjaźniła się ze swoją idolką, która zaproponowała, żeby opiekowała się jej dziećmi. Co więcej, Maja Sablewska zamieszkała u Natalii Kukulskiej! Dzięki artystce gwiazda TVN poznała wówczas Katarzynę Kanclerz z Universal Music Polska. Maja z czasem zrezygnowała z bycia nianią i rozpoczęła współpracę w Kanclerz w wytwórni płytowej.

Od tego czasu relacje Sablewskiej i Kukulskiej uległy zmianie. Maja rozpoczęła własną karierę w show-biznesie. O ich napiętych stosunkach było głośno, kiedy Natalia Kukulska odmówiła wzięcia udziału w programie "X Factor" jako gość jurorki Mai Sablewskiej. Artystka tłumaczyła wówczas, że odmówiła ze względu na inne zobowiązania zawodowe. Co jeszcze powiedziała wówczas Kukulska?

Była bardzo dobrą niańką i utalentowaną. Robiła fantastyczne zdjęcia, miała również mnóstwo pomysłów, jako osoba z mojego fanklubu, też. Byłam tą, która Maję dopingowała (...) Cieszę się, że odnosi sukcesy, choć mam wrażenie, że jest już inną osobą niż tą, którą znałam. Ale każdy się rozwija.

Wygląda więc na to, że panie zapomniały już o dawnych nieporozumieniach. Kto wie, być może Maja Sablewska i Natalia Kukulska znowu rozpoczną współpracę? Zobaczcie jak panie bawiły się na urodzinach piosenkarki!

 

Zobacz także: Natalia Kukulska kończy dzisiaj 40 lat! Jak zmieniała się gwiazda? Oś Czasu Party.pl! WIDEO

 

Maja Sablewska na urodzinach Natalii Kukulskiej.

Gwiazda TVN pochwaliła się wspólną fotką z piosenkarką.

Maja Sablewska
Newsy
Sablewska w czerwonej ramonesce. Naszą uwagę przykuły jej szczuplutkie nogi! Maja znowu schudła?
Sablewska w czerwonej ramonesce. Naszą uwagę przykuły jej szczuplutkie nogi! Maja znowu schudła?
ONS
Newsy
Kukulska o Sablewskiej: "Jest inną osobą, niż ta którą znałam"
Natalia bez ogródek o swojej byłej przyjaciółce. Będzie wojna?

Kariera Mai Sablewskiej sięga czasów, kiedy była jurorka "X-Factor" prowadziła fanklub Natalii Kukulskiej . Stanowiska prezesa zarządzającego fanami gwiazdy pełniła perfekcyjnie. Z czasem zaprzyjaźniła się z Natalią i z relacji fan - idol przeszła na koleżeńską. Przez jakiś czas zajmowała się dzieckiem Kukulskiej, u której zamieszkała. Tam też poznała Katarzynę Kanclerz , ówczesną "carycę" Universal Music Polska. Kanclerz zaproponowała Mai pracę w wytwórni płytowej. Jak twierdzi Sablewska, kiedy przystała na tę ofertę, jej kontakt z Natalią rozmył się. W jednym z wywiadów menadżerka Toli Szlagowskiej przyznała nawet, że jej była idolka podcinała jej skrzydła i do dziś to robi, odmawiając np. pomocy, gdy ta szukała artystów do domu jurorów w "X-Factor". Natalia postanowiła jednak zdementować te wszystkie plotki w sposób bardzo konstruktywny. Z klasą opowiedziała jak rozpoczęła współpracę z Mają Sablewską i co ciekawe, jej relacja jest inna niż samej zainteresowanej. Co powiedziała? Przeczytajcie sami: - Odmówiłam wzięcia udziału w tzw. domu jurora. Miałam wtedy inne zobowiązania zawodowe, poza tym z Mają nie mam bliskiego kontaktu od dawna. Jeśli miałybyśmy znów coś razem robić, wolałabym najpierw odnowić znajomość na płaszczyźnie ludzkiej, a nie medialnej. Znam Maję z bardzo dobrej strony, znam jej pozytywne cechy. Była bardzo dobrą niańką i utalentowaną. Robiła fantastyczne zdjęcia, miała również mnóstwo pomysłów, jako osoba z mojego fanklubu, też. Byłam tą, która Maję dopingowała. Ona doskonale o tym wie. Kiedy Katarzyna Kanclerz zaprosiła ją do pracy w Universal, mówiłam: Idź, bo to fantastyczna szansa. Maja nie za bardzo chciała tam iść. Było jej dobrze z nami, a nam z nią. Chciała działać w moim...

Natalia Kukulska pochwaliła się prezentem na Dzień Kobiet
Newsy
Która polska gwiazda na Dzień Kobiet otrzymała goździki, rajstopy i mydło?
Która polska gwiazda na Dzień Kobiet otrzymała goździki, rajstopy i mydło?

N a Dzień Kobiet Natalia Kukulska od męża i syna otrzymała prezent rodem z... PRL - goździki, rajstopy oraz mydło Biały Jeleń! Wokalistka jest dumna ze swoich "mężczyzn", a oryginalnym podarunkiem pochwaliła się na Instagramie. Każda kobieta tego dnia marzy o kwiatach czy kosmetykach. J akby nie patrzeć, Natalia Kukulska taki właśnie prezent otrzymała, tylko, że w wersji nieco peerelowskiej. Naszą uwagę zwracają dwa opakowania rajstop - ciekawe, czy gwiazda założy któreś z nich na scenę. Doceniamy pomysłowość syna Natalii i męża Michała Dąbrówki. W końcu sama artystka napisała na Instagramie, że zawsze o takim prezencie marzyła!   I co Wy na to?   Zobacz: Sablewska na urodzinach Natalii Kukulskiej! Pamiętacie, że Maja była kiedyś nianią jej dzieci?     Natalia Kukulska jest dumna z syna i męża.   Natalia Kukulska  

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner