Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Sablewska i Korwin-Piotrowska szykują wspólny projekt

Wiemy jaki!

Karolina Korwin-Piotrowska może być z siebie dumna. Jej "Żurnal" okazał się sporym sukcesem i już po pierwszym numerze wprowadził w zachwyty nawet światową markę - H&M. Splendor zobowiązuje, więc przy kolejnych wydaniach magazynu dziennikarka chce współpracować z najlepszymi. Jak donosi "Party" wśród zainteresowanych jest m.in. Maja Sablewska.

Była menadżerka gwiazd od niedawna postanowiła realizować się w roli "doradcy wizerunkowego". Kolejnym przystankiem w budowaniu własnego portfolio będzie okazja współpracy z Korwin-Piotrowską, z którą Sablewska pozostaje niezmiennie od lat w przyjaźni. Redaktor naczelna "Żurnala" chce, aby Sablewska wyprodukowała sesję modową do nowego numeru. Dlaczego?

- Cieszę się, że Maja przyjęła moją propozycję. Uważam ją za jedną z najbardziej stylowych Polek. Doskonale czuje czym jest moda ulicy.


Co z tego wyjdzie? Sugerując się profesjonalizmem Sablewskiej i Korwin-Piotrowskiej możemy spodziewać się kolejnego sukcesu.Więcej informacji w magazynie "Party". Już w kioskach!

chimera

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Karolina Korwin Piotrowska i Maja Sablewska o Margaret
ONS
TV-Show
"Niewolnica wizerunku", "powinna mieć sztab ludzi" - jak Karolina Korwin Piotrowska i Maja Sablewska oceniły Margaret?

Co o karierze Margaret myśli Karolina Korwin-Piotrowska i Maja Sablewska? Panie dyskutowały w "Maglu towarzyskim" o  piosenkarce. Co powiedziały we fragmentach, których nie zobaczycie w telewizji? Dziennikarka skrytykowała ostatnie decyzje Margaret, stylistka zaś stanęła w obronie piosenkarki. Która z nich ma rację? Margaret - artystka czy celebrytka? Karolina Korwin Piotrowska była zachwycona Margaret na początku jej kariery . Wróżyła jej światowy sukces, doceniła talent i ambicję. W ostatnim czasie prowadząca "Magiel towarzyski" zauważyła, że coraz częściej o Margaret mówi się w kontekście ubrań i imprez, niż muzyki: Mam dziewczynę, z którą ja mam coraz większy problem. To jest dziewczyna, która staje się niewolnicą swojego wizerunku. Tu się już nikt o muzykę nie pyta. To nie jest lansowanie jakichś fajnych trendów, to jest bycie w niewoli firm, które ją sponsorują. A ona kiedyś wyciągała rzeczy od młodych projektantów, chciało jej się szukać, szperać, a dziś zrobiła kolekcję t-shirtów i jest podejrzewana przez plagiat. A ona naprawdę jest fajna! - skwitowała Karolina Maja Sablewska uważa nieco inaczej. Docenia talent Margaret, wie, że jest świetną piosenkarką, ale twierdzi, że w tym momencie potrzebuje dobrego agenta, który odpowie za jej wizerunek. Margaret powinna zająć się tylko nagrywaniem muzyki:   Jeśli dziewczyna, która osiąga sukces muzyką, odwagą, która reprezentowała w swoich teledyskach, to teraz czas sobie powiedzieć  stop, zastanawiamy się jak się utrzymać, a nie bierzemy wszystkiego po kolei. Jej wizerunek jest dziwny, inny, kontrowersyjny, ale nie w formie pokazywania za dużo, ale pokazywania czegoś innego. Wydaje mi się, że trochę z nią tak jest, że ona najpierw była cool, a teraz chce być glamour. Ona musi się zastanowić gdzie chce być za 3 lata. Brakuje jej osoby, która powie: mniej, znaczy...

Maja Sablewska w cienkim szaliku
TV-Show
Maja Sablewska o Agacie Dudzie: „Jest konkretną babką, której nie można w kaszę dmuchać”

Tym razem styl Agaty Dudy oceniła Maja Sablewska ! Stylistka jest pełna uznania dla kreacji, jakie wybiera Pierwsza Dama. W "Maglu Towarzyskim" podkreśliła, że jej ubrania świadczą o tym, że prezydentowa jest pewną siebie kobietą z klasą.  Maja Sablewska ocenia styl Agaty Dudy W "Maglu towarzyskim" Karolina Korwin Piotrowska postanowiła zapytać Maję Sablewską o to, na czym zna się najlepiej. Jako, że wszyscy żyją ostatnio sprawami politycznymi to panie pod lupę wzięły Agatę Dudę. Jak stylistka oceniła wybory Pierwszej Damy? Ona ma świetny styl. Elegancki, z pazurem. Kobieta pewna siebie, kobieta biznesu. Mamy w polityce coś takiego jak dress code. Ta kobieta właśnie pokazuje, że można go złamać. Ona jest świadoma tego, jak chce wyglądać, co chce komunikować. Pokazuje, że ma silny charakter, pokazuje, że wie, czego chce, że jest konkretną babką, której nie można w kaszę dmuchać. Ona jest świadoma jak łączyć ze sobą kolory, jak łączyć pewne zestawy. Poza tym ona jest zawsze uśmiechnięta i jest siłą u boku naszego prezydenta. Ona jest świetnym przykładem dla zwykłych Polek.  Maja Sablewska nie jest pierwszą osobą, która zachwyca się stylem Agaty Dudy. Wcześniej w samych superlatywach mówiły o niej Dorota Wróblewska , Zosia Ślotała czy Monika Olejnik. A Wy co sądzicie?   Zobacz:  Jolanta Kwaśniewska ocenia styl Agaty Dudy... "mogę tylko pozazdrościć"​   Styl Agaty Dudy wzbudza wiele pozytywnych emocji Agata Duda na spotkaniu z królową Matyldą Maja Sablewska jest zachwycona wyborami Pierwszej Damy  

Karolina Korwin Piotrowska o książce Bomba
ONS/Akpa
Newsy
Korwin o Bombie: Olszówka się popłakała, Nergal podziękował
Kto jeszcze napisał do Karoliny z podziękowaniami?

Od momentu ogłoszenia przez Karolinę Korwin Piotrowską , że zamierza napisać książkę o polskich celebrytach, było oczywistym, że będzie to pozycja obowiązkowa dla większości rodzimych gwiazd. Ostre szczegóły z życia celebrytów przedstawione w raczej obiektywnej ocenie spowodowały spore zamieszanie w branży. Jedne gwiazdy nie chciały w ogóle komentować książki Korwin, ale znalazły się jednak takie, które są zadowolone z tego, w jakim świetle przedstawiła ich w książce dziennikarka. Przypomnijmy: "Podziękowałam Korwin, że stanęła w mojej obronie" Okazuje się, że takich postaci jest więcej. W swojej książce Karolina nie szczędzi gorzkich słów pod adresem wielu gwiazdek, ale potrafi też pochwalić - oczywiście jeśli jest za co. Wśród grupy, której przypadły do gustu opinie Korwin są m.in. Maja Sablewska , Nergal , wspomniana Maja Frykowska , Krzysztof Ibisz i Edyta Olszówka . Niektórzy z nich postanowili nawet osobiście podziękować autorce za dobre słowo. Wiem, że spodobała się Mai Sablewskiej, Nergalowi, Mai Frykowskiej. Napisali do mnie z podziękowaniami, a Edyta Olszówka, która była moim gościem w "Maglu towarzyskim" popłakała się ze wzruszenia , gdy przeczytała rozdział o sobie - zdradziła w rozmowie z "Fleszem".   Wiemy już, że na e-maila ze słowami uznania Korwin Piotrowska nie ma co liczyć od Anny Muchy. Na bilet na "Single i remiksy" również. Zobacz: "Chce wyłudzić bilet na spektakl" Zobacz też najmocniejsze fragmenty książki Korwin Piotrowskiej w naszej galerii:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner